2. Yılımızı Coşkulu Bir Etkinlikle Kutladık

2. Yılımızı Coşkulu Bir Etkinlikle Kutladık
Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım’ın vizyonu doğrultusunda 2016 yılında kurulan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü olarak, kuruluşumuzun 2. yıldönümünü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü fuaye alanında gerçekleştirdiğimiz coşkulu bir etkinlikle kutladık.

Katılımcılarımızın yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe her yaştan çocuklar ve gençler katılarak eğlenceli saatler geçirdi. Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılarına özel hazırlanan bu eğlence dolu etkinlikte katılımcılarımıza velileri de eşlik etti.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Başkanı Okan Yelkovan ve Yürütme Kurulu Üyeleri açılış konuşmasını yaparak gelen tüm misafirlere teşekkürlerini ilettiler. Ayrıca katılımcı çocukların hazırladıkları bedenime dokunma tabloları ile şuan gündemde büyük yankı bulan çocuk istismarına karşı da herkesi duyarlı olmaya davet ederek dikkat çektiler.

Etkinliğin ilerleyen saatlerinde, küçük yaştaki katılımcılar eğlence alanında atölye çalışmalarının olduğu masalarda yaratıcı çalışmalar yaparken zaman zaman da sihirbaz gösterisi, kukla dansı ve bubble showu izleyerek doyasıya eğlendiler. Etkinlikte masal ağacı da çocuklara en sevilen masalları okudu. Bazı katılımcılar air hokey, dev jenga, langırt ve oyun konsolunda arkadaşlarıyla mücadele ederken kazananlara çeşitli hediyeler verildi. Katılımcılar ayrıca canlı karaoke sahnesinde sevdikleri şarkıları seslendirdiler. Kulübün kuruluşunun 2. yıldönümü dolayısıyla pasta kesiminin de yapıldığı etkinlikte, çocuklar ve gençler Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün katılımcısı olmanın avantajıyla gönüllerince eğlendikleri bir gün geçirmiş oldular. Etkinlikte Ülker, Chocolate Planet, HLEKS gibi markalar ücretsiz ürün dağıtımı gerçekleştirdiler. Ayrıca FBÇGK’nın kuruluşunun 2. yıldönümü vesilesiyle özel bir pasta hazırlayan Sardunya Catering şirketine de teşekkürlerimizi sunarız.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’müzün Şubat ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz

http://www.fenerbahce.org/cocukgenclik/haberler/fbcgk-subat-ayi-etkinlik-takvimi-guncellendi-404.html

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
İnternet Sitesi: www.fenerbahcecocukgenclik.org

Telefon:
0(216) 542 16 93 (Gizem)
0(216) 542 16 71 (Pelin)
0(216) 542 16 43 (Erhan)
0(216) 542 16 38 (Didem)
0(216) 542 16 90 (Selin)