Fenerbahçe Dernekleri > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Derneklerimiz ve Adresleri
- Dernek kuruluşları için Yönerge
- Örnek Dernek Tüzüğü (BÖLÜM1)
- Örnek Dernek Tüzüğü (BÖLÜM2)
- Örnek Logo
- Örnek Üye Kartı
- Örnek Toplantı Odası
- Örnek Üyelik Başvuru Formu
- Örnek Antetli Kağıt
- Örnek Dernek yararlanma formu
- Örnek Vaziyet Planı
 

 

19.12.2017
Başkanımız Çorlulu Fenerbahçelilerle Bir Araya Geldi
Başkanımız Aziz Yıldırım, Çorlu Şubemiz ve Çorlu Fenerbahçeliler Derneğimiz tarafından düzenlenen kahvaltı organizasyonuna katıldı.

Derneğin merkezinde düzenlenen kahvaltı organizasyonuna Başkanımızın yanı sıra; Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, Çorlu Dernek Başkanı Cenk Özkök, Çorlu Şube Başkanı Adil Ergün, Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay, Hedef 1 Milyon Üye Proje Yöneticileri Miraç Çam ve Sema Yula, Dernekler Masası Sorumlusu Murat Boyraz, Tekirdağ Dernek Başkanı Hilmi Kıldıran da katıldı.

Başkanımız Aziz Yıldırım, etkinlikte yeni üyelik formlarını imzalarken bol bol da fotoğraf çektirdi.

Kahvaltı organizasyonunda renkli görüntüler de yaşandı. Etkinliğe katılan Fenerbahçe sevdalısı Fırat Çakın, Başkanımız Aziz Yıldırım'la tanıştı. Kısa bir süre Fırat ile sohbet eden Başkanımız Aziz Yıldırım, fotoğraf çektirip forma da imzaladı. Öte yandan Başkanımız Aziz Yıldırım, Çorlu Şube Başkanı Adil Ergün'ün eşi Emel Ergün'ün de üyelik formunu imzalayarak forma hediye etti.

Organizasyon sonunda Başkanımız; Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve Çorlu Dernek Başkanı Cenk Özkök'e forma hediye etti.
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar