FBÇGK Batman’daki Down Sendromlu Çocuklarla Bir Araya Geldi

FBÇGK Batman’daki Down Sendromlu Çocuklarla Bir Araya Geldi

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’ın vizyonu doğrultusunda 2016 yılında kurulan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü, Batman’da yaşayan Down Sendromlu çocuk sahibi ailelerin bir araya gelerek kurdukları Dosem Down Sendromlu Melekler Okulu öğrencilerini Batman’daki Fatma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde ziyaret etti.

Batman Ted Koleji ve Fatma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin ortaklaşa yaptığı “muciziye inan” projesi doğrultusunda Batman Dosem Down Sendromlu Melekler Okulu 50 öğrencinin gerçekleşmesini hayal ettikleri dileklerinin bir kısmını Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü gerçekleştirdi.

Fatma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde konser veren down sendromlu öğrencilerle verdikleri konser öncesinde bir araya gelen FBÇGK ekibi, çocuklara çeşitli hediyeler sundu. Down Sendromlu Melekler Okulu Müdürü Abdurrahman Yakut FBÇGK Etkinlik ve Organizasyon Yöneticisi Didem Coşkun ve FBÇGK’ya gönüllü olarak destek veren kongre üyemiz Deniz Ecem Baştak’a katkılarından dolayı plaket takdim etti.