English
 ana sayfam yap       sık kullanılanlara ekle
02 Ekim 2014, Perşembe,
 
Spor Okulları Haberleri kategorisindeki diğer içerikler;
- Futbol Okulları’ndan Ziyaret
- Minikler 3 gün boyunca Fenerbahçe’yi tanıdı
- Minik sporculara diş sağlığı kontrolü
- Fenerbahçe Spor Okulları Merkezi açıldı
- Daum oğlunu futbol okuluna yazdırdı
- Velilerimiz ve eğitmenlerimiz bir araya geldi
- Spor Okullarımız tatil edildi
- Spor Okulları Koordinatörlüğümüzden duyurular
- Gaziantep Futbol Okulu’nda seminer
- Futbol Okulu Seçmeleri Sonuçları
- Spor Okullarımızda karneler dağıtıldı
- Atletizm Okulu Yaz Programı
- Yelken Okulu Yaz Programı
- Futbol Okulu Kış Programı
- Basketbol Okulu Kış Programı
- Voleybol Okulu Kış Programı
- Masa Tenisi Kış Okulu Programı
- Atletizm Okulu Kış Programı
- Yaz Spor Okullarımızın programı
- Yüzme Okulu Yaz Programı
- Şile kampının ilk etabı sona erdi
- Basketbol altyapı seçme sonuçları
- Futbol Altyapı Seçme Sonuçları
- Voleybol Altyapı Seçme Sonuçları
- Futbol Altyapı Seçme Sonuçları
- Denizli Futbol Okulu stadımızı gezdi
- Spor Okulları Merkezi 2010 Şile Kampı sonuçları
- Spor Okullarımızdan altyapılara 55 sporcu
- Yurt genelinde spor okullarımız açılıyor
- Futbol Okulları Toplantısı yapıldı
- Gaziantep Futbol Okulu Turnuvası Başarıyla Tamamlandı
- İzmir Altyapı seçmeleri başlıyor
- Yaz Spor Okulları açıldı
- İzmir Futbol Okulu Turnuva Seçme Sonuçları
- İzmir Futbol Okulu Seçme Sonuçları
- Şile Fenerbahçe Futbol Okulları Kampı seçme sonuçları
- FENERBAHÇE KIŞ SPOR OKULLARI 17 EYLÜL’DE BAŞLIYOR
- Fenerbahçe Spor Okulları toplantısı sona erdi
- Fenerbahçe Kış Spor Okulları Açıldı
- Küçük voleybolculardan "Öğretmenler Günü" hediyesi
- Voleybolcu adayları çeşitli testlere tabi tutuldu
- Futbol Okulu Koordinatörlüğü’nden Duyuru
- 2012 YILI İÇİN SÖZLEŞMELERİ YENİLENMEYECEK FUTBOL OKULLARI
- İzmir Futbol Okulları Koordinatörlüğüne Dilaver Mutlu getirildi
- 2012 YILI İÇİN SÖZLEŞMELERİ YENİLENMEYECEK BASKETBOL OKULLARI
- Basketbol Okulu Koordinatörlüğü’nden Duyuru
- 2012 YILI İÇİN SÖZLEŞMELERİ YENİLENMEYECEK VOLEYBOL OKULLARI
- Voleybol Okulu Koordinatörlüğü’nden Duyuru
- İzmir Futbol Okullarımız ile ilgili
- 2012 YILI İÇİN SÖZLEŞMELERİ YENİLENMEYEN FUTBOL, BASKETBOL VE VOLEYBOL OKULLARI
- İzmir Futbol Okulları çalışmalarını sürdürüyor
- Voleybol Spor Okulları öğrencilerinden Fenerbahçe Universal’a ziyaret
- Fenerbahçe Ankara Spor Okulları’ndan ziyaret
- Fenerbahçe Spor Kulübü Yaz Kampları başlıyor
- Futbol altyapı seçmeleri Almanya’da da yapılacak
- GENÇ FUTBOL TAKIMLARI OYUNCU SEÇMELERİ
- Fenerbahçe Kış Spor Okulları hakkında
- Fenerbahçe Yaz Spor Okulları açıldı
- İlk dönem yüzme kursları tamamlandı
- Spor Okulları kamplarının ilk bölümü sona erdi
- Başkanımız Topuk Yaylası’nda
- İzmirli 250 futbol öğrencisi stadımızı ziyaret etti
- FENERBAHÇE KIŞ SPOR OKULLARI AÇILIYOR
- Fenerbahçe Kış Spor Okulları açıldı
- FENERBAHÇE SPOR OKULLARI’NDAN DUYURU
- Fenerbahçe Spor Okulları’ndan Anıtkabir ziyareti
- Fenerbahçe Basketbol Spor Okullarından Duyuru
- FENERBAHÇE SPOR OKULLARINDAN DUYURU
- FENERBAHÇE SPOR OKULLARI’NDAN DUYURU
- Voleybol Spor Okullarının veli toplantısı yapıldı
- Veliler çocuklarını yalnız bırakmadı
- Fenerbahçe Futbol Altyapı Seçmelerine Kayıtlar Başladı
- FENERBAHÇE 2013 YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI
- Fenerbahçe Jimnastik Yaz Spor Okulu açılıyor
- Dirk Kuyt Fenerbahçe Spor Okulları öğrencileriyle bir araya geldi
- "Serkan Acar Futbol Turnuvası" düzenlenecek
- Fenerbahçe Cimnastik Yaz Spor Okulu açılıyor
- 1. Serkan Acar Turnuvası Başladı
- 1.Serkan Acar Futbol Turnuvası yoğun katılımla devam ediyor
- 1.Serkan Acar Futbol Turnuvası sona erdi
- Fenerbahçe Yaz Spor Okulları açıldı
- Fenerbahçe Futbol Okulları’ndan Torbalı Belediyesi’ne teşekkür ziyareti
- Fenerbahçe Spor Okulları Topuk Yaylası Kampı Tamamlandı
- Spor Okulları Topuk Yaylası 3. Dönem sona erdi
- Cimnastikte kış sezonu 28 Eylül’de başlıyor
- Kış Spor Okullarımızda yeni dönem başladı
- Fenerbahçe Cimnastik Spor Okulu’na kayıtlar devam ediyor
- Fenerbahçe Spor Okulları Kayak Kampı
- Fenerbahçe Spor Okulları’ndan Açıklama
- Fenerbahçe Spor Okulları Kayak Kampı Tamamlandı
- Spor Okullarımız Adana’da futbol turnuvası düzenledi
- Fenerbahçe Spor Okulları Kayak Kampı Tamamlandı
- Fenerbahçe Spor Okulları - Fantorya Basketbol All Star Ligi Mart Ayında Başlıyor
- Fenerbahçe Spor Okulları - Fantorya Basketbol All Star
- Marmara Cup Futbol Turnuvası
- Fenerbahçe Düzce Spor Okulları öğrencilerinden büyük başarı
- Fenerbahçe Spor Okulları - Fantorya Basketbol Ligi başladı
- Cimnastik Yaz Spor Okulu
- Spor Okulları’nın Minik Basketbolcuları
- Fenerbahçe Beyoğlu Futbol Okulu’muz Yeni Yerinde
- Fenerbahçe Spor Okulları Yüzme ve Yelken Branşlarımızda Yaz Dönemi Kayıtları başlamıştır.
- Fenerbahçe Voleybol Spor Okullarımızın Turnuvaları
- Fenerbahçe Spor Okulları Yaz Dönemi Kayıtları başladı
- Basketbol All Star Dereağzı - Kocaeli Minik Basketbolcular
- İstanbul Cup 2014 Futbol Turnuvası
- İzmir Futbol Okullarımız’da Yaz Okulu kayıtları başladı
- Fenerbahçe Spor Okulları’nda Fenerbahçe Kart Sahiplerine İndirim Fırsatı
- Fenerbahçe Spor Okulları Turnuvası’nın Finali Yapıldı
- Fenerbahçe Spor Okullarımızda Yaz Dönemi Kayıtlarımız Devam Ediyor
- 19-20 Nisan All Star Basketbol Karşılaşmaları
- 23 Nisan Mini Voleybol Şenliği
- 1. Mini Voleybol Şenliği
- Van’da Geleceğin Futbolcuları Yetişiyor
- Spor Okulları 4 Mayıs Pazar Günü Maçları
- Fenerbahçe Spor Okulları 11 Mayıs Pazar Günü Maçları
- Fenerbahçe Spor Okulları Kayıtları Başladı
- Fenerbahçe Spor Okulları Fantorya Basketbol All Star
- Fenerbahçe Spor Okulları Yaz Kayıtları Başladı
- 15 Haziran Basketbol All Star Etkinliğimize Herkes Davetlidir
- Cimnastik Kayıtlarımız Başlamıştır
- Yüzme Kayıtlarımız Devam Ediyor
- İsim Hakkı Anlaşmaları 2014-2015
- Fenerbahçe Azerbaycan Futbol Spor Okulu Kapatılmıştır
- Ankara Voleybol Okulumuz Tesislerimizi ve Stadımızı gezdi
- Yelken kayıtları devam ediyor.
- Hendek Spor Okulu hakkında önemli duyuru
- Mersin Voleybol Okulları ile İlgili Önemli Duyuru
- Yetenek Yarışması Şut Yarışması Finalistleri
- Basketbol Allstar Sporcu İsimleri
- Cimnastik kayıtlarımız devam etmektedir.
- Fenerbahçe Spor Okulu Öğrencileri Basketbolcularımızla Bir Araya Geldi
- Fenerbahçe Spor Okulları - Fantorya Basketbol All Star Etkinliği Fenercell Katkılarıyla 15 Haziran’da Ülker Sports Arena’da
- Ankara TT İncek İşletmelerimizde Tam Gün Yaz Okulu Başlıyor
- Babalarımızla Pazar günü All Star Fenerbahçe Ülker Sports Arena’dayız
- Fenerbahçe Spor Okulları Fantorya All Star Etkinliği Yapıldı
- Fenerbahçe Yaz Spor Okulları ilk dönemi başladı
- Fenerbahçe Spor Okullarında Yetişkinlere Salı - Cuma günleri Pilates dersleri başlıyor
- Ankara İncek İşletmelerimizde tam gün yaz okulu 4. dönem kayıtları başlıyor
- FENERBAHÇE SPOR OKULLARI KARTEPE FUTBOL KAMPI
- Pilates derslerimiz Pazartesi-Çarşamba ile Salı-Cuma günleri başlıyor
- Yetişkinlere Pilates Eğitim Başladı
- Fenerbahçe Yaz Spor Okulları 2. Dönem kayıtlarımız başladı
- Fenerbahçe Spor Okullarında Pilates Eğitimleri Hamilelik ve Doğum Sonrası Eğitim’de Başlıyor.
- Fenerbahçe Yaz Spor Okulları 2. dönem kayıtları başladı
- 8 branşımızda Fenerbahçe Yaz Spor Okulları kayıt dönemimiz başlamıştır.
- İlk dönem yüzme kursları tamamlandı
- Fenerbahçe Spor Okulları 2.Dönemimiz Başlıyor.
- Fenerbahçe Spor Okullarımız’da Yetişkinlere ve Hamilelik-Doğum Sonrası Pilates Dersleri Başlıyor.
- Fenerbahçe Voleybol Spor Okullarımızdan Altyapıya Kazandırdığımız Sporcularımız
- Fenerbahçe Yüzme Spor Okullarımızdan Altyapıya Kazandırdığımız Sporcularımız
- Van Fenerbahçe Futbol Okulu Açıldı
- Fenerbahçe Yaz Spor Okulları 2. Dönemi Başladı
- Fenerbahçe Spor Okullarımız’da Yetişkinlere ve Hamilelik-Doğum Sonrası Pilates Eğitimleri Başladı
- 4.Dönem Fenerbahçe Yaz Yelken Spor Okulu Kayıtlarımız Başladı
- Fenerbahçe Kış Okulları tüm branş kayıtlarımız 18/25 Ağustos itibariyle başlıyor
- Fenerbahçe Spor Okullarımız’da Kış Dönemi Yetişkinlere ve Hamilelik-Doğum Sonrası Pilates Kayıtları Başladı.
- Fenerbahçe Spor Okulları Kartepe Kampı 2. Etap
- Fenerbahçe Basketbol Spor Okullarımızdan Altyapıya Kazandırdığımız Sporcularımız
- Ankara İncek İşletmelerimizde tam gün yaz okulu 4. dönem kayıtları başlıyor
- Fenerbahçe Kış Spor Okulları Kayıtlarımız Başladı
- Yaz Yüzme Okulu sona erdi
- Fenerbahçe Kış Spor Okulları & Yetişkinlere ve Hamilelik Doğum Sonrası Pilates Eğitim Kayıtlarımız Başladı.
- Kaynarca Fevzi Çakmak Futbol Akademisi öğrencileri Stadımızı gezdi
- Fenerbahçe Kış Spor Okulları Kayıtlarımız Başladı
- Fenerbahçe Yüzme Spor Okulları Kayıtlarımız Başladı
- Fenerbahçe Kış Spor Okulları Kayıtlarımız Devam Ediyor
- Fenerbahçe Spor Okulları Yetişkinlere ve Hamilelik Doğum Sonrası Pilates Eğitim Kayıtlarımız Başladı
- PİLATES EĞİTİMLERİ FENERBAHÇE YÜZME ŞUBEMİZDE
- ÖZEL YÜZME DERSLERİ
- Geleceğin Futbolcuları için Van’da II.SEÇME
- Fenerbahçe Kış Spor Okulları Cimnastik Kayıtlarımız Devam Ediyor.
- Fenerbahçe Kış Spor Okulları 20 Eylül’de başlıyor
- Özel Yüzme Dersleri Fenerbahçe Yüzme Şubemizde başlıyor
- Fenerbahçe Spor Okulları’nda Pilates&Cimnastik kayıtları devam ediyor
- Başkanımız ve Futbolcularımız Sakarya Futbol Okulu’nu Ziyaret Etti
 
Haberler kategorileri:   Kulüpten Haberler    |     Futbol Haberleri    |     Basketbol Erkek - Haberler    |     Voleybol Erkek - Haberler    |     Kürek Haberleri    |     Yelken Haberleri    |     Atletizm Haberleri    |     Yüzme Haberleri    |     Boks Haberleri    |     Masa Tenisi Haberleri    |     Altyapı Haberleri    |     UEFA Haberleri    |     Derneklerimizden Haberler    |     Fenerbahçe Kart    |     Fortis Türkiye Kupası    |     Cola Turka    |     Fenerium Haberleri    |     FB Koleji Haberleri    |     Voleybol Bayan - Haberler    |     Basketbol Bayan - Haberler    |     Röportajlar    |     Fenercell Haberleri    |     Spor Okulları Haberleri    |     Transfer Spekülasyonları    |     Fenerbahçe Dergisi Haberleri    |     Yıldız Haberleri    |     Tesis Haberleri    |     Radyo Fenerbahçe    |     3 Soru 3 Cevap    |     Sözde Şike Davası    |    
 
Futbol Altyapı Seçme Sonuçları
Fenerbahçe Spor Okulları Türkiye Geneli Futbol Altyapı seçme sonuçları Spor Okulları Merkezimiz tarafından açıklanmıştır. 

Seçme sonuçları şöyle:

TÜRKİYE GENELİ FUTBOL ALTYAPI SEÇME SONUÇLARI

İZMİR SECMELERİ (24-25-26.06.2010 )
5-CİHAN AVCU__1994 DOĞUMLU
1-ERAY ERDOĞAN__1996(KALE) DOĞUMLU
2-MUSTAFA ÇİLEK__1997(KALE) DOĞUMLU
3-MERTCAN ÇELİK__1999(KALE) DOĞUMLU
4-CENGİZHAN AKAT__1998 DOĞUMLU
6-EREN ERDOĞAN__2001 DOĞUMLU
7-SABAHATTİN ALTUĞ GÜLER__2001 DOĞUMLU

İNEGÖL SEÇMELERİ (03.07.2010)
1-ÖMER TAHA İŞÇİ__ 1994  
2-EMRE ÇAKAL__1995  
3-CEYLAN ÜNCÜ__1995  
4-HÜSEYİN ALKIŞ__1996  
5-GÖKHAN KESKİN__1998  
6-ÖMER FARUK ÇALIŞKAN__1999 
7-BERAT GENÇ__1999  

