Futbol Şubesi > A Takımı > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Takım
- Teknik Kadro
- Eski Takım Kadroları
- Maçlar
 

 

6.3.2018
Fenerbahçe Gazetesi’nin 171. Mart Sayısı Çıktı!..
Milyonların tutkusu, Fenerbahçelilerin merakla beklediği Fenerbahçe Gazetesi’nin 171.Mart sayısı yine dopdolu içeriği ile tüm Fenerbahçelilerin beğenisine sunuldu. Hedefimiz her zaman olduğu gibi Fenerbahçeli taraftarlara ve sarı laciverte gönül verenlere doğru bilgi aktarmak…

Fenerbahçe Gazetesi’ni Fenerium Mağazaları, Merkez Gazete Bayileri ve Fenerbahçe Dernekleri ile Turkcell-Dergilik’te bulunan Erkek ve Hobi kategorilerinden de ulaşabilirsiniz: http://trcll.im/dergilik

Gazetede yayınlanan, Fenerbahçe ile ilgili güncel, doğru haber, özel fotoğraflar ve yeni tasarımıyla okuyucularımızın hizmetine giren www.fenerbahcegazetesi.com web sitemizden de takip edebilirsiniz. Ayrıca web sitemizde bulunan e-gazete butonuna tıklayarak gazetemizi dijital olarak okuyabilirsiniz.

*Gazetemizin mart sayısında kapağımızı Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım süslüyor. Fenerbahçe başkanlığındaki 20. yılı olan Aziz Yıldırım’ın sadece Fenerbahçe için değil, Türk sporu için yaptıklarını da gazetemizde bulabilirsiniz.

* Mart sayımızda Profesyonel Futbol Takımımızın başarılı futbolcularından olan Şener Özbayraklı ile yapmış olduğumuz özel röportajı gazetemizde bulabilirsiniz.

*Efsane futbolcumuz Cemil Turan, gazetemizin köşesini yine boş bırakmadı ve “Çubukluya sarılalım” dedi.

*Fenerbahçemizin Süper Lig’de oynadığı maçların ayrıntılarını Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Fenerbahçe Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Atila Bartın bu sayımızda “Zorlu Bir Sezonun Sonuna Yaklaşıyoruz” başlıklı bir yazı yazdı.

*Konuk yazarlarımızdan Ferhat Demirkıyık, “59 yıllık Süper Lig’in Rekortmeni Fenerbahçe” başlıklı yazı yazdı.

*Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımımız yine dopdolu. Takımımızın şubat ayında yaptığı maçları Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz.

*Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızın hem Euroleague’de hem de kendi ligindeki büyük yürüyüşü devam ediyor. Takımımızın yaptığı tüm maçları gazetemizde bulabilirsiniz.

*Genç Kadın Basketbol Takımımızın Melike Duru ile yaptığımız özel röportajı Fenerbahçe Gazetesi’nde keyifle okuyabilirsiniz.

*Fenerbahçe Kadın ve Erkek Voleybol Takımlarımızın geçtiğimiz ay yaptıkları maçları gazetemizde bulabilirsiniz.

*Duayen gazeteci-yazar Eyüp Karadayı, “Fenerbahçe’yi Fenerbahçe yapan kahramanlar” köşesinde bu ay Alex De Souza’yı konuk ediyor.

*U21 Futbol Takımımızın Başarılı kalecisi Abdullah Yiğiter, Fenerbahçe’ye uzun yıllar hizmet etmek istediğini söyledi.

*Fenerbahçe Spor Kulübü Müze Müdürü Alp Bacıoğlu’nun “Fenerbahçe Futbolda 28 Kez Şampiyon Oldu” yazı dizisinin 4. bölümünü mart sayımızda keyifle okuyabilirsiniz.

*Basketbol yazılarıyla gazetemize katkıda bulunan Jak Benzonana’nın yazmış olduğu “Daha Yapılacak Çok Şey Var” yazısını gazetemizde bulabilirsiniz.

*Gazeteci Eyüp Karadayı, "Bunları Biliyor musunuz?" başlıklı köşesinde her zaman Fenerbahçe ve Dünya sporu ile ilgili ilginç anekdotları arayıp, buluyor ve sizler için kaleme alıyor… www.fenerbahcegazetesi.com

*Başkanımız Aziz Yıldırım Hatay Fenerbahçe Özel Eğitim Anaokulu’nun açılışını gerçekleştirdi. Açılıştan çok özel fotoğrafları gazetemizde bulabilirsiniz.

*Bu ay ki Konuk Yazarlarımızdan Feyza Başar’ın  “Sporun Toplumsal Dayanışma Üzerindeki Etkisi” başlıklı yazısını gazetemizde bulabilirsiniz.

*Başkanımız Aziz Yıldırım 1907 Okul 1907 Pota projesi kapsamında Aksaray’da pota açılışı gerçekleştirdi. Başkanımız Aziz Yıldırım’ın Aksaray ziyareti Fenerbahçe Gazetesi’nde.

*Konuk yazarlarımızdan Erdinç Sandalcı, “Sporcu Eğitimi ve Altyapı başlıklı bir yazı yazdı.

*Sarı Lacivert derneği yeni binasının açılışını gerçekleştirdi. Yeni bina açılışında Sarı lacivert derneğini Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman da ziyaret etti.

*Bunların dışında çeşitli branşların faaliyetleri ile yurdun ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulu Fenerbahçe Dernekleri’nin aktiviteleri, sosyal içerikli etkinliklerini, spor okullarının faaliyetlerini yine Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz…

*Fenerbahçe Gazetesi’ne yazıları ile katkıda bulunan; Eyüp KARADAYI, Bedri BAYKAM, Cemil TURAN, Jak BENZONANA, Atila BARTIN, Emre POLAT, gazetenin köşelerini süsleyen, güçlü kalemleri ve ilginç yazılarıyla sizlerle birlikte…

*Bunların dışında, çeşitli branşların faaliyetleri ile yurdun ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulu Fenerbahçeliler Dernekleri’nin aktiviteleri, sosyal içerikli etkinliklerini, spor okullarının faaliyetlerini  yine Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz.

*İmtiyaz sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Atila Bartın, önderliğinde hazırlanan her sayısı ses getiren ve okurlarının büyük beğenisini kazanan Fenerbahçe Gazetesi, Fenerbahçelilerin gözü, kulağı ve sesi olmaya devam ediyor. Gazetemiz, taraftarla bütünleşerek ve onlardan aldığı güçle Fenerbahçe’nin bilinmeyen ve merak edilen yanlarını tanıtmaya devam edecektir.

ÖNEMLİ UYARI

Fenerbahçe Gazetesi’ne abonelik ve diğer görüşmeler sadece;  0551 292 1907 no.lu telefondan ve web sitemizden yapılmaktadır: www.fenerbahcegazetesi.com

Bunun dışında abonelik sistemimiz yoktur.

Fenerbahçe Gazetesi’ni bulamayan taraftarlar, detaylı bilgi için info@fenerbahcegazetesi.com adresine e-posta atabilirler.
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar