Fenerbahçe Dernekleri > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Derneklerimiz ve Adresleri
- Dernek kuruluşları için Yönerge
- Örnek Dernek Tüzüğü (BÖLÜM1)
- Örnek Dernek Tüzüğü (BÖLÜM2)
- Örnek Logo
- Örnek Üye Kartı
- Örnek Toplantı Odası
- Örnek Üyelik Başvuru Formu
- Örnek Antetli Kağıt
- Örnek Dernek yararlanma formu
- Örnek Vaziyet Planı
 

 

24.2.2018
Başkanımız Aziz Yıldırım, Aksaray Valisi Aykut Pekmez’i Ziyaret Etti ve Aksaray Fenerbahçeliler Derneği’nin Açılışını Gerçekleştirdi
Başkanımız Aziz Yıldırım ve beraberindekiler Aksaray Valisi Aykut Pekmez'i makamında ziyaret etti ve Aksaray Fenerbahçeliler Derneği’nin açılışını gerçekleştirdiler.

Konya’dan Aksaray’a geçen Başkanımız Aziz Yıldırım ve beraberindeki heyet, burada pota açılışı ve Valilik ziyaretinin ardından derneğimizin açılışını yaptılar.

Başkanımız Aziz Yıldırım’a Valilik ziyareti esnasında; Aksaray Vali Yardımcısı Kubilay Ant, Aksaray Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Canbolat, Aksaray Milli Eğitim Müdür Vekili Muhittin Öztürk, Asbaşkanlarımızdan Ozan Balaban, Fenerbahçe Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay, Dernekler Sorumlumuz Murat Boyraz, Hedef 1 Milyon Üye Proje Yöneticisi Miraç Çam ve Aksaray Fenerbahçeliler Dernek Başkanı Tamer Kargın eşlik etti.

Ziyarette Vali Aykut Pekmez ile kısa bir süre sohbet eden Başkanımız, ziyaret sonunda Vali’ye imzali Fenerbahçe forması hediye etti. Vali Aykut Pekmez de Başkanımıza el dokuma halı takdim etti.

Valilik ziyaretinin ardından Başkanımız ve beraberindekiler, Aksaray Fenerbahçeliler Derneğinin açılışını gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Tamer Kargın Başkanımız Aziz Yıldırım’a resminin olduğu halı ve bir çift güvercin hediye etti.

Açılışın devamında Aksaray Fenerbahçeliler Dernek Başkanı Tamer Kargın’ın ev sahipliğinde yenilen yemeğin ardından Başkanımız Aziz Yıldırım, Dernek Başkanı Tamer Kargın’a imzalı forma ve plaket takdim etti.
 
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar