23 Şubat 2017 Perşembe

Turkish Airlines Euroleague 23. Hafta
Fenerbahçe - Olympiacos
Fenerbahçe Ülker Sports Arena/20:45
Yayın: beIN Sports 3 

CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. Hafta
Azerrail BAKU-Fenerbahçe
A.Y.S. Sport Hall BAKU/17:00
Yayın:  Smart Spor

 

24 Şubat 2017 Cuma

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 17.Hafta

Fenerbahçe Gelişim-Bosna Basket
Fenerbahçe Koleji Spor Salonu / 15:00

 

25 Şubat 2017 Cumartesi

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 19. Hafta
Adana ASKİ-Fenerbahçe
Menderes S.S/14.00 

 

26 Şubat 2017 Pazar

Spor Toto Basketbol Süper Ligi 19. Hafta
Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka S.S/16.00
Yayın: beINSports3

Efeler Ligi 17.Hafta
Afyon Belediye Yüntaş-Fenerbahçe
Atatürk S.S/16.00

Spor Toto Süper Lig 22. Hafta
Gaziantepspor-Fenerbahçe
Gaziantep Stadyumu / 19.00

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 18.Hafta
Fenerbahçe – Halkbank
Fenerbahçe Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/ 13.00
Yayın: NTVSpor

 

28 Şubat 2017 Salı

CEV Şampiyonlar Ligi C Grubu 6. Hafta
Fenerbahçe- ST-RAPHAËL Var VB
Burhan Felek S.S/19.30
 

 

01 Mart 2017 Çarşamba

Basketbol-Bilyoner.com Kadınlar Türkiye Kupası
Hatay Büyükşehir Belediyesi-Fenerbahçe
İzmir/ 15.15

 

02 Mart 2017 Perşembe

CEV Cup Erkekler Çeyrek Final 1. Maç
Fenerbahçe-GFC Ajaccio
Burhan Felek SS / 19.00

Turkish Airlines Euroleague 24. Hafta
Zalgiris Kaunas - Fenerbahçe
Žalgiris Arena/20:00 

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maç
Kayserispor-Fenerbahçe
Kayseri BB Kadir Has Stadı / 20.30

 

04 Mart 2017 Cumartesi

Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 18.Hafta

Fenerbahçe Gelişim-Ümmühan Hatun İlköğretim Okulu
Fenerbahçe Koleji Spor Salonu / 14:00

 

05 Mart 2017 Pazar

Spor Toto Süper Lig 23. Hafta
Fenerbahçe-Osmanlıspor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğu SK / 19.00

 

09 Mart 2017 Perşembe

Turkish Airlines Euroleague 25. Hafta
Fenerbahçe - Baskonia Vitoria Gasteiz
Fenerbahçe Ülker Sports Arena/20:45

 

12 Mart 2017 Pazar

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 20. Hafta
Fenerbahçe-Mersin BŞB
Fenerbahçe Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/16.00

 

15 Mart 2017 Çarşamba

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 21. Hafta
Fenerbahçe-Hatay BŞB
Fenerbahçe Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu/20.00

CEV Cup Erkekler Çeyrek Final Rövanş Maçı
GFC Ajaccio-Fenerbahçe
Ajaccıo U Palatinu 20.00 (Fransa Yerel Saat)

 

16 Mart 2017 Perşembe

Turkish Airlines Euroleague 26. Hafta
Brose Bamberg – Fenerbahçe
Stechert Arena/22:45 

 

21 Mart 2017 Salı

Turkish Airlines Euroleague 27. Hafta
Fenerbahçe - Maccabi FOX Tel Aviv 
Fenerbahçe Ülker Sports Arena/20:45

 

23 Mart 2017 Perşembe

Turkish Airlines Euroleague 28. Hafta
Anadolu Efes - Fenerbahçe
Abdi İpekçi Arena/20:30 

 

31 Mart 2017 Cuma

Turkish Airlines Euroleague 29. Hafta
Real Madrid – Fenerbahçe
Palacio de Deportes de la Comunidad de Madrid/23:00

 

06 Nisan 2017 Perşembe

Turkish Airlines Euroleague 30. Hafta
Fenerbahçe - FC Barcelona Lassa 
Fenerbahçe Ülker Sports Arena/20:45

 

Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satışını yapan Fenerium TIR’larının Türkiye turu aralıksız devam ediyor. Fenerbahçe ürünlerinden satın alma fırsatı yakalamak isteyen taraftarlarımız için TIR’larımızın 23 Şubat 2017 tarihlerinde gideceği şehirler ve programı şöyle:

FENERIUM VESTEL TIRI - Arman Otoparkı / Ayvalık / BALIKESİR

FENERIUM HEDEF 1 MİLYON ÜYE TIRI - Yalı Caddesi / Ereğli / ZONGULDAK

Fenerium Vestel Tırı – 0551 204 03 87
Fenerium Hedef 1 Milyon Üye Tırı – 0551 207 09 75

   Takımlar O G B M P
1 Beşiktaş 21 14 5 2 47
2 Medipol Başakşehir 21 12 7 2 43
3 Galatasaray 21 12 4 5 40
4 Fenerbahçe 21 10 7 4 37
5 Antalyaspor 21 10 5 6 35
6 Trabzonspor 21 9 4 8 31
7 Osmanlıspor 21 7 9 5 30
8 Atiker Konyaspor 21 7 7 7 28
9 Bursaspor 21 8 4 9 28
10 Kardemir Karabükspor 21 8 3 10 27
11 Gençlerbirliği 20 6 8 6 26
12 Kasımpaşa 21 7 4 10 25
13 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 21 6 6 9 24
14 Alanyaspor 21 6 4 11 22
15 Kayserispor 21 6 4 11 22
16 Çaykur Rizespor 21 5 5 11 20
17 Adanaspor 21 4 5 12 17
18 Gaziantepspor 20 4 3 13 15
1. HAFTA
19.8.2016 Adanaspor 1:2 Bursaspor
20.8.2016 Trabzonspor 2:0 Kasımpaşa
20.8.2016 Çaykur Rizespor 1:1 Atiker Konyaspor
20.8.2016 Beşiktaş 4:1 Alanyaspor
21.8.2016 Gençlerbirliği 2:0 Gaziantepspor
21.8.2016 Kayserispor 0:2 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
21.8.2016 Medipol Başakşehir 1:0 Fenerbahçe
21.8.2016 Antalyaspor 0:0 Osmanlıspor
22.8.2016 Galatasaray 1:0 Kardemir Karabükspor
2. HAFTA
26.8.2016 Atiker Konyaspor 2:2 Beşiktaş
26.8.2016 Alanyaspor 2:1 Antalyaspor
27.8.2016 Kasımpaşa 1:1 Adanaspor
27.8.2016 Gaziantepspor 1:0 Trabzonspor
27.8.2016 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 1:3 Galatasaray
28.8.2016 Kardemir Karabükspor 3:0 Çaykur Rizespor
28.8.2016 Bursaspor 0:2 Medipol Başakşehir
28.8.2016 Fenerbahçe 3:3 Kayserispor
28.8.2016 Osmanlıspor 2:2 Gençlerbirliği
3. HAFTA
10.9.2016 Medipol Başakşehir 3:1 Kasımpaşa
10.9.2016 Kayserispor 1:1 Galatasaray
10.9.2016 Adanaspor 0:0 Gaziantepspor
10.9.2016 Gençlerbirliği 0:0 Alanyaspor
10.9.2016 Beşiktaş 3:1 Kardemir Karabükspor
11.9.2016 Trabzonspor 0:2 Osmanlıspor
11.9.2016 Çaykur Rizespor 1:0 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
11.9.2016 Antalyaspor 1:3 Atiker Konyaspor
11.9.2016 Fenerbahçe 0:1 Bursaspor
4. HAFTA
16.9.2016 Kardemir Karabükspor 3:2 Antalyaspor
16.9.2016 Bursaspor 3:1 Kayserispor
17.9.2016 Alanyaspor 3:0 Trabzonspor
17.9.2016 Galatasaray 2:0 Çaykur Rizespor
18.9.2016 Atiker Konyaspor 1:1 Gençlerbirliği
18.9.2016 Osmanlıspor 1:0 Adanaspor
18.9.2016 Gaziantepspor 0:1 Medipol Başakşehir
18.9.2016 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 0:2 Beşiktaş
19.9.2016 Kasımpaşa 1:5 Fenerbahçe
5. HAFTA
23.9.2016 Antalyaspor 0:0 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
24.9.2016 Medipol Başakşehir 2:2 Osmanlıspor
25.9.2016 Bursaspor 1:0 Kasımpaşa
25.9.2016 Fenerbahçe 2:1 Gaziantepspor
25.9.2016 Kayserispor 2:1 Çaykur Rizespor
25.9.2016 Adanaspor 3:2 Alanyaspor
25.9.2016 Trabzonspor 1:0 Atiker Konyaspor
25.9.2016 Gençlerbirliği 2:0 Kardemir Karabükspor
25.9.2016 Beşiktaş 2:2 Galatasaray
6. HAFTA
30.9.2016 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 0:0 Gençlerbirliği
1.10.2016 Gaziantepspor 3:2 Bursaspor
1.10.2016 Kasımpaşa 3:1 Kayserispor
1.10.2016 Çaykur Rizespor 0:1 Beşiktaş
1.10.2016 Kardemir Karabükspor 4:0 Trabzonspor
2.10.2016 Atiker Konyaspor 1:0 Adanaspor
2.10.2016 Alanyaspor 0:5 Medipol Başakşehir
2.10.2016 Osmanlıspor 1:1 Fenerbahçe
2.10.2016 Galatasaray 3:1 Antalyaspor
7. HAFTA
15.10.2016 Kasımpaşa 0:0 Gaziantepspor
15.10.2016 Kayserispor 0:1 Beşiktaş
15.10.2016 Adanaspor 1:2 Kardemir Karabükspor
15.10.2016 Gençlerbirliği 0:1 Galatasaray
16.10.2016 Medipol Başakşehir 1:1 Atiker Konyaspor
16.10.2016 Bursaspor 0:0 Osmanlıspor
16.10.2016 Fenerbahçe 1:1 Alanyaspor
16.10.2016 Trabzonspor 0:0 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
17.10.2016 Antalyaspor 1:1 Çaykur Rizespor
8. HAFTA
21.10.2016 Çaykur Rizespor 2:1 Gençlerbirliği
21.10.2016 Gaziantepspor 1:2 Kayserispor
22.10.2016 Alanyaspor 0:2 Bursaspor
22.10.2016 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 1:0 Adanaspor
22.10.2016 Galatasaray 0:1 Trabzonspor
23.10.2016 Kardemir Karabükspor 0:2 Medipol Başakşehir
23.10.2016 Osmanlıspor 1:2 Kasımpaşa
23.10.2016 Beşiktaş 3:0 Antalyaspor
24.10.2016 Atiker Konyaspor 0:1 Fenerbahçe
9. HAFTA
28.10.2016 Gençlerbirliği 1:1 Beşiktaş
29.10.2016 Gaziantepspor 3:1 Osmanlıspor
29.10.2016 Bursaspor 2:0 Atiker Konyaspor
29.10.2016 Adanaspor 0:1 Galatasaray
30.10.2016 Medipol Başakşehir 5:1 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
30.10.2016 Trabzonspor 2:2 Çaykur Rizespor
30.10.2016 Fenerbahçe 5:0 Kardemir Karabükspor
31.10.2016 Kasımpaşa 2:1 Alanyaspor
31.10.2016 Kayserispor 0:1 Antalyaspor
10. HAFTA
4.11.2016 Galatasaray 1:2 Medipol Başakşehir
5.11.2016 Alanyaspor 4:3 Gaziantepspor
5.11.2016 Kardemir Karabükspor 0:0 Bursaspor
5.11.2016 Antalyaspor 1:0 Gençlerbirliği
5.11.2016 Beşiktaş 2:1 Trabzonspor
6.11.2016 Çaykur Rizespor 2:2 Adanaspor
6.11.2016 Osmanlıspor 1:1 Kayserispor
6.11.2016 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 1:3 Fenerbahçe
6.11.2016 Atiker Konyaspor 2:1 Kasımpaşa
11. HAFTA
19.11.2016 Gaziantepspor 0:3 Atiker Konyaspor
19.11.2016 Adanaspor 1:2 Beşiktaş
19.11.2016 Osmanlıspor 2:0 Alanyaspor
19.11.2016 Bursaspor 0:0 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
20.11.2016 Kasımpaşa 2:2 Kardemir Karabükspor
20.11.2016 Kayserispor 0:2 Gençlerbirliği
20.11.2016 Medipol Başakşehir 2:1 Çaykur Rizespor
20.11.2016 Trabzonspor 0:1 Antalyaspor
20.11.2016 Fenerbahçe 2:0 Galatasaray
12. HAFTA
25.11.2016 Alanyaspor 3:0 Kayserispor
25.11.2016 Galatasaray 3:1 Bursaspor
26.11.2016 Kardemir Karabükspor 2:0 Gaziantepspor
26.11.2016 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 1:0 Kasımpaşa
26.11.2016 Antalyaspor 1:0 Adanaspor
26.11.2016 Beşiktaş 1:1 Medipol Başakşehir
27.11.2016 Gençlerbirliği 0:0 Trabzonspor
27.11.2016 Çaykur Rizespor 1:5 Fenerbahçe
28.11.2016 Atiker Konyaspor 1:1 Osmanlıspor
13. HAFTA
3.12.2016 Medipol Başakşehir 2:2 Antalyaspor
3.12.2016 Fenerbahçe 0:0 Beşiktaş
4.12.2016 Alanyaspor 2:3 Atiker Konyaspor
4.12.2016 Osmanlıspor 2:1 Kardemir Karabükspor
4.12.2016 Gaziantepspor 1:2 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
4.12.2016 Kasımpaşa 1:2 Galatasaray
4.12.2016 Adanaspor 0:2 Gençlerbirliği
5.12.2016 Bursaspor 2:1 Çaykur Rizespor
5.12.2016 Kayserispor 0:1 Trabzonspor
14. HAFTA
9.12.2016 Trabzonspor 4:1 Adanaspor
10.12.2016 Çaykur Rizespor 0:1 Kasımpaşa
10.12.2016 Gençlerbirliği 0:0 Medipol Başakşehir
10.12.2016 Beşiktaş 2:1 Bursaspor
11.12.2016 Kardemir Karabükspor 0:2 Alanyaspor
11.12.2016 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 1:2 Osmanlıspor
11.12.2016 Atiker Konyaspor 1:0 Kayserispor
11.12.2016 Galatasaray 3:1 Gaziantepspor
12.12.2016 Antalyaspor 1:0 Fenerbahçe
15. HAFTA
17.12.2016 Medipol Başakşehir 1:0 Trabzonspor
17.12.2016 Kasımpaşa 2:1 Beşiktaş
18.12.2016 Osmanlıspor 2:2 Galatasaray
18.12.2016 Bursaspor 2:1 Antalyaspor
18.12.2016 Alanyaspor 0:0 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
18.12.2016 Gaziantepspor 1:2 Çaykur Rizespor
18.12.2016 Kardemir Karabükspor 1:1 Atiker Konyaspor
19.12.2016 Adanaspor 2:1 Kayserispor
19.12.2016 Fenerbahçe 3:0 Gençlerbirliği
16. HAFTA
24.12.2016 Adanaspor 1:1 Medipol Başakşehir
24.12.2016 Beşiktaş 1:0 Gaziantepspor
25.12.2016 Çaykur Rizespor 0:1 Osmanlıspor
25.12.2016 Kayserispor 2:0 Kardemir Karabükspor
25.12.2016 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 1:0 Atiker Konyaspor
25.12.2016 Antalyaspor 2:1 Kasımpaşa
25.12.2016 Galatasaray 5:1 Alanyaspor
26.12.2016 Gençlerbirliği 3:1 Bursaspor
26.12.2016 Trabzonspor 0:3 Fenerbahçe
17. HAFTA
13.1.2017 Bursaspor 1:2 Trabzonspor
14.1.2017 Alanyaspor 2:3 Çaykur Rizespor
14.1.2017 Kardemir Karabükspor 1:0 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
14.1.2017 Medipol Başakşehir 5:0 Kayserispor
14.1.2017 Atiker Konyaspor 0:1 Galatasaray
15.1.2017 Kasımpaşa 3:0 Gençlerbirliği
15.1.2017 Gaziantepspor 0:3 Antalyaspor
15.1.2017 Fenerbahçe 2:2 Adanaspor
16.1.2017 Osmanlıspor 0:2 Beşiktaş
18. HAFTA
21.1.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 0:0 Kayserispor
21.1.2017 Atiker Konyaspor 2:1 Çaykur Rizespor
21.1.2017 Bursaspor 0:2 Adanaspor
21.1.2017 Kardemir Karabükspor 2:1 Galatasaray
22.1.2017 Gaziantepspor 0:0 Gençlerbirliği
22.1.2017 Osmanlıspor 1:2 Antalyaspor
22.1.2017 Kasımpaşa 0:1 Trabzonspor
22.1.2017 Fenerbahçe 1:0 Medipol Başakşehir
23.1.2017 Alanyaspor 1:4 Beşiktaş
19. HAFTA
28.1.2017 Çaykur Rizespor 1:0 Kardemir Karabükspor
28.1.2017 Antalyaspor 2:1 Alanyaspor
28.1.2017 Galatasaray 6:0 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
29.1.2017 Gençlerbirliği 1:1 Osmanlıspor
29.1.2017 Medipol Başakşehir 1:0 Bursaspor
29.1.2017 Trabzonspor 4:0 Gaziantepspor
29.1.2017 Kayserispor 4:1 Fenerbahçe
30.1.2017 Adanaspor 2:0 Kasımpaşa
30.1.2017 Beşiktaş 5:1 Atiker Konyaspor
20. HAFTA
10.2.2017 Kardemir Karabükspor 2:1 Beşiktaş
11.2.2017 Alanyaspor 3:0 Gençlerbirliği
11.2.2017 Osmanlıspor 0:1 Trabzonspor
11.2.2017 Bursaspor 1:1 Fenerbahçe
12.2.2017 Kasımpaşa 4:0 Medipol Başakşehir
12.2.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 1:0 Çaykur Rizespor
12.2.2017 Atiker Konyaspor 1:1 Antalyaspor
12.2.2017 Galatasaray 1:2 Kayserispor
13.2.2017 Gaziantepspor 1:0 Adanaspor
21. HAFTA
17.2.2017 Kayserispor 2:0 Bursaspor
18.2.2017 Antalyaspor 1:0 Kardemir Karabükspor
18.2.2017 Medipol Başakşehir 0:0 Gaziantepspor
18.2.2017 Çaykur Rizespor 1:1 Galatasaray
19.2.2017 Gençlerbirliği 2:0 Atiker Konyaspor
19.2.2017 Fenerbahçe 0:0 Kasımpaşa
19.2.2017 Adanaspor 1:5 Osmanlıspor
19.2.2017 Beşiktaş 3:1 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
20.2.2017 Trabzonspor 0:0 Alanyaspor
22. HAFTA
19.2.2017 Osmanlıspor 0:0 Medipol Başakşehir
19.2.2017 Kasımpaşa 0:0 Bursaspor
19.2.2017 Gaziantepspor 0:0 Fenerbahçe
19.2.2017 Çaykur Rizespor 0:0 Kayserispor
19.2.2017 Alanyaspor 0:0 Adanaspor
19.2.2017 Atiker Konyaspor 0:0 Trabzonspor
19.2.2017 Kardemir Karabükspor 0:0 Gençlerbirliği
19.2.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 0:0 Antalyaspor
19.2.2017 Galatasaray 0:0 Beşiktaş
