Yüzme Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Yüzme Şubesi Yönetim ve Teknik Kadro ile tüm sporcular
- Yüzme Sporu ve Tarihçe
- Serbet Yüzme Stili
- Kurbağalama Yüzme
- Kelebek Yüzme Tekniği
- Sırtüstü Yüzme
- Karışık yüzme ve bayrak yarışları
- İletişim Bilgileri
 

 

27.11.2011
Senkronize yüzmede şampiyonuz

Fenerbahçe Spor Kulübü Yüzme Şubemizin Senkronize Ekibi, Türkiye Senkronize Yüzme Şampiyonası’nda gösterdiği başarılı performansın ardından şampiyon oldu.

 

Burhan Felek Yüzme Havuzu’nda, 25-26-27 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen yarışların son gününde yüzücülerimiz; 12 yaş solo da birinci ve ikinci, 12 yaş düettte birinci ve ikincilik, 13-15 yaş soloda birinci ve üçüncülük, 13 - 15 yaş düette ikinci ve üçüncülük, 13-15 yaş kombinasyon ve takımda birincilik, junior soloda birinci ve üçüncülük, senior soloda ise birincilik elde etti.

 

Fenerbahçe Spor Kulübü Yüzme Şubemiz, bu sonuçlarla genel klasmanda ilk sırada yer alarak, şampiyon oldu.

 

Öte yandan Sultanbeyli Kapalı Yüzme Havuzu’nda 2 gündür gerçekleştirilen 11-12 Yaş İstanbul İl Birinciliği Yüzme Yarışları’nda mücadele eden 45 sporcumuzun 45’i de madalya kazandı.

 

İkinci gün yarışlarında, 11-12 yaş 4x50 bayrak yarışlarında mücadele eden erkek ve bayan takımlarımız birinci olurken, 100 metre bireysel karışık yarışlarında ise sporcularım hem birinciliği hem ikinciliği hem de üçüncülüğü elde etti.

 

50 metre kelebek bayanlarda birinciliği ve üçüncülüğü elde eden sporcularımız, 200 metre kurbağalamada ise ikinci ve üçüncü oldular..

 

Bu başarılı sonuçların ardından Fenerbahçe Spor Kulübü Yüzme Şubemiz, 11-12 Yaş İstanbul İl Birinciliği Yüzme Yarışları’nı şampiyonlukla tamamladı.

 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar