“Takım olarak kazanacağız”

13 Mayıs 2010 Perşembe
Fenerbahçemiz, Trabzonspor maçı hazırlıklarına Can Bartu Tesisleri’nde bugün akşam saatlerinde yaptığı basına kapalı antrenmanla devam etti. Antrenman öncesi oyuncularıyla konuşan Teknik Direktörümüz Christoph Daum, Trabzonspor maçını "Takım olarak" kazanacaklarını söyledi.

Christoph Daum yönetimindeki antrenman saat 18.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Antrenman öncesi oyuncularıyla sahada bir toplantı yapan Daum, "Pazar günü son maçımız var. Bu maçı da hep birlikte kazanacağız. Bu günlere takım olarak geldik, son maçımızı da takım olarak kazanacağız. Biz Fenerbahçe’yiz. Sizler, Fenerbahçe’nin kutsal formasını giyen futbolcularsınız. Takım ruhumuz, mücadeleci ruhumuz bizi özlediğimiz hedefe ulaştıracak. Zafere 3 gün kaldı. Tüm camia arkanızda. Bunu hiçbir zaman unutmayın" diye konuştu.
Daum’un konuşmasının ardından antrenman alt sahada yapılan koşu ve koordinasyon çalışmalarıyla başladı. Daha sonra üst sahaya geçen oyuncularımız, burada yaptıkları çabukluk çalışması ile antrenmanı sürdürdü.  Daha sonra oyuncularımız yeniden alt sahaya geçti ve dar alanda yapılan çift kale maçla antrenmanı tamamladı. Antrenmana tedavileri devam eden Uğur Boral ve Andre Santos dışında tüm oyuncularımız katıldı.
Fenerbahçemiz, 14 Mayıs Cuma günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı ve saat 18.00’de başlayacak basına kapalı antrenmanla hazırlıklarına devam edecek.