Yelken Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Yelken Şubesi Antrenörleri
- Laser Sınıfı Sporcu Listesi
- FİNN Sınıfı
- 420 Sınıfı Sporcu Listesi
- 470 SINIFI
- -Pirat Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist A Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist B Sınıfı Sporcu Listesi
- -BAŞARILAR
- Yelken Şubemizden Haberler
- Yelken Şubesi Hakkında
- İletişim Bilgileri
 

 

23.11.2015
-Pirat Sınıfı Sporcu Listesi
Oyuncunun adı:İrfan Papila
Doğum tarihi:01-04-1956
Doğum Yeri:Artvin
Boyu:1-76
Kilosu:74
Sınıfı:Pirat
Forma Numarası:TUR 777
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2011

Daha Önce Oynadığı Takımlar::Galatasaray
 

Millilik Sayısı:28
Başarıları:2009 Shop&MilesBosphorus Cup Yat Yarışları Genel 2, 2009 DDoğu Ege Yelken Haftası IRC 3- 2, 2009 Donanma Kupası IRC 3- 1, 2009 KOG Trofesi IRC 3- 1, 2009 TAYK Trofesi IRC 3- 1, 2010 Pirat Rank Pirat 2, 2010 KOG Trofesi IRC 3- 2, 2010, Donanma Kupası IRC 3- 2 2011 Eurosaf Pirat Avrupa Şampiyonası Pirat 77 2011 Donanma Kupası IRC 3- 2, 2011 İYK Trofesi IRC 3-3, 2012 TYF Pirat Ligi 2, 2013 Türkiye Pirat Şampiyonası 2, 2013 EUROSAF Pirat Avrupa Şampiyonası 36, 2013TYF Türkiye Pirat Ligi 2, 2013 TYF Pirat Rank 2, 2013 İYK İstanbul Trofesi Pirat 1, 2014 Türkiye Pirat Şampiyonası 3, 2014 Donanma Kupası IRC 1, 2015 İstanbul Pirat İl Birinciliği 2, 2015 EUROPSAF Avrupa Pirat Şampiyonası 58, 2015 Türkiye Pirat Şampiyonası 3, 2015 Türkiye Pirat Ligi 2, 2015 TYF Türkiye Pirat Rank 2,
 
   

Oyuncunun adı:Burak Cora
Doğum tarihi:28-04-1984
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-82
Kilosu:70
Sınıfı:Pirat
Forma Numarası:TUR 777
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2011

Daha Önce Oynadığı Takımlar:Donanma Yelken Kulübü Marmaris Yelken Kulübü Kalamış Ylken Kulübü, Galatasaray
 

Millilik Sayısı:28
Başarıları:2001 Kocaeli il Birinciliği Laser Radial 1, 2006 Deniz Kuvvetleri Kupası 2006 Doğu Ege Yelken Haftası IRC-11, 2006 TAYK Trofesi IRC-1 3 2008 Marmara Adası Kupası IRC-4 1, 2008 Türkiye Macth Rose 2, Ayak 1, :2009 Shop&MilesBosphorus Cup Yat Yarışları Genel 2, 2009 DDoğu Ege Yelken Haftası IRC 3- 2, 2009 Donanma Kupası IRC 3- 1, 2009 KOG Trofesi IRC 3- 1, 2009 TAYK Trofesi IRC 3- 1, 2010 Pirat Rank Pirat 2, 2010 KOG Trofesi IRC 3- 2, 2010, Donanma Kupası IRC 3- 2 2011 Eurosaf Pirat Avrupa Şampiyonası Pirat 77 2011 Donanma Kupası IRC 3- 2, 2011 İYK Trofesi IRC 3-3, 2012 TYF Pirat Ligi 2, 2013 Türkiye Pirat Şampiyonası 2, 2013 EUROSAF Pirat Avrupa Şampiyonası 36, 2013TYF Türkiye Pirat Ligi 2, 2013 TYF Pirat Rank 2, 2013 İYK İstanbul Trofesi Pirat 1, 2014 Türkiye Pirat Şampiyonası 3, 2014 Donanma Kupası IRC 1, 2015 İstanbul Pirat İl Birinciliği 2, 2015 EUROPSAF Avrupa Pirat Şampiyonası 58, 2015 Türkiye Pirat Şampiyonası 3, 2015 Türkiye Pirat Ligi 2, 2015 TYF Türkiye Pirat Rank 2,