Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi Türkiye'nin En Gelişmiş Spor Kulübü Portalı
Canlı Skor:
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL RÖVANŞ MAÇI, FENERBAHÇE 0-0 BEŞİKTAŞ, (İLK YARI OYNANIYOR) (ÜLKER STADYUMU FENERBAHÇE ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ)

Şampiyon Fenerbahçe

  • Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satışını yapan Fenerium TIR’larının Türkiye turu aralıksız devam ediyor. Fenerbahçe ürünlerinden satın alma fırsatı yakalamak isteyen taraftarlarımız için TIR’larımızın 19 Nisan 2018 tarihlerinde gideceği şehirler ve programı şöyle:

    FENERIUM VESTEL TIRI, Kaymakamlık Binası Önü / Ceyhan / ADANA

    FENERIUM HEDEF 1 MİLYON ÜYE TIRI, Cumhuriyet Meydanı / Buldan / DENİZLİ

    Fenerium Vestel Tırı – 0551 204 03 87
    Fenerium Hedef 1 Milyon Üye Tırı – 0551 207 09 75

NİSAN MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
26 27 28 29 30 31 1
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 23. Hafta
Fenerbahçe-Samsun Canik Bld
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu/16.00

Efeler Ligi 7-8.'lik Birinci Maçı
Afyon BLD. Yüntaş-Fenerbahçe
Afyon Atatürk Spor Salonu/ 16.00

TKBL 29.Hafta
Fenerbahçe Gelişim-Bursa BŞB. BUDO
Metro Enerji Salonu/12.00
2

STSL 27. Hafta

Kayserispor-Fenerbahçe
KBB Kadir Has Stadı: 20.00

Yayın: beIN Sports

3 4
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 24. Hafta
Abdullah Gül Üniversitesi-Fenerbahçe
Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu/17.00
Yayın: TRT Spor

Efeler Ligi 7-8.'lik İkinci Maçı

Fenerbahçe-Afyon BLD. Yüntaş
Metro Enerji Salonu/ 18.00

5

Turkish Airlines EuroLeague 30. Hafta Maçı
Fenerbahçe Doğuş – Unicaja Malaga
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 20.15

Efeler Ligi 7-8.'lik Üçüncü Maçı
Fenerbahçe-Afyon BLD. Yüntaş
Metro Enerji Salonu/ 18.00

6

TKBL 30.Hafta
Çankaya Üniversitesi-Fenerbahçe Gelişim
Arı Koleji Olimpik Spor Salonu/14.00

7

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 24.Hafta
Fenerbahçe Doğuş-Trabzonspor
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/ 20.15
Yayın: beIN Sports3

8

STSL 28. Hafta
Fenerbahçe-Osmanlıspor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu SK/19.00

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 25. Hafta

Fenerbahçe-Galatasaray
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu/14.00
Yayın: TRT Spor
 
9 10 11

Vestel Venüs Sultanlar Ligi Play Off 3/4.lük Maçları 1. Karşılaşma

Fenerbahçe-Galatasaray

Burhan Felek Spor Salonu/19.00

Yayın: TRT Spor

12 13

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 25.Hafta
Yeşilgiresun Belediyespor-Fenerbahçe Doğuş
19 Eylül Spor Salonu/ 18.00
Yayın: beIN Sports3
 

14

STSL 29. Hafta
Demir Grup Sivasspor-Fenerbahçe
Yeni 4 Eylül Stadı / 19.00

Vestel Venüs Sultanlar Ligi Play Off 3/4.lük Maçları 2. Karşılaşma
Galatasaray- Fenerbahçe
Burhan Felek Spor Salonu/17.00
Yayın: TRT Spor

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 26.Hafta
Fenerbahçe-Adana ASKİ
Metro Enerji Salonu/14.00

15

TKBL 31.Hafta
Fenerbahçe Gelişim-Edirne Bld. Edirnespor
Metro Enerji Salonu/12.00

16 17 18
Euroleague Play Off Turu (Çeyrek Final) 1. Maç
Fenerbahçe Doğuş – Baskonia Vitoria Gasteiz
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.15
Yayın: beIN Sports3
19

ZTK Yarı Final Rövanş
Fenerbahçe-Beşiktaş
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu SK / 20.30
Yayın: ATV

20
Euroleague Play Off Turu (Çeyrek Final) 2. Maç
Fenerbahçe Doğuş – Baskonia Vitoria Gasteiz
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
Yayın: beIN Sports
 
21 22

TKBL 32.Hafta
Fenerbahçe Gelişim-İzmit Belediyespor
Metro Enerji Salonu/12.00

23

STSL 30. Hafta
Fenerbahçe-Antalyaspor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu SK / 20.00

24
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Play Off Çeyrek Final 1. Maç
Fenerbahçe-Beşiktaş
Metro Enerji Spor Salonu/19.00
Yayın: TRT Türk

Euroleague Play Off Turu (Çeyrek Final) 3. Maç
Baskonia Vitoria Gasteiz-Fenerbahçe Doğuş
Fernando Buesa Arena/22.00
Yayın: beIN Sports
25 26
Euroleague Play Off Turu (Çeyrek Final) 4. Maç (Gerekirse)
Baskonia Vitoria Gasteiz-Fenerbahçe Doğuş
Fernando Buesa Arena/22.00
Yayın: beIN Sports
 
27
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Play Off Çeyrek Final 2. Maç
Beşiktaş-Fenerbahçe
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi/19.00
Yayın: TRT Spor
28

STSL 31. Hafta
Kasımpaşa-Fenerbahçe
Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu / 19.00

29

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 27.Hafta
Muratbey Uşak-Fenerbahçe Doğuş
Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu/ 15.15
Yayın: NTV

TKBL 33.Hafta
Urla Belediyesi-Fenerbahçe Gelişim
12 Eylül Spor Salonu/14.00

30
MAYIS MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
30 1
Euroleague Play Off Turu (Çeyrek Final) 5. Maç (Gerekirse)
Fenerbahçe Doğuş – Baskonia Vitoria Gasteiz
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/?
 
 
2 3 4 5

TKBL 34.Hafta
Fenerbahçe Gelişim-Mersin BŞB. Gelişim
Metro Enerji Salonu/14.00

6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
NİSAN MAÇ PROGRAMI
  • 01 Nisan 2018 Pazar

    Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 23. Hafta
    Fenerbahçe-Samsun Canik Bld
    Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu/16.00

    Efeler Ligi 7-8.'lik Birinci Maçı
    Afyon BLD. Yüntaş-Fenerbahçe
    Afyon Atatürk Spor Salonu/ 16.00

    TKBL 29.Hafta
    Fenerbahçe Gelişim-Bursa BŞB. BUDO
    Metro Enerji Salonu/12.00
  • 02 Nisan 2018 Pazartesi

    STSL 27. Hafta

    Kayserispor-Fenerbahçe
    KBB Kadir Has Stadı: 20.00

    Yayın: beIN Sports

  • 04 Nisan 2018 Çarşamba

    Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 24. Hafta
    Abdullah Gül Üniversitesi-Fenerbahçe
    Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu/17.00
    Yayın: TRT Spor

    Efeler Ligi 7-8.'lik İkinci Maçı

    Fenerbahçe-Afyon BLD. Yüntaş
    Metro Enerji Salonu/ 18.00

  • 05 Nisan 2018 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 30. Hafta Maçı
    Fenerbahçe Doğuş – Unicaja Malaga
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 20.15

    Efeler Ligi 7-8.'lik Üçüncü Maçı
    Fenerbahçe-Afyon BLD. Yüntaş
    Metro Enerji Salonu/ 18.00

  • 06 Nisan 2018 Cuma

    TKBL 30.Hafta
    Çankaya Üniversitesi-Fenerbahçe Gelişim
    Arı Koleji Olimpik Spor Salonu/14.00

  • 07 Nisan 2018 Cumartesi

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 24.Hafta
    Fenerbahçe Doğuş-Trabzonspor
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/ 20.15
    Yayın: beIN Sports3

  • 08 Nisan 2018 Pazar

    STSL 28. Hafta
    Fenerbahçe-Osmanlıspor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu SK/19.00

    Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 25. Hafta

    Fenerbahçe-Galatasaray
    Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu/14.00
    Yayın: TRT Spor
     
  • 11 Nisan 2018 Çarşamba

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi Play Off 3/4.lük Maçları 1. Karşılaşma

    Fenerbahçe-Galatasaray

    Burhan Felek Spor Salonu/19.00

    Yayın: TRT Spor

  • 13 Nisan 2018 Cuma

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 25.Hafta
    Yeşilgiresun Belediyespor-Fenerbahçe Doğuş
    19 Eylül Spor Salonu/ 18.00
    Yayın: beIN Sports3
     

  • 14 Nisan 2018 Cumartesi

    STSL 29. Hafta
    Demir Grup Sivasspor-Fenerbahçe
    Yeni 4 Eylül Stadı / 19.00

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi Play Off 3/4.lük Maçları 2. Karşılaşma
    Galatasaray- Fenerbahçe
    Burhan Felek Spor Salonu/17.00
    Yayın: TRT Spor

    Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 26.Hafta
    Fenerbahçe-Adana ASKİ
    Metro Enerji Salonu/14.00

  • 15 Nisan 2018 Pazar

    TKBL 31.Hafta
    Fenerbahçe Gelişim-Edirne Bld. Edirnespor
    Metro Enerji Salonu/12.00

  • 18 Nisan 2018 Çarşamba

    Euroleague Play Off Turu (Çeyrek Final) 1. Maç
    Fenerbahçe Doğuş – Baskonia Vitoria Gasteiz
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.15
    Yayın: beIN Sports3
  • 19 Nisan 2018 Perşembe

    ZTK Yarı Final Rövanş
    Fenerbahçe-Beşiktaş
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu SK / 20.30
    Yayın: ATV

  • 20 Nisan 2018 Cuma

    Euroleague Play Off Turu (Çeyrek Final) 2. Maç
    Fenerbahçe Doğuş – Baskonia Vitoria Gasteiz
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
    Yayın: beIN Sports
     
  • 22 Nisan 2018 Pazar

    TKBL 32.Hafta
    Fenerbahçe Gelişim-İzmit Belediyespor
    Metro Enerji Salonu/12.00

  • 23 Nisan 2018 Pazartesi

    STSL 30. Hafta
    Fenerbahçe-Antalyaspor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu SK / 20.00

  • 24 Nisan 2018 Salı

    Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Play Off Çeyrek Final 1. Maç
    Fenerbahçe-Beşiktaş
    Metro Enerji Spor Salonu/19.00
    Yayın: TRT Türk

    Euroleague Play Off Turu (Çeyrek Final) 3. Maç
    Baskonia Vitoria Gasteiz-Fenerbahçe Doğuş
    Fernando Buesa Arena/22.00
    Yayın: beIN Sports
  • 26 Nisan 2018 Perşembe

    Euroleague Play Off Turu (Çeyrek Final) 4. Maç (Gerekirse)
    Baskonia Vitoria Gasteiz-Fenerbahçe Doğuş
    Fernando Buesa Arena/22.00
    Yayın: beIN Sports
     
  • 27 Nisan 2018 Cuma

    Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Play Off Çeyrek Final 2. Maç
    Beşiktaş-Fenerbahçe
    Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi/19.00
    Yayın: TRT Spor
  • 28 Nisan 2018 Cumartesi

    STSL 31. Hafta
    Kasımpaşa-Fenerbahçe
    Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu / 19.00

  • 29 Nisan 2018 Pazar

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 27.Hafta
    Muratbey Uşak-Fenerbahçe Doğuş
    Uşak Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Salonu/ 15.15
    Yayın: NTV

    TKBL 33.Hafta
    Urla Belediyesi-Fenerbahçe Gelişim
    12 Eylül Spor Salonu/14.00

MAYIS MAÇ PROGRAMI
  • 01 Mayıs 2018 Salı

    Euroleague Play Off Turu (Çeyrek Final) 5. Maç (Gerekirse)
    Fenerbahçe Doğuş – Baskonia Vitoria Gasteiz
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/?
     
     
  • 05 Mayıs 2018 Cumartesi

    TKBL 34.Hafta
    Fenerbahçe Gelişim-Mersin BŞB. Gelişim
    Metro Enerji Salonu/14.00

30. HAFTA Tüm Fikstür
20.04.18 Medipol Başakşehir 20:00 Kayserispor
21.04.18 Gençlerbirliği 13:30 Osmanlıspor
21.04.18 Kardemir Karabükspor 13:30 Bursaspor
21.04.18 Trabzonspor 16:00 Sivasspor
21.04.18 Alanyaspor 19:00 Galatasaray
22.04.18 Atiker Konyaspor 16:00 Kasımpaşa
22.04.18 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 16:00 Göztepe
22.04.18 Beşiktaş 19:00 Evkur Yeni Malatyaspor
23.04.18 Fenerbahçe 20:00 Antalyaspor
  Takımlar O G B M P
1 Galatasaray 29 19 3 7 60
2 Beşiktaş 29 17 8 4 59
3 Medipol Başakşehir 29 18 5 6 59
4 Fenerbahçe 29 16 9 4 57
5 Trabzonspor 29 12 10 7 46
16 Atiker Konyaspor 29 7 8 14 29
17 Osmanlıspor 29 7 8 14 29
18 Kardemir Karabükspor 29 3 3 23 12
Tüm Liste