Fenerbahçe Dernekleri > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Derneklerimiz ve Adresleri
- Dernek kuruluşları için Yönerge
- Örnek Dernek Tüzüğü (BÖLÜM1)
- Örnek Dernek Tüzüğü (BÖLÜM2)
- Örnek Logo
- Örnek Üye Kartı
- Örnek Toplantı Odası
- Örnek Üyelik Başvuru Formu
- Örnek Antetli Kağıt
- Örnek Dernek yararlanma formu
- Örnek Vaziyet Planı
 

 

28.9.2017
KKTC Fenerbahçeliler Derneğimizden Örnek Davranış
KKTC Fenerbahçeliler Derneğimiz, yakalanmış olduğu hastalıktan dolayı uzun zamandır tedavi gören dernek üyesi İrfan Barangil’i, kızı Ülviye Barangil vasıtasıyla Beşiktaş derbisine götürdü.

Babasına son derece bağlı Ülviye Barangil, bu zor günlerinde babası İrfan Barangil’e destek olmak ve moral vermek için babasını ilk kez maça götürmek üzere gizlice KKTC Fenerbahçeliler Derneğimize başvurdu. Dernek yetkililerimiz vasıtası ile Passolig kartı çıkartılan dernek üyesi İrfan Barangil'in, hafta sonu oynanan Beşiktaş derbi maçına bileti alındı ve mabede getirildi. Büyük heyecan ve mutluluk yaşayan, adeta her şeyi unutan İrfan Barangil’e, büyük aşkına kavuşmak adeta en büyük ilaç olmuştu. Ezeli rakibimize karşı alınan galibiyetin ardından da keyfine diyecek yoktu.

Büyük zorluklar ve sıkıntılar içerisinde bile hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan ve her şeyi göze alarak Fenerbahçe’sine koşan İrfan Bey’in hikayesi Derneğimiz başkan ve yönetimini derinden etkiledi. İrfan Barangil, bugün evinde ziyaret edildi ve Dernek Başkanımız Erçin Çoban tarafından adının yazılı olduğu bir taraftar forması hediye edildi, bundan sonra da en büyük destekçileri olacağının sözü verildi.

Dernek Başkanımız Erçin Çoban, bir nevi sosyal sorumluluk projesi gibi gördükleri bu sorumlulukları her zaman olduğu gibi sürdüreceklerini söyledi. 
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar