Alışverişini Online Yap, Fenerbahçe Kazansın!

İlgili mağazalardan gerçekleştirdiğin her online alışverişinle Fenerbahçe'ye gelir sağla!
 
Son dönemde dijital mecralarda yepyeni projelere imza atarak bu alanda da spor kulüpleri arasında bir ilki gerçekleştiren Kulübümüz, ‘Fenerbahçe Affiliate Marketing Projesi’ yani ‘Satış Ortaklığı Pazarlaması’ kapsamında, Türkiye’nin önde gelen markaları ile önemli iş birliklerine imza atarak bu platformlarda taraftarlarıyla buluşuyor!

Dijital mecralarda son dönemde yeni bir oluşum içerisine giren ve iş birlikleri başlatan Kulübümüz, bu alana yatırım yapmaya, taraftarlarına online alışveriş yaparken Kulübüne gelir sağlayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Taraftarlarımız, Kulübümüzün internet sitesi üzerinden CarrefourSA, Trendyol, Boyner, GittiGidiyor, Samsung, Huawei ve PTTAvm üzerinden yapacakları online alışverişlerin tümünden Fenerbahçe’ye gelir yaratıyorlar!

Dijital dünyanın bir getirisi olarak kendi kanallarımızın yanı sıra online pazar yerlerinde de aynı deneyimi sunma amacıyla daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen Kulübümüz, bu iş birlikleri ile birlikte fark yaratan yenilikçi projelere imza atmış olacak.