“Tek bir şey var: Takım”

14 Mayıs 2010 Cuma

Fenerbahçemiz, Trabzonspor maçının hazırlıklarına bugün akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti. Antrenman öncesi oyuncularıyla bir toplantı yapan Teknik Direktörümüz Christoph Daum, takım ruhuna dikkat çekti.  Takımımızın motivasyon sözcükleri ise "Tek bir şey var: Takım" şeklindeydi.  Başkanımız Aziz Yıldırım ve bazı yöneticilerimizin de bir bölümünü izlediği antrenmanda, Dünya Engelliler Haftası nedeniyle Takımımızın konukları da vardı.

Christoph Daum yönetimindeki basına kapalı antrenman saat 18.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Antrenman öncesi sahada oyuncularıyla bir toplantı yapan Daum, "Her zaman her yerde takım olarak hareket etmeliyiz. Bugün takım olarak çalışacağız. Pazar günkü finale takım olarak çıkacağız. Bizi güçlü yapan budur, takım ruhudur. Her zaman her şeyi takım olarak yapacağız. Trabzonspor karşısında hep beraber mücadele edeceğiz, takım olarak savaşacağız. Herkes arkadaşına yardım edecek ve zafere takım olarak ulaşacağız" diye konuştu. Ardından sözü alan Roland Koch motivasyonu tamamladı.  Koch oyuncularımıza yüksek sesle "Tek bir şey var" dedi, oyuncularımız da buna tek bir ağızdan ve yüksek sesle "Takım" karşılığını verdi.
Koşu ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenman, dar ve geniş alanlarda yapılan çift kale maçlarla sona erdi.  Antrenmana,  Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde salonda ayrı bir programla çalışan Andre Santos ve Uğur Boral dışındaki tüm oyuncularımız katıldı. Antrenmanın bir bölümünü Başkanımız Aziz Yıldırım’ın yanı sıra yöneticilerimiz Ali Koç, Murat Özaydınlı, Cihan Kamer ve Nihat Özbağı da izledi.
Bu arada, Özel Referans Özel Eğitim Kursu, Türkan Sabancı Görme Engelliler İlköğretim Okulu ve Kartal Özel Dünyalar Özel Eğitim Okulu’ndan yaklaşık 45 öğrenci öğretmenleriyle birlikte Can Bartu Tesisleri’ne geldi ve antrenmanda hazır bulundu. Tüm öğrencilere Fenerbahçe forması hediye edildi, birlikte fotoğraflar çektirildi; öğrenciler futbolcularımız ve teknik heyetten imzalar aldı.
Takımımız, 15 Mayıs Cumartesi günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı ve saat 18.00’de başlayacak basına kapalı antrenmanla Trabzonspor maçı hazırlıklarını tamamlayacak, ardından tesislerde kampa girecek.

 

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar