Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de

18 Haziran 2009 Perşembe

Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımız kadrosuna bir yıldızı daha kattı. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Toplantı Odası'nda Hollanda Milli Takımı'nın oyuncusu Alice Blom ile yapılan imza törenine Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Vedat Olcay ile Acıbadem Sağlık Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar da katıldı. 1980 doğumlu voleybolcu, Carnaghi Villa Cortese ekibinden Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımıza geldi.

İmza töreninde Acıbadem Sağlık Gurubu Yönetim  Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, "Son transferimizi de bugün gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Alice Blom, 4 numara mevkiinde oynayan çok yetenekli bir voleybolcu. Çok iyi bir transfer yaptığımıza inanıyorum. Yeni transferimizle birlikte kadromuz daha da güçlendi" diye konuştu.

Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Vedat Olcay ise "Fazla söze gerek yok. Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımız üstüste transferlerle güçlü bir kadro oluşturuyor. Yeni transferimizin de takımımıza hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Alice Blom ise "Fenerbahçe Acıbadem'i geçtiğimiz yıl takip ettim. Burada bulunmaktan çok mutluyum. Takım hakkında ve oyuncular hakkında bilgi sahibiyim. Türkiye'de voleybol üst düzey seviyede oynanıyor" diye konuştu.

BASIN FOTOĞRAFI

BASIN FOTOĞRAFI


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar