Fenerbahçe Dernekleri > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Derneklerimiz ve Adresleri
- Dernek kuruluşları için Yönerge
- Örnek Dernek Tüzüğü (BÖLÜM1)
- Örnek Dernek Tüzüğü (BÖLÜM2)
- Örnek Logo
- Örnek Üye Kartı
- Örnek Toplantı Odası
- Örnek Üyelik Başvuru Formu
- Örnek Antetli Kağıt
- Örnek Dernek yararlanma formu
- Örnek Vaziyet Planı
 

 

26.2.2018
Dortmund Derneğimiz Olağan Genel Kurulunu Yaptı
Dortmund Fenerbahçeliler Derneği'nin Olağan Genel Kurul toplantısı 25 Şubat Pazar günü yapıldı. İsmail Çelik yeniden başkanlığa seçildi.

Üyelerin yoğun ilgi gösterdiği genel kurulda, eski yönetim kurulu ibra edilirken, önümüzdeki iki yıl için yeni yönetim kurulu ile birlikte diğer kurulları belirlendi.

Divan Kurulu seçimi ile başlayan genel kurul, Dernek Başkanı İsmail Çelik'in üyelere hoş geldin konuşması ve geçen dönem yönetim kurulunun faaliyetlerini sunması, denetim kurulu raporunun okunması ile devam etti. 2016 ve 2017 yılı hesapları üzerinde yapılan görüşmelerden sonra eski yönetim kurulu ibra edilirken, dernek başkanı İsmail Çelik'in hazırlamış olduğu yeni yönetim kurulu listesi, genel kurula katılan tüm üyelerimizin oybirliği ile seçilerek iki yıl için görevlendirildi.

Buna göre yeni yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluşuyor;
Başkan: İsmail Çelik
Yönetim Kurulu: Menekşe Köse, Ülfet Aktürk, Dagmara Siedor, Güler Çelik, Sezgin Böler, Arif Elgül, Recep Demir, Hurşit Ecik, Murat Köse, Muammer Aktürk, Ayhan Albayrak, Ali Narlı, Memduh Tosun, Ercan Bakır, Selçuk Karakuş, Nihat Toprak
Denetim Kurulu: Çağrı Çelik, Murat Çelik, Sabri Can Tancar
Disiplin Kurulu: Mecit Atak, Mesut Sucu, Ergun Karabacak
 
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar