Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi Türkiye'nin En Gelişmiş Spor Kulübü Portalı

Şampiyon Fenerbahçe

  • Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satışını yapan Fenerium TIR’larının Türkiye turu aralıksız devam ediyor. Fenerbahçe ürünlerinden satın alma fırsatı yakalamak isteyen taraftarlarımız için TIR’larımızın 10-11 Aralık 2016 tarihlerinde gideceği şehirler ve programı şöyle:

    FENERIUM VESTEL TIRI - Eski Belediye Binası Önü, Merkez / BURDUR

    FENERIUM HEDEF 1 MİLYON ÜYE TIRI - Cumhuriyet Meydanı / Hopa / ARTVİN

    Fenerium Vestel Tırı – 0551 204 03 87
    Fenerium Hedef 1 Milyon Üye Tırı – 0551 207 09 75

ARALIK MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
28 29 30 1
Turkish Airlines Euroleague 2016-2017 Sezonu 10. Hafta
Fenerbahçe – Real Madrid
Fenerbahçe Ülker Sports Arena/20.45
2 3

Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 13. Hafta

Fenerbahçe-Beşiktaş

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/19.00
 

Bilyoner.com KBL 6. Hafta

Fenerbahçe-Adana ASKİ
Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Spor Salonu/16.00
 
4

Spor Toto Basketbol Ligi 9.Hafta
Tofaş-Fenerbahçe
Tofaş Spor Salonu/17.00
Yayın: NTV SPOR
 

Vestel Venus Sultanlar Ligi 8. Hafta

Fenerbahçe-VakıfBank

Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Spor Salonu/14.00
Yayın NTVSpor

Efeler Ligi 9. Hafta 

Fenerbahçe-MSK Urfa

Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Spor Salonu/16.00
Yayın: FB TV

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 6. Hafta

Düzce Belediye-Fenerbahçe / 14:00

5 6 7

Kadınlar Euroleague 2016-2017 Sezonu A Grubu 5. Hafta

Wisla Can Pack-Fenerbahçe

Krakow Hala TS Wisla/TSİ 21.00

8
UEFA Avrupa Ligi A Grubu 6. Maçı
Feyenoord – Fenerbahçe
Feijenoord Stadyumu / TSİ 21.00
Yayın: TRT1

Turkish Airlines Euroleague 2016-2017 Sezonu 11. Hafta
Fenerbahçe – Kızılyıldız
Fenerbahçe Ülker Sports Arena/20.45
Yayın: LİG TV3
9

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 7.Hafta

Fenerbahçe Gelişim-Bursa BŞB
Fenerbahçe Koleji Spor Salonu / 15:00

10

Efeler Ligi 10. Hafta 

Tokat Belediye Plevne-Fenerbahçe

Hüseyin Akbaş S.S/14.30
 

Bilyoner.com KBL 7. Hafta
Mersin BŞB-Fenerbahçe
Edip Buran S.S/15.30
Yayın: TRT Spor

Vestel Venus Sultanlar Ligi 9. Hafta

Galatasaray-Fenerbahçe

Galatasaray Park Voleybol Salonu/16.00
Yayın: NTVSpor

11

Spor Toto Basketbol Ligi 10.Hafta
Fenerbahçe-Banvit
Fenerbahçe Ülker Sports Arena/13.00
Yayın: LİG TV3

12
Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 14. Hafta
Antalyaspor-Fenerbahçe
Antalya Stadyumu/20.00
Yayın: LİG TV
 
13 14

Kadınlar Euroleague 2016-2017 Sezonu A Grubu 6. Hafta

Fenerbahçe- ZVVZ USK Praha

Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Spor Salonu/19.00

15

Ziraat Türkiye Kupası C Grubu 2.Hafta
Amed Sportif Faaliyetler-Fenerbahçe
Seyrantepe Spor Kompleksi /14.15
Yayın: ATV - A SPOR
 

Efeler Ligi 11. Hafta

Fenerbahçe-Halkbank

Metro Enerji Salonu/ 18.00

CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Hafta

St Raphael-Fenerbahçe
Paleis Des Sports Jean/20.30
Yayın: D-SMART SMART SPOR
 
16
Turkish Airlines Euroleague 2016-2017 Sezonu 12. Hafta
Panathinaikos – Fenerbahçe/21:45 (Yerel saat)
 
Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 8. Hafta
Bosna Basket - Fenerbahçe Gelişim / 14:00
17 18

Spor Toto Basketbol Ligi 11.Hafta
Gaziantep Basketbol-Fenerbahçe
Karataş Şahinbey Spor Salonu/18.00
Yayın: LİG TV3
 

Vestel Venus Sultanlar Ligi 10. Hafta

Fenerbahçe-Seramiksen

Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Spor Salonu/17.00

19
Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 15. Hafta
Fenerbahçe-Gençlerbirliği
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/20.00
Yayın: LİG TV
 
20 21
Turkish Airlines Euroleague 2016-2017 Sezonu 13. Hafta
Fenerbahçe – Darüşşafaka Doğuş
Fenerbahçe Ülker Sports Arena/20.45

Vestel Venus Sultanlar Ligi 11. Hafta

Nilüfer Bld-Fenerbahçe

Cengiz Göllü/17.00

Yayın: NTVSpor

22

Ziraat Türkiye Kupası C Grubu 3.Hafta
Menemen Belediye Spor-Fenerbahçe
İzmir Atatürk / 20.30
Yayın: ATV - ASPOR

23
Turkish Airlines Euroleague 2016-2017 Sezonu 14. Hafta
CSKA Moskova – Fenerbahçe
Alexander Gomelsky Universal Sports Hall/20:00 (Yerel saat)
24 25

Spor Toto Basketbol Ligi 12.Hafta
Fenerbahçe-Trabzonspor Medical Park
Fenerbahçe Ülker Sports Arena/19.00
Yayın: NTV SPOR

26
Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 16. Hafta
Trabzonspor-Fenerbahçe/20.00
Yayın: LİG TV
 
27 28 29
Turkish Airlines Euroleague 2016-2017 Sezonu 15. Hafta
Olimpiakos – Fenerbahçe
Barış ve Dostluk Salonu/21:00 (Yerel saat)

Ziraat Türkiye Kupası C Grubu 4. Hafta
Fenerbahçe-Menemen Belediye Spor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 20.30
Yayın: ATV - ASPOR

 

30 31 1
OCAK 2017 MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
26 27 28 29 30 31 1
2

Spor Toto Basketbol Ligi 13.Hafta
Fenerbahçe-Anadolu Efes
Fenerbahçe Ülker Sports Arena/19.00
Yayın: LİG TV3

3 4

Kadınlar Euroleague 2016-2017 Sezonu A Grubu 7. Hafta

Mersin BŞB-Fenerbahçe

Mersin Servet Tazegül S.S/17.30

5 6 7 8

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 10.Hafta
Küçükçekmece Basketbol-Fenerbahçe Gelişim / 15:00

9 10 11
CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Hafta
Fenerbahçe- Azerrail BAKU
Burhan Felek S.S/19.00
 
12 13

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 11.Hafta

Fenerbahçe Gelişim-Bandırma Basketbol
Fenerbahçe Koleji Spor Salonu / 15:00

14 15
16 17 18 19 20 21
Vestel Venus Sultanlar Ligi 12. Hafta
Sarıyer – Fenerbahçe
Bahçeköy Orman F/17.00

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 12.Hafta

Burhaniye Belediyespor-Fenerbahçe Gelişim / 16:00

22
23 24 25
CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Hafta
Gornicza-Fenerbahçe
Centrum Dabrowa Gornicza/19.00
 
26 27

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 13.Hafta

Fenerbahçe Gelişim-Dostluk Spor
Fenerbahçe Koleji Spor Salonu / 15:00

28 29
30 31
ŞUBAT 2017 MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
30 31 1 2 3 4 5

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 14.Hafta
Kocatürk Koleji-Fenerbahçe Gelişim / 14:00
 

6 7 8
CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Hafta
Fenerbahçe- Gornicza
Burhan Felek S.S/19.30
 
9 10

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 15.Hafta

Fenerbahçe Gelişim-Düzce Belediye
Fenerbahçe Koleji Spor Salonu / 15:00

11 12
13 14 15 16 17 18 19

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 16.Hafta
Bursa BŞB- Fenerbahçe Gelişim / 14:00

20 21 22 23
CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Hafta
Azerrail BAKU-Fenerbahçe
A.Y.S. Sport Hall BAKU/18.00
 
24

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 17.Hafta

Fenerbahçe Gelişim-Bosna Basket
Fenerbahçe Koleji Spor Salonu / 15:00

25 26
27 28
CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Hafta
Fenerbahçe- ST-RAPHAËL Var VB
Burhan Felek S.S/19.30
 
1 2 3 4 5
MART 2017 MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
27 28 1 2 3 4

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 18.Hafta

Fenerbahçe Gelişim-Ümmühan Hatun İlköğretim Okulu
Fenerbahçe Koleji Spor Salonu / 14:00

5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
ARALIK MAÇ PROGRAMI
  • 01 Aralık 2016 Perşembe

    Turkish Airlines Euroleague 2016-2017 Sezonu 10. Hafta
    Fenerbahçe – Real Madrid
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena/20.45
  • 03 Aralık 2016 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 13. Hafta

    Fenerbahçe-Beşiktaş

    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/19.00
     

    Bilyoner.com KBL 6. Hafta

    Fenerbahçe-Adana ASKİ
    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Spor Salonu/16.00
     
  • 04 Aralık 2016 Pazar

    Spor Toto Basketbol Ligi 9.Hafta
    Tofaş-Fenerbahçe
    Tofaş Spor Salonu/17.00
    Yayın: NTV SPOR
     

    Vestel Venus Sultanlar Ligi 8. Hafta

    Fenerbahçe-VakıfBank

    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Spor Salonu/14.00
    Yayın NTVSpor

    Efeler Ligi 9. Hafta 

    Fenerbahçe-MSK Urfa

    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Spor Salonu/16.00
    Yayın: FB TV

    Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 6. Hafta

    Düzce Belediye-Fenerbahçe / 14:00

  • 07 Aralık 2016 Çarşamba

    Kadınlar Euroleague 2016-2017 Sezonu A Grubu 5. Hafta

    Wisla Can Pack-Fenerbahçe

    Krakow Hala TS Wisla/TSİ 21.00

  • 08 Aralık 2016 Perşembe

    UEFA Avrupa Ligi A Grubu 6. Maçı
    Feyenoord – Fenerbahçe
    Feijenoord Stadyumu / TSİ 21.00
    Yayın: TRT1

    Turkish Airlines Euroleague 2016-2017 Sezonu 11. Hafta
    Fenerbahçe – Kızılyıldız
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena/20.45
    Yayın: LİG TV3
  • 09 Aralık 2016 Cuma

    Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 7.Hafta

    Fenerbahçe Gelişim-Bursa BŞB
    Fenerbahçe Koleji Spor Salonu / 15:00

  • 10 Aralık 2016 Cumartesi

    Efeler Ligi 10. Hafta 

    Tokat Belediye Plevne-Fenerbahçe

    Hüseyin Akbaş S.S/14.30
     

    Bilyoner.com KBL 7. Hafta
    Mersin BŞB-Fenerbahçe
    Edip Buran S.S/15.30
    Yayın: TRT Spor

    Vestel Venus Sultanlar Ligi 9. Hafta

    Galatasaray-Fenerbahçe

    Galatasaray Park Voleybol Salonu/16.00
    Yayın: NTVSpor

  • 11 Aralık 2016 Pazar

    Spor Toto Basketbol Ligi 10.Hafta
    Fenerbahçe-Banvit
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena/13.00
    Yayın: LİG TV3

  • 12 Aralık 2016 Pazartesi

    Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 14. Hafta
    Antalyaspor-Fenerbahçe
    Antalya Stadyumu/20.00
    Yayın: LİG TV
     
  • 14 Aralık 2016 Çarşamba

    Kadınlar Euroleague 2016-2017 Sezonu A Grubu 6. Hafta

    Fenerbahçe- ZVVZ USK Praha

    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Spor Salonu/19.00

  • 15 Aralık 2016 Perşembe

    Ziraat Türkiye Kupası C Grubu 2.Hafta
    Amed Sportif Faaliyetler-Fenerbahçe
    Seyrantepe Spor Kompleksi /14.15
    Yayın: ATV - A SPOR
     

    Efeler Ligi 11. Hafta

    Fenerbahçe-Halkbank

    Metro Enerji Salonu/ 18.00

    CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 1. Hafta

    St Raphael-Fenerbahçe
    Paleis Des Sports Jean/20.30
    Yayın: D-SMART SMART SPOR
     
  • 16 Aralık 2016 Cuma

    Turkish Airlines Euroleague 2016-2017 Sezonu 12. Hafta
    Panathinaikos – Fenerbahçe/21:45 (Yerel saat)
     
    Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 8. Hafta
    Bosna Basket - Fenerbahçe Gelişim / 14:00
  • 18 Aralık 2016 Pazar

    Spor Toto Basketbol Ligi 11.Hafta
    Gaziantep Basketbol-Fenerbahçe
    Karataş Şahinbey Spor Salonu/18.00
    Yayın: LİG TV3
     

    Vestel Venus Sultanlar Ligi 10. Hafta

    Fenerbahçe-Seramiksen

    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Spor Salonu/17.00

  • 19 Aralık 2016 Pazartesi

    Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 15. Hafta
    Fenerbahçe-Gençlerbirliği
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/20.00
    Yayın: LİG TV
     
  • 21 Aralık 2016 Çarşamba

    Turkish Airlines Euroleague 2016-2017 Sezonu 13. Hafta
    Fenerbahçe – Darüşşafaka Doğuş
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena/20.45

    Vestel Venus Sultanlar Ligi 11. Hafta

    Nilüfer Bld-Fenerbahçe

    Cengiz Göllü/17.00

    Yayın: NTVSpor

  • 22 Aralık 2016 Perşembe

    Ziraat Türkiye Kupası C Grubu 3.Hafta
    Menemen Belediye Spor-Fenerbahçe
    İzmir Atatürk / 20.30
    Yayın: ATV - ASPOR

  • 23 Aralık 2016 Cuma

    Turkish Airlines Euroleague 2016-2017 Sezonu 14. Hafta
    CSKA Moskova – Fenerbahçe
    Alexander Gomelsky Universal Sports Hall/20:00 (Yerel saat)
  • 25 Aralık 2016 Pazar

    Spor Toto Basketbol Ligi 12.Hafta
    Fenerbahçe-Trabzonspor Medical Park
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena/19.00
    Yayın: NTV SPOR

  • 26 Aralık 2016 Pazartesi

    Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 16. Hafta
    Trabzonspor-Fenerbahçe/20.00
    Yayın: LİG TV
     
  • 29 Aralık 2016 Perşembe

    Turkish Airlines Euroleague 2016-2017 Sezonu 15. Hafta
    Olimpiakos – Fenerbahçe
    Barış ve Dostluk Salonu/21:00 (Yerel saat)

    Ziraat Türkiye Kupası C Grubu 4. Hafta
    Fenerbahçe-Menemen Belediye Spor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 20.30
    Yayın: ATV - ASPOR

     

OCAK 2017 MAÇ PROGRAMI
  • 02 Ocak 2017 Pazartesi

    Spor Toto Basketbol Ligi 13.Hafta
    Fenerbahçe-Anadolu Efes
    Fenerbahçe Ülker Sports Arena/19.00
    Yayın: LİG TV3

  • 04 Ocak 2017 Çarşamba

    Kadınlar Euroleague 2016-2017 Sezonu A Grubu 7. Hafta

    Mersin BŞB-Fenerbahçe

    Mersin Servet Tazegül S.S/17.30

  • 08 Ocak 2017 Pazar

    Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 10.Hafta
    Küçükçekmece Basketbol-Fenerbahçe Gelişim / 15:00

  • 11 Ocak 2017 Çarşamba

    CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 2. Hafta
    Fenerbahçe- Azerrail BAKU
    Burhan Felek S.S/19.00
     
  • 13 Ocak 2017 Cuma

    Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 11.Hafta

    Fenerbahçe Gelişim-Bandırma Basketbol
    Fenerbahçe Koleji Spor Salonu / 15:00

  • 21 Ocak 2017 Cumartesi

    Vestel Venus Sultanlar Ligi 12. Hafta
    Sarıyer – Fenerbahçe
    Bahçeköy Orman F/17.00

    Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 12.Hafta

    Burhaniye Belediyespor-Fenerbahçe Gelişim / 16:00

  • 25 Ocak 2017 Çarşamba

    CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 3. Hafta
    Gornicza-Fenerbahçe
    Centrum Dabrowa Gornicza/19.00
     
  • 27 Ocak 2017 Cuma

    Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 13.Hafta

    Fenerbahçe Gelişim-Dostluk Spor
    Fenerbahçe Koleji Spor Salonu / 15:00

ŞUBAT 2017 MAÇ PROGRAMI
  • 05 Şubat 2017 Pazar

    Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 14.Hafta
    Kocatürk Koleji-Fenerbahçe Gelişim / 14:00
     

  • 08 Şubat 2017 Çarşamba

    CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 4. Hafta
    Fenerbahçe- Gornicza
    Burhan Felek S.S/19.30
     
  • 10 Şubat 2017 Cuma

    Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 15.Hafta

    Fenerbahçe Gelişim-Düzce Belediye
    Fenerbahçe Koleji Spor Salonu / 15:00

  • 19 Şubat 2017 Pazar

    Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 16.Hafta
    Bursa BŞB- Fenerbahçe Gelişim / 14:00

  • 23 Şubat 2017 Perşembe

    CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Hafta
    Azerrail BAKU-Fenerbahçe
    A.Y.S. Sport Hall BAKU/18.00
     
  • 24 Şubat 2017 Cuma

    Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 17.Hafta

    Fenerbahçe Gelişim-Bosna Basket
    Fenerbahçe Koleji Spor Salonu / 15:00

  • 28 Şubat 2017 Salı

    CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Hafta
    Fenerbahçe- ST-RAPHAËL Var VB
    Burhan Felek S.S/19.30
     
MART 2017 MAÇ PROGRAMI
  • 04 Mart 2017 Cumartesi

    Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 18.Hafta

    Fenerbahçe Gelişim-Ümmühan Hatun İlköğretim Okulu
    Fenerbahçe Koleji Spor Salonu / 14:00

14. HAFTA Tüm Fikstür
09.12.16 Trabzonspor 4:1 Adanaspor
10.12.16 Çaykur Rizespor 0:1 Kasımpaşa
10.12.16 Gençlerbirliği 0:0 Medipol Başakşehir
10.12.16 Beşiktaş 2:1 Bursaspor
11.12.16 Kardemir Karabükspor 13:30 Alanyaspor
11.12.16 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 16:00 Osmanlıspor
11.12.16 Atiker Konyaspor 19:00 Kayserispor
11.12.16 Galatasaray 19:00 Gaziantepspor
12.12.16 Antalyaspor 20:00 Fenerbahçe
  Takımlar O G B M P
1 Medipol Başakşehir 14 9 5 0 32
2 Beşiktaş 14 9 5 0 32
3 Galatasaray 13 8 2 3 26
4 Fenerbahçe 13 7 4 2 25
5 Bursaspor 14 7 3 4 24
16 Çaykur Rizespor 14 2 4 8 10
17 Kayserispor 13 2 3 8 9
18 Adanaspor 14 1 3 10 6
Tüm Liste
www.fenerbahce.org'da bulunan yazılı ve görsel içerikler
izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.