Fenerbahçemize 9 imza

07 Haziran 2006 Çarşamba

Fenerbahçemiz ile anlaşma sağlayan 9 futbolcumuz Kulüp binamızda resmi sözleşmelerini imzaladı. Servet Çetin, Semih Şentürk, Volkan Babacan, Kerim Zengin, Olcan Adın, Can Arat, Selçuk Şahin kulübümüz ile olan sözleşmelerini uzatırken, Tümer Metin ve Uğur Boral da kendilerini Fenerbahçeli yapan sözleşmelerine imza attılar. Törene Kulübümüz Genel Sekreteri Vedat Olcay ve Asbaşkanlarımız İlhan Ekşioğlu ve Murat Özaydınlı da katıldı.

İmza töreni sırasında Tümer Metin, yapılan eleştiriler ile ilgili olarak şunları söyledi: “Eleştiri yapıcı olduğu sürece normaldir. Ancak eleştirileri hakaret boyutuna getirmemek gerekir. Ben her zaman olduğu gibi şimdi de aldığım kararların arkasındayım. 100. yılında Fenerbahçe’ye en iyi şekilde hizmet edeceğime inanıyorum.”

Fenerbahçemizin bir başka transferi Uğur Boral ise 100. yılda Fenerbahçe’de olmanın onur verici olduğunu söyledi ve ekledi, “Ben 5 yıllık bir sözleşme imzaladım. 10 yıl deselerdi 10 yıl da imza atardım. Ben Fenerbahçe’ye devre arasında imza attım. Bu Türkiye’de etik olarak kabul edilmiyor. Ama bence çok normal. Ayrıca ben Fenerbahçe’nin büyüklüğünü eski kulübümde olduğum dönem içinde yaşadığım sorunlarda sıkıntılarda bana sahip çıkması ile bir kez daha gördüm. Hatta zaman zaman eski kulübümden daha çok destek verdiler. Umarım benim için de Fenerbahçe için de hayırlı olur. Kendime güveniyorum. Fenerbahçe’de de  futbolu bilen ve futbolun içinden gelen profesyonel insanlar ile birlikte olacağım. Hep birlikte 100. yılda Fenerbahçe’ye daha iyi şeyler katacağız."


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar