Günü çift antrenmanla tamamladılar

12 Mayıs 2010 Çarşamba

Fenerbahçemiz, Turkcell Süper Lig’in 34. haftasında, kendi sahasında Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, 1 günlük iznin ardından, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde bugün yaptığı çift antrenmanla devam etti.

Teknik Direktörümüz Christoph Daum yönetiminde, basına açık olarak yapılan ilk antrenman saat 12.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Daum’un sahada oyuncularıyla yaptığı toplantının ardından koşu, koordinasyon ve istasyon çalışmalarıyla başlayan antrenman, kanat organizasyonları ile devam etti. Antrenman, çift kale maçla sona erdi. Sakatlıkları bulunan Andre Santos, Uğur Boral ve Özer, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde sahada ve salonda takımdan ayrı yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Gribal enfeksiyon geçiren Alex ise antrenmana çıkmadı ve tedavisini sürdürdü. Takımımız günün ikinci antrenmanını saat 14.30’da yapacak. Bu antrenman basın mensuplarına kapalı tutulacak.

Salon ve havuzda çalıştılar

Fenerbahçemiz, Trabzonspor maçının hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla devam etti. Teknik Direktörümüz Christoph Daum yönetiminde 1 saat süren antrenman, salonda 22 değişik spor aleti ile yapılan istasyon çalışması ile başladı. Ardından tesislerdeki havuzda çeşitli çalışmalar yapan oyuncularımız, masaj ve tedaviye yönelik çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Çalışmalara, grip tedavisine devam edilen Alex dışındaki tüm oyuncularımız katıldı. Takımımız Trabzonspor maçının hazırlıklarına, 13 Mayıs Perşembe günü Can Bartu Tesisleri’nde saat 18.00’de başlayacak ve basın mensuplarına kapalı tutulacak antrenmanla devam edecek.

BASIN FOTOĞRAFI


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar