ÇOCUK VE GENÇLİK KULÜBÜ

Dev derbide seremoniye çıkma fırsatı

Son Güncellenme Tarihi: 20 Şubat 2020 Perşembe 10:36

Çocuk ve Gençlik Kulübümüz, dev derbinin seremonisi için bir çekiliş başlattı. Katılım koşullarına uyanlar arasından seçilecek 3 çocuk (6-12 yaş arası) 23.02.2020 19.00’da stadımızda oynanacak Fenerbahçe – Galatasaray seremonisinde yer alma hakkı kazanacaktır.
 
Yenilenen web sitemiz aracılığıyla yeni katılımcı başvurusunda bulunarak çekilişe katılabilirsiniz.
 
 ÇEKİLİŞ KATILIM KOŞULLARI
 
1) Kampanyaya katılıp ödül kazanma fırsatı yakalamak için web sitesi üzerinden yeni katılımcı başvurusunda bulunmak gerekmektedir. Başvuru evrakları veya ödemesi eksik olan kişiler kampanyaya katılarak kazansalar dahi ödüle hak kazanamazlar.
 
2) 6-12 yaş aralığındaki tüm yeni katılımcı başvuruları çekilişe katılabilmektedir.
 
3) Çekiliş 18.02.2020 saat 19.00 itibariyle başlamış olup 20.02.2020 tarihinde saat 12.00'de sona erecektir. Kazanan kişiler, 20.02.2020 tarihinde çekiliş sonlandıktan sonra gün içerisinde @FBCocukGenclik Instagram hesabında hikaye olarak paylaşılacaktır.
 
4) Kazanan kişiyi belirlemek için çekilişe katılan katılımcılar kayıt sırasına göre sıralayarak bir liste oluşturulacaktır. Bu liste kullanılarak random.org sayfasından rastgele seçilen kişilere göre toplamda 3 asil, 3 yedek kazanan belirlenecektir.
 
5) Yapılan çekilişte; 6-12 yaş aralığındaki 3 çocuk seremoni hakkı kazanacaktır. 3 çocuğun seçileceği çekilişte kazananlar, yanlarında 1’er veli getirebilecektir.
 
6) Kazanılan ödüller kimseye devredilemez. Başkasına satılamaz, paraya dönüştürülemez.
 
7) Yalnızca fenerbahce.org/cocukgenclik adresi üzerinden yapılan başvurular çekilişe katılabilecektir. Kazanan kişiler ile katılımcı başvurusu sırasında belirttikleri bilgiler aracılığıyla iletişim sağlanacaktır. Kazananlarla iletişim kurulamaması durumunda ödül, bir sonraki yedek kullanıcıya geçecektir.
 
8) Kampanya ve yarışmalar kapsamında, hiçbir şekilde başkalarına ait veya kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek fotoğraflar ve metinler kullanılamaz. Katılımcılar çekiliş sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, uygulamaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını, kamu düzenini ve toplum ahlak yapısına aykırı eylemlerde bulunmayacaklarını kabul ederler.
 
9) Ödül kazanan kullanıcıların, söz konusu haklarını Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları ve/veya yanlış iletişim vermeleri halinde Fenerbahçe Spor Kulübü sorumlu tutulamayacaktır.
 
10) Kullanıcılar ilgili iletişim bilgileri ile verdikleri kişisel bilgilerin tam ve doğru olduğunu ve bu bilgilerin eksik ve yanlış verilmesinden dolayı ödüllerin kazananlarının açıklanmasından sonra kendilerine ulaşılamaması durumunda Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün sorumlu tutulamayacağını kabul ederler.
 
11) Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü, bu kampanyaya katılım esnasında, kullanıcıların cep telefonu, kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Kullanıcıların uygulaması ve/veya cep telefonu/bilgisayarına yapılabilecek izinsiz giriş ve/veya yavaş internet hızı, internetten kopma gibi bir problem sebebiyle meydana gelebilecek, silinme, kayıp ve zararlardan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Kullanıcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi, görsel veya metin iletemez. Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün hiçbir yasal yükümlülüğü olmayacaktır. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu kullanıcılar münhasıran sorumlu olacaklarını kabul eder/ler.
 
12) Çekilişte öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan kullanıcılar belirlenmesi durumunda bu kullanıcı ödüle hak kazanamayacak olup Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
 
13) Kullanıcı, çekilişe girerek, kazananın kendisi olması durumunda Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından yapılacak fotoğraf çekimleri, resimler ve benzeri halkla ilişkiler ve pazarlama uygulamalarında makul davranacağını kabul eder.
 
14) Fenerbahçe Spor Kulübü çekilişe katılan kişilerce paylaşılan iletişim adreslerine, tanıtım veya iletişim amaçlı posta, e-posta ve SMS gönderimi yapma ve verilen bilgileri kullanma hakkını saklı tutar.
 
15) Fenerbahçe Spor Kulübü çekiliş katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan, yanlış iletişim ile kampanyaya katılımdan dolayı oluşabilecek mağduriyetten sorumlu değildir.
 
16) Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve katılım şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur.
 
17) Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
 
18) Bu kampanya herkese açık olmakla beraber Fenerbahçe Spor Kulübü ve bağlı iştiraklerinde çalışanlar katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde ödül almaya hak kazanamazlar.