AYDIN-SÖKE SEÇMELERİ (10.07.2010)
1-BARTU GÖKÇEN__2001 DOĞUMLU
2-M.CAN KAVAK__1996 DOĞUMLU
3-BURHAN SALIK__1995 DOĞUMLU
4-R.EMRE VERİM__1994 DOĞUMLU
5-KEMALETTİN DİNAR__1997 DOĞUMLU
6-ORKAN AKTAŞ__1996 DOĞUMLU
7-TOLGA DURMAZ__1999 DOĞUMLU

AKSARAY SEÇMELERİ (10.07.2010)
1.BERKEHAN OĞUZ
2.MUSTAFA YILDIRIM
3.MERTCAN MAVİLİ
4.BİLAL ER

SAKARYA SEÇMELERİ  (05.08.2010)
1.OĞUZHAN KARAMAN
2.BARIŞ UZUN
3.BEDİRHAN HOŞGÖR

ORDU FATSA SEÇMELERİ (17.07.2010)
1.EMRE KATAR—1993 DOĞUMLU
2.VEDAT ÇAMAŞ—1993 DOĞUMLU
3.ERDEM YUSUF YILDIRIM—1995 DOĞUMLU
4.NURİ ALPEREN SÜER—1997 DOĞUMLU
5.BURHAN EZGܗ1997 DOĞUMLU
6.OĞUZHAN ERTİM-1999  DOĞUMLU


ŞANLIURFA SEÇMELERİ (17.07.2010)
1-ÇETİN ASLAN__1996 DOĞUMLU
2-M.EMİN KARAASLAN__1998 DOĞUMLU
3-EYÜPCAN İRENCİK__1998 DOĞUMLU

ADANA SEÇMELERİ (19.07.2010)
1-KADİR CINGIR__1994 DOĞUMLU
2-İDRİS YÜCE__1997 DOĞUMLU
3-VEDAT BULUT__1997 DOĞUMLU
4-MUHAMMET FARUK KAYA__1998 DOĞUMLU 
5-MUSTAFA TANKUT__1999 DOĞUMLU

BURSA SEÇMELERİ  (19.07.2010)
1.EKREM AĞIZKALIOĞLU
2.HASAN CAN

ERZİNCAN SEÇMELERİ (19.07.2010)
1.EMRE ÇACIK—1994 DOĞUMLU
2.HAKAN ÖZDEMİR—1995 DOĞUMLU
3.SERGEN DENSES—1997 DOĞUMLU

ÇORUM SEÇMELERİ (20.07.2010)
1.FATİH BOLAT—1994 DOĞUMLU
2.YASİN TÜZÜN—1994 DOĞUMLU
3.HASAN KARADENİZ—1996 DOĞUMLU
4.HASAN ALPEREN SİNAN—1998 DOĞUMLU
5.BARIŞ ÜZMEY—1999 DOĞUMLU
6.BERKİN TAHA AKYOL—2001 DOĞUMLU
7.MUHAMMET EMİN UYANIK—2002 DOĞUMLU

BURDUR SEÇME SONUÇLARI (20.07.2010)
1.FURKAN BELLEK__1993 DOĞUMLU  
2.AHMET DEMİR__1994 DOĞUMLU
3.FİKRETTİN KÖSEM__1998 DOĞUMLU
4.ÖMER GEZMEZ__1999 DOĞUMLU

BANDIRMA SEÇMELERİ  (20.07.2010)
1.OĞUZHAN COŞKUN
2.ALİ TÜREL
3.BURAK KARDAŞ
4.YAVUZ AZUN

ELAZIĞ SEÇMELERİ  (21.07.2010)
1-FERHAT GÜLMEZ__1994 DOĞUMLU
2-ADİL DEMİR BAĞ__1997 DOĞUMLU
3-BERKEHAN BİÇER__2000 DOĞUMLU
4-UYGAR ERGEÇ__2000 DOĞUMLU


BARTIN  SEÇMELERİ (21.07.2010)
1.MERTCAN AYDENİZ
2.MERTCAN KILIÇ
3.BOĞAÇHAN BİNGÖL
4.ATABARTU BİÇER
5.ENES KÖKSAL

DÜZCE SEÇMELERİ (22.07.2010)
1-AYKUT KAYMAK__1994 DOĞUMLU
2-ALTAY NEZİR__1997 DOĞUMLU
3-ÇAĞLA GÖZ__1998 DOĞUMLU
4-EREN AYDOĞDU__1998 DOĞUMLU
5-KERİMCAN ÜN__1999 DOĞUMLU
6-MUHAMMET KOCA__2002 DOĞUMLU

ANTALYA SEÇMELERİ (22.07.2010)
1.MUHAMMET AZAT—1995DOĞUMLU
2.HALİM SAVAŞ—1997 DOĞUMLU
3.YAGIZCAN YOLALMIŞ—1997 DOĞUMLU
4.TAYFUN KILIǗ1998 DOĞUMLU
5.ÖZKAN ÖZDEMİR—1998 DOĞUMLU
6.TOLGA ERDOĞAN—1999 DOĞUMLU
7.TUGAY HAFÇAK- 1994 DOĞUMLU
8.ADNAN YAVUZ- 1996 DOĞUMLU
9.OĞUZ CEB-1995 DOĞUMLU
10.İLYAS DAKAK – 1996 DOĞUMLU
11.ALİ ULAŞ DURSUN -1997 DOĞUMLU
12. KASIM KIZIL – 1997 DOĞUMLU
13.BÜNYAMİN KAVAK – 1997 DOĞUMLU
14. GÜNER  ÇETİNKAYA- 1998 DOĞUMLU
15.EDRİM ERDEM KARA – 1998 DOĞUMLU
16. TAYYİB KAYA – 1999 DOĞUMLU
17. METİN BASRİ- 1999 DOĞUMLU
18. CAN ÖZEREN – 2000 DOĞUMLU

KOCAELİ SEÇMELERİ (22.07.2010)
1.VEFA EMRE DEDİR—1993 DOĞUMLU
2.BERKAY BULUT—1994 DOĞUMLU
3.ABDULLAH KOTBAŞ—1995 DOĞUMLU
4.GENCER KADİR YILDIZ—1995 DOĞUMLU
5.GÜRKAN NUHOĞLU—1995 DOĞUMLU
6.OKAN KIZILTAŞ—1996 DOĞUMLU
7.K.ERDEM AYDIN--1996 DOĞUMLU

ARDAHAN SEÇMELERİ (23.07.2010)
1.VOLKAN BAKIRCI—1993 DOĞUMLU
2.ONUR ŞAHİN—1993 DOĞUMLU
3.UGURCAN KARADAĞ—1995 DOĞUMLU
4.OZAN ÖZDEMİR—2000DOĞUMLU

KARAMAN SEÇMELERİ  (23.07.2010)
1.KADİR KAYMAZ
2.METE KAAN DEMİR
3.HAKAN MADEN

EDİRNE SEÇMELERİ (24.07.2010)
1-BATUH KIRLARIGEZ__2000 DOĞUMLU
2-TURGUT KAANÖCALAN__1994 DOĞUMLU

KIRKLARELİ SEÇMELERİ (24.07.2010)
1-BURAK BİÇER__1996 DOĞUMLU

LÜLEBURGAZ SEÇMELERİ (24.07.2010)
1-MERT ÇANTA__1993 DOĞUMLU
2-DOĞANCAN ÖZTÜRK__1996 DOĞUMLU
3-OĞUZ ELBÜKEN__1998 DOĞUMLU
4-İSMAİL ÖZTÜRK__1999 DOĞUMLU
5-MUHAMMED ASLANTAŞ__2001 DOĞUMLU

RİZE SEÇMELERİ  (24.07.2010)
1.FERDİ BİRBENİ__1994 DOĞUMLU
2,HAKAN GÜNAK__1994 DOĞUMLU
3.BERAT KOL__1995 DOĞUMLU
4,MEHMET MERT ÖZYURT__1997 DOĞUMLU
5,OĞUZHAN BİRBEN__1997 DOĞUMLU

MERSİN SEÇMELERİ  (26.07.2010)
1.DURANCAN GÖKKIZIL—1998 DOĞUMLU
2.MEHMET UKUǗ1998 DOĞUMLU
3.GÖKHANCAN SAYKI—1999 DOĞUMLU
4.BARIŞ BATU DEMİROK—1999 DOĞUMLU
5.EMİRCAN UYSAL—2002 DOĞUMLU

MUĞLA SEÇMELERİ (26.07.2010)
1.EHLİ VANİ DEMİRBAŞ__1995 DOĞUMLU
2.AHMET EFE ARIŞ__2000 DOĞUMLU
3.SÜLEYMAN KADEM __ 2001 DOĞUMLU
4.MERT AKIN KALAK__2001 DOĞUMLU
6.YALÇIN YILMAZ—1998 DOĞUMLU
7.HÜSEYİN HAZAR ÖRER—2000 DOĞUMLU

ERZURUM SEÇMELERİ (27.07.2010)
1.GÖKHAN UÇAR—1992 DOĞUMLU
2.MUHAMMED E. TOPÇU—1998 DOĞUMLU
3.HASAN KAYA –1999 DOĞUMLU
4.KUTLUHAN BİRİCİK—2000 DOĞUMLU

DENİZLİ SEÇMELERİ (27.07.2010)
1.ONUR AKCAN—1994 DOĞUMLU
2.ONUR YAMAN—1998 DOĞUMLU
3.HAKAN VURAL—1998 DOĞUMLU
4.FURKAN AKKAYA—1999  DOĞUMLU
5.MEHMET BERK KİREMİTÇİ—2000 DOĞUMLU
6.ERAY AKBAŞLI—2001 DOĞUMLU
7.EMİRCAN YERLİKAYA—2001 DOĞUMLU

TOKAT SECMELERİ (27.07.2010)
1-FATİH SEZER ŞANLI____1993 DOGUMLU
2-MUSTAFA YAĞCI____1994 DOGUMLU-
3-HAMİT AYDIN____1995 DOGUMLU-
4-SEMİH ERKAN____1995 DOĞUMLU
5-ŞAHİNCAN BULUT___1997 DOĞUMLU

KONYA SEÇMELERİ (28.07.2010)
1.MUHAMMED TAT
2.YAKUP DOĞAN
3.ŞÜKRÜ SİNAN TAŞDELEN
4.ÖMER UÇAR

KIRIKKALE SEÇMELERİ (29.07.2010)
1.ONUR TOPUZ
2.FURKAN KASA
3.HAKAN BÖYÜKER
4.MEHMET AYDIN
5.BEKİR AKSOY
6.DENİZ ÇAGIL
7.HALİL YUSUF ŞAHİN
8.FATİH BUREYDE ARAS

AFYON SEÇMELERİ (29.07.2010)
1.DOĞUKAN SAĞLAM
2.ZİYA ELBİR

ANTAKYA (HATAY) SEÇMELERİ  (30.07.2010)
1.VOLKAN AYSELCİ__1994 DOĞUMLU
2.BÜLENT GÜNEŞ__1994 DOĞUMLU

NİĞDE SEÇMELERİ (30.07.2010)
1.RECEP KENDİRLİ—1997 DOĞUMLU
2.HASAN KEÇERİ—1999 DOĞUMLU
3.FURKAN KARATAŞ—1999 DOĞUMLU
4.ERDİNÇ ERİM—2001 DOĞUMLU

MARDİN SEÇMELERİ (30.07.2010)
1-YUSUF TURAN(KALECİ)__1995DOĞUMLU
2-MEHMET SELİM ERSOY__1995DOĞUMLU
3-KADİR EMEN __1996 DOĞUMLU
4-EGEMEN MUNGAN__1999 DOĞUMLU
5-ÖZKAN AYGÜN__1998DOĞUMLU

TEKİRDAĞ-ÇORLU SEÇMELERİ (31.07.2010)
1.ONURCAN GÜMÜŞ__1998 DOĞUMLU
2.BERK KARSIN__2000DOĞUMLU 
3.MUHAMMED ASLANTAŞ__2001 DOĞUMLU
4.ALİ RIZA KILIÇ__2001DOĞUMLU

AMASYA MERZİFON SEÇMELERİ  (31.07.2010)
1.TAHSİN BAL—1994 DOĞUMLU
2.SEMİH SOYLU—1994 DOĞUMLU
3.ASLAN LAFÇI—1996 DOĞUMLU
4.DENİZ EMEKÇİ—1996 DOĞUMLU
5.RAMAZAN KESERCİ—1997 DOĞUMLU
6.M.YUSUF KÜÇÜK—1999 DOĞUMLU
7.TEMUR BABUNADZE—2000 DOĞUMLU
 
 
 
Kurumsal İnternet Danışmanlığı