Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Antrenörleri
- Laser Sınıfı Sporcu Listesi
- 420 SINIFI
- FİNN Sınıfı
- 470 SINIFI
- -Pirat Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist A Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist B Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist C Sınıfı Sporcu Listesi
- -BAŞARILAR
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Haberleri
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Hakkında
- İletişim Bilgileri
 

 

26.8.2017
420 SINIFI
Oyuncunun adı:Begüm Böke
Doğum tarihi:28-06-2000
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-60
Kilosu:54
Mevkii:420
Yelken Numarası:54266
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2008

Daha Önce Oynadığı Takımlar::
 

Millilik Sayısı:10
Başarıları:2013Optimist Türkiye Şampiyonası bayanlar 2, 2013 Optimist Federasyon Kupası Bayanlar 2, 2013 Optimist Yarıyıl Kupası bayanlar 2, 2012 Optimist Bölge Kupası 2, ayak Bayanlar 3, 2012 Optimist Bölge Kupası 3, ayak Junior 2, 2012 Optimist Bölge Kupası 3, ayak bayanlar 2, Optimist Bölge Kupası 3, ayak bayanlar 1, 2012 Optimist İstanbul İstanbbul Şampiyonası bayanlar 2, Junior 3,3 geneel 5, 2013 Optimist İstanbul Şampiyonası bayanlar 20
 
   
Oyuncunun adı:Duru Bayramoğlu
Doğum tarihi:15-01-2003
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-70
Kilosu:56
Mevkii:420
Yelken Numarası:53828
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2010

Daha Önce Oynadığı Takımlar::
 

Millilik Sayısı:
Başarıları

Urla International Regatta Junior Kizlar 1
2014 Optimist Bolge Kupasi Junior Kizlar 2
2015 Optimist Bolge Kupasi Kizlar 2
2015 Optimist Bolge Kupasi Junior Kizlar 1
2015 Optimist Il Sampiyonasi Kizlar 2
2015 Optimist Il Sampiyonasi Junior Kizlar 2
2017 420 Il Sampiyonasi Kizlar 2
2017 420 Il Sampiyonasi Genel 3

 
   
Oyuncunun adı:Zeynep Koçyiğit
Doğum tarihi:13-10-2001
Doğum Yeri:Amerika
Boyu:1-62
Kilosu:57
Mevkii:420
Yelken Numarası:54266
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2010

Daha Önce Oynadığı Takımlar::
 

Millilik Sayısı:7
Başarıları:

2017 Kış Kupası Kızlar 2.
2107 Türkiye Şampiyonası Kızlar 2.
2107   Gençlik Bakanlığı Federation Kupası Kızlar 2.
2017 Atatürk Kupası Genel Klasman 3. Kızlar 2. Gençler
2017 Balkan Şampiyonası Kızlar 2.
2017 İl Birinciliği Genel Klasman 1

 
   
Oyuncunun adı:Zeynep Berin Göl
Doğum tarihi:22-02-2000
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-69
Kilosu:56
Mevkii:420
Yelken Numarası:
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2017

Daha Önce Oynadığı Takımlar::Marmara yelken Kulübü
 

Millilik Sayısı:40
Başarıları:

2014 Optimist İl Birinciliği Genel 3. / Kızlar 1.
2015 Optimist İl Birinciliği Kızlar 2.
2015 Yarıyıl Kupası Optimist Kızlar 1.
2015 Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası Kızlar 3.
2015 Optimist Türkiye Şampiyonası Kızlar 1.
2015 Port Bourgas Regatta Kızlar 3.
2015 Optimist Dünya Şampiyonası Kızlar Grup 9.
2015 Optimist Rank Listesi Kızlar 1.
2016 Federasyon Kupası Laser 4.7 Kızlar 3.
2016 Laser 4.7 Türkiye Şampiyonası Kızlar 2.
2016 Laser 4.7 Rank Listesi Kızlar 2.
2017 Laser 4.7 Türkiye Şampiyonası Kızlar 3.
2017 Laser 4.7 Atatürk Kupası Kızlar 3.

 
   
Oyuncunun adı:İclal Doğa Demirel
Doğum tarihi:07-05-2002
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-55
Kilosu:45
Mevkii:420
Yelken Numarası
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2017

Daha Önce Oynadığı Takımlar::Marmara Yelken Kulübü
 

Millilik Sayısı:85
Başarıları

2015 Optimist Avrupa Takım Yarışı Şampiyonası 2.liği
2015 Optimist Federasyon Kupası Kızlar 2.si
2016 Optimist Avrupa Takım Yarışı Şampiyonası 2.liği
2016 Optimist International Bourgas Regatta Kızlar 1.si
2016 Optimist Federasyon Kupası Kızlar 3.sü
2016 Optimist Yarıyıl Kupası Kızlar 2.si
2017 Optimist Avrupa Takım Yarışı Şampiyonası 2.liği
2017 Optimist Türkiye Şampiyonası Kızlar 2. Si

 
   
Oyuncunun adı:Alinda Karaman
Doğum tarihi:01-02-2003
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-65
Kilosu:50
Mevkii:420
Yelken Numarası:53828
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2010

Daha Önce Oynadığı Takımlar::
 

Millilik Sayısı:

Başarıları:Optimist Junior Kızlarİstanbul3,

Bölge Junior Kızlar 3,