Yürütme Kurulumuzdan Lions Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’ne Ziyaret

Yürütme Kurulumuzdan Lions Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’ne Ziyaret

Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım’ın vizyonu doğrultusunda 2016 yılında kurulan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal sorumluk çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Kulüp Başkanı Okan Yelkovan ve Yürütme Kurulu üyeleri, geçtiğimiz yıl kulüpten voleybol topu talebinde bulunan Ataşehir Lions Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Okul Müdürü Sezgin Çeküc ile makamında görüşen gençler, okul hakkında bilgiler aldı. Ziyaret kapsamında okulun ihtiyacı olan voleybol, futbol, basketbol toplarının yanı sıra futbolcularımızın imzaladığı bir futbol topu da hatıra olarak hediye edildi.

Hafif düzeyde zihinsel engelli öğrencilerin eğitim gördüğü okulda öğrencilerin spor aktivitelerine yoğun katılım ve ilgi gösterdiğini belirten okul müdürü, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’ne ziyaretten ve yapılan destekten dolayı teşekkür etti. Okul müdürü ve öğretmenlerle birlikte öğrencilerin çalışmalarının yer aldığı atölyeleri gezen Yürütme Kurulu üyeleri, öğrencilerle sohbet ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Ziyaret, okul önünde hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.