Sarı Melekler Taraftarı Selamladı, Başkanımızla Bir Araya Geldi

02 Mayıs 2015 Cumartesi
Sezonu çifte kupayla tamamlayan Sarı Melekler, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda taraftarın önüne çıktı. Kupalarla statta tur atan teknik heyet ve oyuncularımız, önce taraftarı selamladı, ardından Başkanımız Aziz Yıldırım ile Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu ile selfie çekti.

Ligde Fenerbahçemiz ile Balıkesirspor arasında oynanacak maçın öncesinde Sarı Melekler, Başkanımız, yöneticilerimiz ve taraftarlarla bir araya geldi. Süper Kupa’nın ardından Lig Şampiyonluğu'na uzanan Bayan Voleybol Takımımız, çifte kupa ile statta tur attı ve taraftarı selamladı.

Burada Başkanımız Aziz Yıldırım ile Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu tarafından tebrik edilen teknik heyet ve oyuncular, çekilen toplu fotoğrafın ardından tekrardan tribünlere gitti. Sarı Melekler, taraftarlarla karşılıklı “Sarı Lacivert, Şampiyon Fener” tezahüratı yaptı. 
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Sarı Melekler Taraftarı Selamladı, Başkanımızla Bir Araya Geldi Sarı Melekler Taraftarı Selamladı, Başkanımızla Bir Araya Geldi Sarı Melekler Taraftarı Selamladı, Başkanımızla Bir Araya Geldi Sarı Melekler Taraftarı Selamladı, Başkanımızla Bir Araya Geldi Sarı Melekler Taraftarı Selamladı, Başkanımızla Bir Araya Geldi Sarı Melekler Taraftarı Selamladı, Başkanımızla Bir Araya Geldi