Ertuğrul Taşkıran sağlık kontrolünden geçti

Futbolcularımız yeni sezon öncesinde sağlık kontrollerinden geçmeye devam ediyor.

Futbolcularımızdan Ertuğrul Taşkıran, bugün sabah saatlerinde Göztepe Medical Park Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.

Öncelikle kan değerlerine bakılan oyuncumuz, ardından EKG ve Efor testinden geçti. Daha sonra da Göz, Kulak Burun Boğaz ve Genel Cerrahi muayenelerinden geçen Ertuğrul Taşkıran’ın sağlık kontrolleri tamamlandı.

Ertuğrul: "Tabii ki bir devir teslim olacak"

Sağlık kontrolü sonrası açıklamalar yapan Ertuğrul şunları söyledi:

"Artık zorlu bir süreç bizi bekliyor. Bu çalışmalar bizi bütün bir sezon götürecek. O yüzden çok önemli. Geçtiğimiz senelerde 3 sene bir kiralık süreci yaşadım. İlk sene Samsun, ondan sonraki 2 sene Kayseri. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirip geri döndüm. Tabii ki oynamak güzel. Oynadım, güzel tecrübeler edindim. Bu süreçte de yakından takip edildim, bağlarımı koparmadım. Artık yeni bir sezon yeni umutlar. Bizim için de inşallah bu sezonu da en iyi şekilde başlayıp en iyi şekilde götüreceğiz, temennim bu şekilde. Fenerbahçe çok büyük bir aile.Ben de bu ailenin içinde en iyi şekilde hizmet etmek istiyorum. Zaten bu kiralık süreci de bunun içindi. Bu süre zarfında kendimi hazırladım. Volkan Abi dünya çapında bir kaleci. Mert zaten kendini kanıtladı. Ben de bu yarışın içinde tabii ki olmak isterim. Zaten geçmiş yıllardaki süreç de beni buna en iyi şekilde hazırladı. Küçüklüğümüzden beri Volkan Abiyi izleyerek büyüdük. Çok büyük başarılara imza attı. Hem Fenerbahçe’ye hem Milli Takıma büyük hizmetler etti. Tabii ki bir devir teslim olacaktır. Biz de bu sürece en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Ben bunu diğer kulüplerde oynayarak yaptım. Mert de kulüpte bulunarak kendi kanıtlama çabası içinde yaptı. Kesinlikle gözümüzün korkması gibi bir durum yok. Sonuçta bu rekabet Fenerbahçe ve Türk Futboluna hizmet edecek. Bunun bende hem gururu hem de mutluluğu var. Ben de heyecanla bekliyorum. Yıllardır Fenerbahçe’de bir Türk kaleci geleneği var. Bu en iyi şekilde devam edecek. Şu an biz oynuyoruz biz göz önündeyiz ama ben altyapıdaki kardeşlerimle bağlarımı koparmadım. Çok iyi kaleciler gelmeye devam ediyor ve gelecek. Şu anda bu işi Türkiye’de en iyi yapan kulüp Fenerbahçe. Erten de Murat da çok iyi kaleciler. Altyapıda İsmet var o da çok iyi bir kaleci olacak. Bu bizi gururlandırıyor. Fenerbahçe bu durumda bir ekol, örnek olmuş durumda"

Ertuğrul, yeni transfer Diego’nun Fenerbahçe’ye büyük hizmetleri olacağını de sözlerine ekledi.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar