Hatay Derneğimize teşekkür mektupları geldi

25 Aralık 2008 Perşembe

Hatay Fenerbahçeliler Derneğimizin Şırnak'ın Uludere İlçesi'ne bağlı Şenoba Beldesi'ne yaptığı yardımlar ve verdiği destek nedeniyle, bölge halkından, bölgedeki kamu kurumlarının temsilcilerinden ve öğrencilerden, derneğimize çok sayıda teşekkür mektubu gönderildi.

Hatay Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ali Ezelsoy, aldıkları çok sayıda teşekkür mesajı nedeniyle duygulandıklarını dile getirdi. Ali Ezelsoy, "Hatay Fenerbahçeliler Derneği olarak, sosyal sorumluluk projelerimizi gerçekleştirirken hiçbir karşılık beklemedik.  Yardımların ulaşmasından sonra Şenoba'daki, öğretmenden, öğrenciden, memurdan, askerden duygu dolu mektuplar aldık. Bize yapılan bu teşekkürler karşısında bizim yaptıklarımız küçücük kaldı. Hepsine teşekkür ediyoruz. Aldığımız manevi keyif her şeyin üstündeydi. Çünkü bizler iyinin, güzelin, nimetlerin paylaşılmasından yanayız. Çünkü bizler Fenerbahçeliyiz" dedi.

Hatay Fenerbahçeliler Derneği,  Şenoba'ya gönderdiği temsilcileri ve bölgedeki askeri birliklerin yardımıyla şu yardımları gerçekleştirmişti:

Hatay Fenerbahçeliler Derneği'nin bölgeye yaptığı yardımların dökümü ise şu şekilde:

•  Şenoba Askeri Birlik Reviri'ne sağlık malzemesi ve ilaç teslim edildi

•  Şenoba Sağlık Ocağı'nda kullanılmak üzere nebülizatör, elektronik tartı, sterilazisyon cihazı, oksijen tüpü ve askı aparatları ile ilaçları teslim edildi.

•   Şenoba Hilal Sağlık Ocağı'nda kullanılmak üzere nebülizatör, elektronik tartı, sterilazisyon cihazı, oksijen tüpü ve askı aparatları ile ilaçları teslim edildi

•  Şenoba 60.Yıl İlköğretim Okulu'ndaki öğrencilere giysi, kitap ve oyuncak dağıtıldı.

•  Şenoba Şehitler İlköğretim Okulu'ndaki öğrencilere giysi, kitap ve oyuncak dağıtıldı

•   Şenoba Org.Fevzi Türkeri İlköğretim Okulu'ndaki öğrencilere giysi, kitap ve oyuncak dağıtıldı

•   Şenoba Nurettin Asan Lisesi için boya temin edildi ve gönderilen boyacılarla 10 gün boyunca okulun iç ve dış cephesiö komple boyandı, okulun tamir ve bakım işlemleri yapıldı.

•   Şenoba Nurettin Asan Lisesi'ndeki öğrencilere giysi, kitap ve spor malzemelerini teslim edildi

•  Fenerbahçe gibi sarı-lacivert renkli Şenoba Spor Kulübü'ne yeni yaptırılan forma, eşofman ve spor malzemeleri teslim edildi.

Derneğimize gelen mektuplardan bazıları şunlar:


 


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar