Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Antrenörleri
- Laser Sınıfı Sporcu Listesi
- 420 Sınıfı Sporcu Listesi
- FİNN Sınıfı
- 470 SINIFI
- -Pirat Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist A Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist B Sınıfı Sporcu Listesi
- -BAŞARILAR
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Haberleri
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Hakkında
- İletişim Bilgileri
 

 

25.2.2017
İstanbul Yelken Kulübü 2016 Ödül Törenleri’nde Fenerbahçeli Yelkencilerimiz Ödüllerini Aldı

İstanbul Yelken Kulübü'nün 2016 yılında gerçekleştirdiği yat yarışlarından;56. Yıl Donanma Kupası Yarışı, 64. Yıl Altınkilit Kupası Yarışı, İstanbul Ligi ve Trofesi,Türkiye Pirat Ligi 3. Etap Yelken Yarışları Ödülleri, 24 Şubat Cuma akşamı sahiplerini buldu.

Törene yoğun katılım gösteren yelken camiası ve sporcular keyifli bir akşam geçirirken; yarışlarda yer alan yelken sporcuları ve Fenerbahçeli yelkencilerimiz de başarılarını ödüller ile taçlandırdılar. 

 

56. Yıl Donanma Kupası Yarışları'nda Fenerbahçeli yelkencilerimiz Kerem Erkmen, Optimist'te 1.,Begüm Böke-Zeynep Koçyiğit, 420 sınıfında ve 420 gençlerde 2.,Alinda Karaman-Duru Bayramoğlu, 420 sınıfında ve 420 gençlerde 3. olarak ödüle sahip oldular. 

 

Altınkilit Kupası Koyiçi Yarışları'nda Fenerbahçeli yelkencilerimiz Cengiz Kaan Meriç, Optimist'te 1.,Derin Acar, Optimist Junior Kızlar'da 2.,İlayda Veziroğlu, Laser 4.7'de ve Laser 4.7 Kızlar'da 1.,Kuzey Çakay, Laser Radial'de 3., Laser Radial Gençler'de 2.'likle ödülün sahibi oldular. 

 

İYK İstanbul Ligi & Trofesi Yarışları'nda Fenerbahçeli yelkencilerimiz Rona Utku-Can Akbaş, 420 sınıfında 2.,Begüm Böke-Zeynep Koçyiğit, 420 sınıfında 3., 420 Kızlar'da 1., Alinda Karaman ve Duru Bayramoğlu, 420 Kızlar'da 2.olarak ödüllerin sahibi oldular. 

 

2016 Yılında Yat Yarışlarında dereceye girip ödül alan sporcularımızı tebrik eder; başarılarının devamını dileriz.