Yelken Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Yelken Şubesi Antrenörleri
- Laser Sınıfı Sporcu Listesi
- FİNN Sınıfı
- 420 Sınıfı Sporcu Listesi
- -Pirat Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist A Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist B Sınıfı Sporcu Listesi
- -BAŞARILAR
- Yelken Şubemizden Haberler
- Yelken Şubesi Hakkında
- İletişim Bilgileri
 

 

7.11.2015
Optimist A Sınıfı Sporcu Listesi
Oyuncunun adı:Elif Şenyıl
Doğum tarihi:08-08-2004
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-45
Kilosu:40
Sınıfı: Optimist A Takımı
 
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2010

 

Başarıları:2015 Uluslararası Optimist haftası junior kızlar 2, 2015 30 Ağustos Junior Kızlar 3,
 
   

 

Oyuncunun adı:Ekin Tepe
Doğum tarihi:08-01-2003
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-50
Kilosu:35
Sınıfı: Optimist A Takımı
 
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2012

 

Başarıları:İYK Trofewsi Junior Kızlar 2, ve kızlarda 3, İstanbul JuniorKızlar 2, İYK Kupası Junior Kızlar 3,İYK Kupası Junior Kızlar 2,
 
   
Oyuncunun adı:Mert Çaka
Doğum tarihi:01-06-2004
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-41
Kilosu:31
Sınıfı: Optimist A Takımı
 
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2012

 

Oyuncunun adı:Alinda Karaman
Doğum tarihi:01-02-2003
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-58
Kilosu:39
Sınıfı: Optimist A Takımı
 
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2011

 

Başarıları:Junior Kızlar İstanbul 3,
 
Oyuncunun adı:Eros Gümüş
Doğum tarihi:06-10-2005
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-51
Kilosu:35
Sınıfı: Optimist A Takımı
 
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2013

 

Oyuncunun adı:Rüzgar Reman
Doğum tarihi:15-07-2003
Doğum Yeri:A.B.D
Boyu:1-50
Kilosu:37
Sınıfı: Optimist A Takımı
 
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2009

 

Başarıları:Marmara Yelken Kupası 4,Barbaros Kupasıı 2, İstanbul 4,
 
   
Oyuncunun adı:Sinan Mumcu
Doğum tarihi:01-03-2003
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-57
Kilosu:47
Sınıfı: Optimist A Takımı
 
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2013

 

 

Oyuncunun adı:Kaan Meriç
Doğum tarihi:16-04-2003
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-52
Kilosu:32
Sınıfı: Optimist A
Forma Numarası:
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2011

Daha Önce Oynadığı Takımlar::
 

Millilik Sayısı:
Başarıları:Atayı Anma Kupası Junior Genel 5,
 
   
Oyuncunun adı:Cansu Irmak Aykan
Doğum tarihi:29-01-2003
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-52
Kilosu:34
Sınıfı : Optimist A
Forma Numarası:
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2010

Daha Önce Oynadığı Takımlar::
 

Millilik Sayısı:
Başarıları:Bölge Kızlar 1. Bölge Junior Kızlar 1. Urla Junior Kızlar 3,
 
   
Oyuncunun adı:Kerem Erkmen
Doğum tarihi:12-08-2003
Doğum Yeri:Amerika
Boyu:1-52
Kilosu:38
Sınıfı:Optimist A
Forma Numarası:
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2010

Daha Önce Oynadığı Takımlar::
 

Millilik Sayısı:33
Başarıları:2014 Bölge Türkiye Şampiyonluğu 2014 Halil Derin 3, 2014 Türkiye 3, 2014 Yarıyıl Kupası 1, 2013 Bölge Junior Şampiyonu 2014 Halil Derin 3,
 
   
Oyuncunun adı:Can Kaşka
Doğum tarihi:01-01-2004
Doğum Yeri:Amerika
Boyu:1-40
Kilosu:35
Sınıfı:Optimist A
Forma Numarası:
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2011

Daha Önce Oynadığı Takımlar::
 

Millilik Sayısı:
Başarıları:Optimist Junior 4,
 
   
Oyuncunun adı:Duru Bayramoğlu
Doğum tarihi:15-01-2003
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-56
Kilosu:43
Sınıfı:Optimist A
Forma Numarası:
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2010

Daha Önce Oynadığı Takımlar::
 

Millilik Sayısı:
Başarıları:Bölge Kızlar 2, Bölge Junioor Kızlar 2, Urla Junior Kızlar 1,