Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Antrenörleri
- Laser Sınıfı Sporcu Listesi
- 420 SINIFI
- FİNN Sınıfı
- 470 SINIFI
- -Pirat Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist A Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist B Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist C Sınıfı Sporcu Listesi
- -BAŞARILAR
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Haberleri
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Hakkında
- İletişim Bilgileri
 

 

26.9.2017
Optimist A Sınıfı Sporcu Listesi

Oyuncunun adı: Sabri Kerem Erkmen

Doğum tarihi:12-08-2003
Doğum Yeri:Amerika
Boyu:1-62
Kilosu:46
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:1907
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2010

Daha Önce Oynadığı Takımlar:
 

Millilik Sayısı;95

Başarıları: 2013 Atatürk Kupası Junior Klasman1,

2014 Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası Genel Klasman 3

2014 Yarıyıl Genel Klasman 1,

2014 Türkiye Şampiyonası 3,

2015Türkiye Takım Şampiyonası 2,

2016 Yarıyıl Kupası 2,

2016 Federasyon Kupası 3,

2016 Türkiye Şampiyonası 3,

2016 Avrupa Takım Şampiyonası 2,

2017 Kış Kupası 4,

2017 Türkiye Şampiyonası 2,

2017 Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası 2,

2017 Asya ve Okyanusya Şampiyonası 4,

 
   

Oyuncunun adı: Nehir Güzeltuna

Doğum tarihi:25-08-2005
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-50
Kilosu:36
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:2034
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2016

Daha Önce Oynadığı Takımlar:İstanbul Yelken Kulübü
 

Millilik Sayısı;

Başarıları: 2016 Marmara Yelken Kupası Junior Kızlar 3,

2017 Donanma Kupası Genel Junior 3, ve Junior Kızlar 1,

 
 
   

Oyuncunun adı: Can Kaşka

Doğum tarihi:02-03-2004
Doğum Yeri:Amerika
Boyu:1-65
Kilosu:55
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:1922
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2012

Daha Önce Oynadığı Takımlar:
 

Millilik Sayısı;

Başarıları: 2016 Türkiye Şampiyonası Junior 2,

2016 Federasyon Kupası Junior 4,

2016 Marmara Bölge Kupası Junior 2,

2016 İstanbul İl Kupası Junior 1,

2017 Donanma Kupası Genel 5,

 
 
   

Oyuncunun adı: Can Pekkan

Doğum tarihi:23-04-2004
Doğum Yeri:Amerika
Boyu:1-50
Kilosu:31
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:6700
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2017

Daha Önce Oynadığı Takımlar:İstanbul Yelken Kulübü
 

Millilik Sayısı;

Başarıları:

 
 
   

Oyuncunun adı: Alper Boru

Doğum tarihi:12-06-2006
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-41
Kilosu:36
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası3035
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2013

Daha Önce Oynadığı Takımlar:
 

Millilik Sayısı;

Başarıları:

 
 
   

Oyuncunun adı: Kerem Sungun

Doğum tarihi:13-08-2007
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-40
Kilosu:35
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:3042
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2017

Daha Önce Oynadığı Takımlar:Heybeliada Yelken Kulübü
 

Millilik Sayısı;

Başarıları:

 
 
   

Oyuncunun adı: Elif Sayıl

Doğum tarihi:03-03-2004
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-60
Kilosu:50
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:73
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2012

Daha Önce Oynadığı Takımlar:
 

Millilik Sayısı;

Başarıları: Optimist Week Junior Kız 2, HYK Kupası Junior Kız 1, HYK Kupası Kızlar 2, HSSK Kupası Junior Kız 1, HSSK Kupası Kız 1, İGOR kIZLAR 3, İYK Kupası Kızlar 3,

 
 
   

Oyuncunun adı: Derin Açal

Doğum tarihi:10-10-2005
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-60
Kilosu:40
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:3036
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2014

Daha Önce Oynadığı Takımlar:
 

Millilik Sayısı;

Başarıları: 2016 Altın Kilit Yarışı Junior Kızlar 3, 2017 Donanma Kupası Junior Kızlar 2, 2017 Cumhuriyet Bayramı Bölge Kupası Junior Kızlar 1,

 
 
   

Oyuncunun adı: Ece Tüzün

Doğum tarihi:03-02-2006
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-60
Kilosu:48
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:23
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2013

Daha Önce Oynadığı Takımlar:
 

Millilik Sayısı;

Başarıları: Optimist Kızlar 1, BİOR junior Kızlar 2, Heybeliada Bölge Kupası Junior Kızlar 2, İGOR J unior Kızlar 1,

 
 
   

Oyuncunun adı: Eros Gümüş

Doğum tarihi:06-10-2005
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-55
Kilosu:45
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:112
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2012

Daha Önce Oynadığı Takımlar:
 

Millilik Sayısı;

Başarıları: 2016 BİOR Junior 4,

Fenerbahçe Kupası Junior 4,

İstanbul Yelken Yarışları Junior 4,

 
 
   

Oyuncunun adı: Rüzgar Reman

Doğum tarihi:15-07-2003
Doğum Yeri:Amerika
Boyu:1-67
Kilosu:54
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:105
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2009

Daha Önce Oynadığı Takımlar:
 

Millilik Sayısı;

Başarıları: İstanbul Şampiyonası junior 4,

Barbaros Kupası Junior 3,

Barbaros Kupası Genel 5,

Marmara Yelken Kuapsı Junior 3,

Dragos Kupası Junior 4,

 
 
   

Oyuncunun adı: Çınar Somdaş

Doğum tarihi:17-10-2005
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-53
Kilosu:48
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:20
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2012

Daha Önce Oynadığı Takımlar:
 

Millilik Sayısı;

Başarıları: Fenerbahçe Yelken Yarışları Junior 4,

Heybeliada İl Şampiyonası Junior ve Genel Klasman 3,

 
 
   

Oyuncunun adı: Kaan Meriç

Doğum tarihi:16-04-2003
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-65
Kilosu:45
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:108
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2012

Daha Önce Oynadığı Takımlar:
 

Millilik Sayısı;

Başarıları: 2016 Atayı Anma Kupası Genel 5,

2016 İstanbul Yelken Trofesi Genel 5,

2016 İstanbul Yelken Altın Kilit Kupası Genel 3,