Takımımız Topuk Yaylası Tesislerimizdeki İlk Antrenmanını Yaptı

15 Temmuz 2014 Salı

Fenerbahçemiz, yeni sezon hazırlıkları kapsamında sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı günün ilk antrenmanın ardından öğle saatlerinde karayolu ile Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’ne gitti.

Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde kampa giren Profesyonel Futbol Takımımız, buradaki ilk antrenmanı da akşam saatlerinde yoğun sis altında gerçekleştirdi.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 19.00’da başlayan çalışma 1 saat 15 dakika sürdü.  Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 2 gruba ayrılan oyuncularımız top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman, hafif tempolu koşular ile tamamlandı.

Egemen Korkmaz çalışmalarını özel program dahilinde takımdan ayrı sürdürürken, izinli olan Dirk Kuyt, Emmanuel Emenike, Bruno Alves, Raul Meireles ve Pierre Webo ise çalışmada yer almadı.

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarını 16 Temmuz Çarşamba günü Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde yapacağı çift antrenman ile sürdürecek. Sabah antrenmanı 10.30, akşam antrenmanı ise 18.30’da başlayacak. 


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar