Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi Türkiye'nin En Gelişmiş Spor Kulübü Portalı

Şampiyon Fenerbahçe

  • Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satışını yapan Fenerium TIR’larının Türkiye turu aralıksız devam ediyor. Fenerbahçe ürünlerinden satın alma fırsatı yakalamak isteyen taraftarlarımız için TIR’larımızın 17-19 Kasım 2017 tarihleri arasında gideceği şehirler ve programı şöyle:

    FENERIUM VESTEL TIRI,  Pomelon Alış Veriş Merkezi Önü / Milas / MUĞLA

    FENERIUM HEDEF 1 MİLYON ÜYE TIRI, İskele Meydanı / Merkez / SİNOP

    Fenerium Vestel Tırı – 0551 204 03 87
    Fenerium Hedef 1 Milyon Üye Tırı – 0551 207 09 75

KASIM MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
30 31 1
Euroleague Women B Grubu 4.Hafta
UMMC Ekaterinburg-Fenerbahçe
DIVS Spor Salonu/17.00
Yayın: FB TV

Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Galatasaray-Fenerbahçe
Burhan Felek Spor Salonu/19.00
Yayın: TRT Spor
2
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 5. Hafta:
Fenerbahçe Doğuş – Valencia
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
Yayın: beIN Sports3
3 4
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 11. Hafta Maçı
Osmanlıspor – Fenerbahçe
Osmanlı Stadı / 19.30

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 6.Hafta
Fenerbahçe-Nilüfer Belediyesi
Metro Enerji Salonu/15.00
5
Tahincioğlu Basketbol Ligi 5. Hafta Maçı
Fenerbahçe Doğuş – Pınar Karşıyaka
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 15:15
Yayın: NTV Spor

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 5. Hafta
Fenerbahçe-Beşiktaş
Metro Enerji Salonu/17.15
Yayın: TRT Spor

Efeler Ligi 8. Hafta:
İnegöl Belediyesi-Fenerbahçe
Bursa İnegöl/16.00
Yayın: TRT Avaz
6 7 8
CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi 3.Tur 1. Maç
Posojilnica AICH-Fenerbahçe
Sportpark Arena Klagenfurt/20.20 (TSİ-22.20)
Yayın: Sport Smart HD
9 10
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 6. Hafta:
Brose Bamberg – Fenerbahçe Doğuş
Brose Arena: TSİ:22.00
Yayın: beIN Sports3
11
Vestel Venüs Sultanlar Ligi 7.Hafta
İlbank-Fenerbahçe
Ankara Başkent Salonu/17.00
Yayın: TRT Spor
12
Tahincioğlu Basketbol Ligi 6. Hafta Maçı
Darüşşafaka – Fenerbahçe Doğuş 
Volkswagen Arena / 17:00
Yayın: beIN Sports

CEV Şampiyonlar Ligi 3.Tur Rövanş Maçı
Fenerbahçe-Posojilnica AICH
Burhan Felek S.S/17.00
Yayın: D-Smart
13 14 15
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 7. Hafta:
Fenerbahçe Doğuş - Olimpiakos  
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45 

Efeler Ligi 9. Hafta:
Fenerbahçe- TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik
Metro Enerji Salonu/15.00
 
16 17
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 8. Hafta:
CSKA Moskova – Fenerbahçe Doğuş
Mega Sport Arena/TSİ 20.00
Yayın: beIN Sports3
18
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 6. Hafta
Yakın Doğu Üniv-Fenerbahçe

Caferağa Spor Salonu/17.00
Yayın: TRT Spor

 

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 8.Hafta
Fenerbahçe-Eczacıbaşı VitrA
Burhan Felek S.S/14.00
Yayın: TRT Spor
 
19
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 12. Hafta Maçı
Fenerbahçe – Demir Grup Sivasspor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 19.30

Tahincioğlu Basketbol Ligi 7. Hafta Maçı
Eskişehir Basket – Fenerbahçe Doğuş
Anadolu Üniversitesi Spor Salonu / 15:15
Yayın: NTV Spor

Efeler Ligi 10. Hafta:
Afyon Bld. Yüntaş-Fenerbahçe
Afyonkarahisar Atatürk/15.00
 
20 21 22
Euroleague Women B Grubu 5.Hafta
Fenerbahçe-Perfumerias Avenida
Metro Enerji Salonu/20.00
23 24
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 9. Hafta:
Fenerbahçe Doğuş – Khimki Moskova
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45 
25
Efeler Ligi 11. Hafta:
Fenerbahçe- Arkas Spor
Metro Enerji Salonu/16.00

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 9.Hafta
VakıfBank-Fenerbahçe
VakıfBank Spor Sarayı/17.00
Yayın: TRT Spor HD
 
26
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 13. Hafta Maçı
Antalyaspor – Fenerbahçe
Antalya Stadyumu / 19.30

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 7. Hafta
Fenerbahçe-Hatay BŞB
Metro Enerji Salonu/16.00
 
27 28

Tahincioğlu Basketbol Ligi 8. Hafta Maçı

Fenerbahçe Doğuş-Demir İnşaat Büyükçekmece

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/ 20.15

Yayın: beINSports3

29
Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu İlk Maçı
Fenerbahçe - Adana Demirspor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 20.30
 
Euroleague Women B Grubu 6.Hafta
Yakın Doğu Üniv-Fenerbahçe
Caferağa Spor Salonu / 20.30
30
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 10. Hafta:
Baskonia Vitoria – Fenerbahçe Doğuş
20:30 (Yerel Saat)
1 2 3
ARALIK MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
27 28 29 30 1 2
Vestel Venüs Sultanlar Ligi 10.Hafta:
Fenerbahçe- Çanakkale Bld.
Metro Enerji Salonu/14.00
3
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 14. Hafta Maçı
Fenerbahçe – Kasımpaşa
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 19.30
 
4 5
Vestel Venüs Sultanlar Ligi 11.Hafta:
Fenerbahçe- Seramiksan
Metro Enerji Salonu/17.30
 
6 7 8
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 15. Hafta Maçı
Bursaspor – Fenerbahçe
Bursa Büyükşehir Belediye Stadı / 20.00

THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 11. Hafta:
Barcelona Lassa – Fenerbahçe Doğuş
21:00 (Yerel Saat)
9 10
11 12 13 14
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 12. Hafta:
Fenerbahçe Doğuş – Zalgiris Kaunas
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
15 16 17
18
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 16. Hafta Maçı
Fenerbahçe – Kardemir Karabükspor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 20.00
 
19
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 13. Hafta:
Fenerbahçe Doğuş – Kızılyıldız
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
20 21
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 14. Hafta:
Maccabi Fox – Fenerbahçe Doğuş
21:05 (Yerel Saat) 
 
22 23
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 17. Hafta Maçı
Atiker Konyaspor – Fenerbahçe
Konya Büyükşehir Belediye Stadı / 19.30
24
25 26 27 28
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 15. Hafta:
Fenerbahçe Doğuş – Real Madrid
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
29 30 31
KASIM MAÇ PROGRAMI
  • 01 Kasım 2017 Çarşamba

    Euroleague Women B Grubu 4.Hafta
    UMMC Ekaterinburg-Fenerbahçe
    DIVS Spor Salonu/17.00
    Yayın: FB TV

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi
    Galatasaray-Fenerbahçe
    Burhan Felek Spor Salonu/19.00
    Yayın: TRT Spor
  • 02 Kasım 2017 Perşembe

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 5. Hafta:
    Fenerbahçe Doğuş – Valencia
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
    Yayın: beIN Sports3
  • 04 Kasım 2017 Cumartesi

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 11. Hafta Maçı
    Osmanlıspor – Fenerbahçe
    Osmanlı Stadı / 19.30

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 6.Hafta
    Fenerbahçe-Nilüfer Belediyesi
    Metro Enerji Salonu/15.00
  • 05 Kasım 2017 Pazar

    Tahincioğlu Basketbol Ligi 5. Hafta Maçı
    Fenerbahçe Doğuş – Pınar Karşıyaka
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 15:15
    Yayın: NTV Spor

    Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 5. Hafta
    Fenerbahçe-Beşiktaş
    Metro Enerji Salonu/17.15
    Yayın: TRT Spor

    Efeler Ligi 8. Hafta:
    İnegöl Belediyesi-Fenerbahçe
    Bursa İnegöl/16.00
    Yayın: TRT Avaz
  • 08 Kasım 2017 Çarşamba

    CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi 3.Tur 1. Maç
    Posojilnica AICH-Fenerbahçe
    Sportpark Arena Klagenfurt/20.20 (TSİ-22.20)
    Yayın: Sport Smart HD
  • 10 Kasım 2017 Cuma

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 6. Hafta:
    Brose Bamberg – Fenerbahçe Doğuş
    Brose Arena: TSİ:22.00
    Yayın: beIN Sports3
  • 11 Kasım 2017 Cumartesi

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 7.Hafta
    İlbank-Fenerbahçe
    Ankara Başkent Salonu/17.00
    Yayın: TRT Spor
  • 12 Kasım 2017 Pazar

    Tahincioğlu Basketbol Ligi 6. Hafta Maçı
    Darüşşafaka – Fenerbahçe Doğuş 
    Volkswagen Arena / 17:00
    Yayın: beIN Sports

    CEV Şampiyonlar Ligi 3.Tur Rövanş Maçı
    Fenerbahçe-Posojilnica AICH
    Burhan Felek S.S/17.00
    Yayın: D-Smart
  • 15 Kasım 2017 Çarşamba

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 7. Hafta:
    Fenerbahçe Doğuş - Olimpiakos  
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45 

    Efeler Ligi 9. Hafta:
    Fenerbahçe- TKD Kuzey Enerji G.Hane Torul Gençlik
    Metro Enerji Salonu/15.00
     
  • 17 Kasım 2017 Cuma

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 8. Hafta:
    CSKA Moskova – Fenerbahçe Doğuş
    Mega Sport Arena/TSİ 20.00
    Yayın: beIN Sports3
  • 18 Kasım 2017 Cumartesi

    Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 6. Hafta
    Yakın Doğu Üniv-Fenerbahçe

    Caferağa Spor Salonu/17.00
    Yayın: TRT Spor

     

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 8.Hafta
    Fenerbahçe-Eczacıbaşı VitrA
    Burhan Felek S.S/14.00
    Yayın: TRT Spor
     
  • 19 Kasım 2017 Pazar

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 12. Hafta Maçı
    Fenerbahçe – Demir Grup Sivasspor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 19.30

    Tahincioğlu Basketbol Ligi 7. Hafta Maçı
    Eskişehir Basket – Fenerbahçe Doğuş
    Anadolu Üniversitesi Spor Salonu / 15:15
    Yayın: NTV Spor

    Efeler Ligi 10. Hafta:
    Afyon Bld. Yüntaş-Fenerbahçe
    Afyonkarahisar Atatürk/15.00
     
  • 22 Kasım 2017 Çarşamba

    Euroleague Women B Grubu 5.Hafta
    Fenerbahçe-Perfumerias Avenida
    Metro Enerji Salonu/20.00
  • 24 Kasım 2017 Cuma

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 9. Hafta:
    Fenerbahçe Doğuş – Khimki Moskova
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45 
  • 25 Kasım 2017 Cumartesi

    Efeler Ligi 11. Hafta:
    Fenerbahçe- Arkas Spor
    Metro Enerji Salonu/16.00

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 9.Hafta
    VakıfBank-Fenerbahçe
    VakıfBank Spor Sarayı/17.00
    Yayın: TRT Spor HD
     
  • 26 Kasım 2017 Pazar

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 13. Hafta Maçı
    Antalyaspor – Fenerbahçe
    Antalya Stadyumu / 19.30

    Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 7. Hafta
    Fenerbahçe-Hatay BŞB
    Metro Enerji Salonu/16.00
     
  • 28 Kasım 2017 Salı

    Tahincioğlu Basketbol Ligi 8. Hafta Maçı

    Fenerbahçe Doğuş-Demir İnşaat Büyükçekmece

    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/ 20.15

    Yayın: beINSports3

  • 29 Kasım 2017 Çarşamba

    Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu İlk Maçı
    Fenerbahçe - Adana Demirspor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 20.30
     
    Euroleague Women B Grubu 6.Hafta
    Yakın Doğu Üniv-Fenerbahçe
    Caferağa Spor Salonu / 20.30
  • 30 Kasım 2017 Perşembe

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 10. Hafta:
    Baskonia Vitoria – Fenerbahçe Doğuş
    20:30 (Yerel Saat)
ARALIK MAÇ PROGRAMI
  • 02 Aralık 2017 Cumartesi

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 10.Hafta:
    Fenerbahçe- Çanakkale Bld.
    Metro Enerji Salonu/14.00
  • 03 Aralık 2017 Pazar

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 14. Hafta Maçı
    Fenerbahçe – Kasımpaşa
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 19.30
     
  • 05 Aralık 2017 Salı

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 11.Hafta:
    Fenerbahçe- Seramiksan
    Metro Enerji Salonu/17.30
     
  • 08 Aralık 2017 Cuma

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 15. Hafta Maçı
    Bursaspor – Fenerbahçe
    Bursa Büyükşehir Belediye Stadı / 20.00

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 11. Hafta:
    Barcelona Lassa – Fenerbahçe Doğuş
    21:00 (Yerel Saat)
  • 14 Aralık 2017 Perşembe

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 12. Hafta:
    Fenerbahçe Doğuş – Zalgiris Kaunas
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
  • 18 Aralık 2017 Pazartesi

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 16. Hafta Maçı
    Fenerbahçe – Kardemir Karabükspor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 20.00
     
  • 19 Aralık 2017 Salı

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 13. Hafta:
    Fenerbahçe Doğuş – Kızılyıldız
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
  • 21 Aralık 2017 Perşembe

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 14. Hafta:
    Maccabi Fox – Fenerbahçe Doğuş
    21:05 (Yerel Saat) 
     
  • 23 Aralık 2017 Cumartesi

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 17. Hafta Maçı
    Atiker Konyaspor – Fenerbahçe
    Konya Büyükşehir Belediye Stadı / 19.30
  • 28 Aralık 2017 Perşembe

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 15. Hafta:
    Fenerbahçe Doğuş – Real Madrid
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
12. HAFTA Tüm Fikstür
17.11.17 Beşiktaş 0:0 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
18.11.17 Bursaspor 0:0 Göztepe
18.11.17 Atiker Konyaspor 1:1 Antalyaspor
18.11.17 Medipol Başakşehir 5:1 Galatasaray
19.11.17 Alanyaspor 14:00 Evkur Yeni Malatyaspor
19.11.17 Gençlerbirliği 14:00 Kayserispor
19.11.17 Trabzonspor 16:30 Osmanlıspor
19.11.17 Fenerbahçe 19:30 Sivasspor
20.11.17 Kardemir Karabükspor 20:00 Kasımpaşa
  Takımlar O G B M P
1 Galatasaray 12 8 2 2 26
2 Medipol Başakşehir 12 8 2 2 26
3 Beşiktaş 12 6 4 2 22
4 Kayserispor 11 5 4 2 19
5 Sivasspor 11 6 1 4 19
9 Fenerbahçe 11 4 5 2 17
16 Kardemir Karabükspor 11 2 2 7 8
17 Osmanlıspor 11 2 2 7 8
18 Gençlerbirliği 11 2 2 7 8
Tüm Liste