Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Antrenörleri
- Laser Sınıfı Sporcu Listesi
- 420 Sınıfı Sporcu Listesi
- FİNN Sınıfı
- 470 SINIFI
- -Pirat Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist A Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist B Sınıfı Sporcu Listesi
- -BAŞARILAR
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Haberleri
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Hakkında
- İletişim Bilgileri
 

 

15.8.2006
Fenerbahçe Doğuş Yelken Antrenörleri

Amatör Şubeler  Sorumlusu: Fikret Çetinkaya
Şube Sorumlusu: Selma Altay Rodopman

 

ŞUBE ANTRENÖRLERİ

Adı Soyadı:Oğuz Ayan
Doğum Tarihi:26-12-1975
Doğum Yeri:İstanbul
Fenerbahçeye Geliş Tarihi 1999

Çalıştırdığı Takım:Yelken Okulu Direktörü

Daha Önce Çalıştırdığı: Takımlar : İstanbul Yelken

   

 

Adı Soyadı:Kemal Muslubaş
Doğum Tarihi:30-12-1977
Doğum Yeri:İstanbul
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi: 2013

Çalıştırdığı Takım:Laser Olimpik Takımı

Daha Önce Çalıştırdığı: Takımlar : İstanbuk Yelken Takımı

   
Adı Soyadı:Eren Özdal
Doğum Tarihi:16-07-1984
Doğum Yeri:İstanbul
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi: 2007

Çalıştırdığı Takım:Yat Antrenörü

Daha Önce Çalıştırdığı: Takımlar :

   

Adı Soyadı:Maria Dolynska
Doğum Tarihi:04-05-1983
Doğum Yeri:Ukraymna
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi: 2008

Çalıştırdığı Takım:Laser Laser 420

Daha Önce Çalıştırdığı: Takımlar :

   


 

Adı Soyadı:Eray Özdemir
Doğum Tarihi:02-05-1984
Doğum Yeri:İstanbul
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi: 2007

Çalıştırdığı Takım:Spor Okulu Antrenörü

Daha Önce Çalıştırdığı: Takımlar :

   
Adı Soyadı:Halil Savaş
Doğum Tarihi:01-09-1986
Doğum Yeri:İstanbul
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi: 2007

Çalıştırdığı Takım:Spor Okulu Antrenörü

Daha Önce Çalıştırdığı: Takımlar :

   

Adı Soyadı:Hazal Şişman
Doğum Tarihi:28-09-1994
Doğum Yeri:İstanbul
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi: 2013

Çalıştırdığı Takım: Optimist B Takımı

Daha Önce Çalıştırdığı: 

   
Adı Soyadı:Ercan Karagün
Doğum Tarihi:22-03-1986
Doğum Yeri:İskenderun
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi: 2011

Çalıştırdığı Takım:Optimist A Takımı

Daha Önce Çalıştırdığı: Takımlar : Solo Yelken Kulübü

   

 

Kayıkhaneci: Şemsettin Göktai

Şube Sekreteri: Özlem Köy

Antrenörün Adı:Esat Akçebe
Doğum tarihi:09-05-1978
Doğum Yeri:İstanbul
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2017

Çalıştırdığı Takım Yelken Spor Okulu
 

Daha Önce Çalıştırdığı Takımlar Kalamış Yelken Kulübü

 
 
   
Antrenörün Adı:Arıkan Toksoy
Doğum tarihi:27-09-1997
Doğum Yeri:Karamürsel
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2017

Çalıştırdığı Takım Optimist
 

Daha Önce Çalıştırdığı Takımlar Turgut reis Yelken Kulüübü

 
 
   
Antrenörün Adı:Yaşar Kabakçıoğlu
Doğum tarihi:21-07-1992
Doğum Yeri:Samsun
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2017

Çalıştırdığı Takım Laser A A Takım
 

Daha Önce Çalıştırdığı Takımlar İstanbul Yelken Kulübü

 
 
   
Antrenörün Adı:Alper Tarhan
Doğum tarihi:05-09-1993
Doğum Yeri:Kocaeli
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2017

Çalıştırdığı Takım Yelken Spor Okulu
 

Daha Önce Çalıştırdığı Takımlar Pendik Yelken Kulübü

 
 
   
Antrenörün Adı:Ulaş Erkin
Doğum tarihi:22-08-1994
Doğum Yeri:İstanbul
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2016

Çalıştırdığı Takım Yelken Spor Okulu
 

Daha Önce Çalıştırdığı Takımlar Marmara Yelken Kulübü