23. HAFTA
26.2.2017 Bursaspor 00:00 Gaziantepspor
26.2.2017 Kayserispor 00:00 Kasımpaşa
26.2.2017 Gençlerbirliği 00:00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
26.2.2017 Adanaspor 00:00 Atiker Konyaspor
26.2.2017 Medipol Başakşehir 00:00 Alanyaspor
26.2.2017 Fenerbahçe 00:00 Osmanlıspor
26.2.2017 Beşiktaş 00:00 Çaykur Rizespor
26.2.2017 Antalyaspor 00:00 Galatasaray
26.2.2017 Trabzonspor 00:00 Kardemir Karabükspor
24. HAFTA
5.3.2017 Atiker Konyaspor 00:00 Medipol Başakşehir
5.3.2017 Galatasaray 00:00 Gençlerbirliği
5.3.2017 Gaziantepspor 00:00 Kasımpaşa
5.3.2017 Kardemir Karabükspor 00:00 Adanaspor
5.3.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 00:00 Trabzonspor
5.3.2017 Çaykur Rizespor 00:00 Antalyaspor
5.3.2017 Osmanlıspor 00:00 Bursaspor
5.3.2017 Alanyaspor 00:00 Fenerbahçe
5.3.2017 Beşiktaş 00:00 Kayserispor
25. HAFTA
12.3.2017 Adanaspor 00:00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
12.3.2017 Bursaspor 00:00 Alanyaspor
12.3.2017 Trabzonspor 00:00 Galatasaray
12.3.2017 Fenerbahçe 00:00 Atiker Konyaspor
12.3.2017 Kasımpaşa 00:00 Osmanlıspor
12.3.2017 Kayserispor 00:00 Gaziantepspor
12.3.2017 Antalyaspor 00:00 Beşiktaş
12.3.2017 Gençlerbirliği 00:00 Çaykur Rizespor
12.3.2017 Medipol Başakşehir 00:00 Kardemir Karabükspor
26. HAFTA
19.3.2017 Çaykur Rizespor 00:00 Trabzonspor
19.3.2017 Osmanlıspor 00:00 Gaziantepspor
19.3.2017 Kardemir Karabükspor 00:00 Fenerbahçe
19.3.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 00:00 Medipol Başakşehir
19.3.2017 Galatasaray 00:00 Adanaspor
19.3.2017 Beşiktaş 00:00 Gençlerbirliği
19.3.2017 Alanyaspor 00:00 Kasımpaşa
19.3.2017 Atiker Konyaspor 00:00 Bursaspor
19.3.2017 Antalyaspor 00:00 Kayserispor
27. HAFTA
2.4.2017 Adanaspor 00:00 Çaykur Rizespor
2.4.2017 Bursaspor 00:00 Kardemir Karabükspor
2.4.2017 Fenerbahçe 00:00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
2.4.2017 Kasımpaşa 00:00 Atiker Konyaspor
2.4.2017 Gaziantepspor 00:00 Alanyaspor
2.4.2017 Kayserispor 00:00 Osmanlıspor
2.4.2017 Gençlerbirliği 00:00 Antalyaspor
2.4.2017 Trabzonspor 00:00 Beşiktaş
2.4.2017 Medipol Başakşehir 00:00 Galatasaray
28. HAFTA
9.4.2017 Atiker Konyaspor 00:00 Gaziantepspor
9.4.2017 Kardemir Karabükspor 00:00 Kasımpaşa
9.4.2017 Gençlerbirliği 00:00 Kayserispor
9.4.2017 Çaykur Rizespor 00:00 Medipol Başakşehir
9.4.2017 Beşiktaş 00:00 Adanaspor
9.4.2017 Antalyaspor 00:00 Trabzonspor
9.4.2017 Alanyaspor 00:00 Osmanlıspor
9.4.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 00:00 Bursaspor
9.4.2017 Galatasaray 00:00 Fenerbahçe
29. HAFTA
16.4.2017 Adanaspor 00:00 Antalyaspor
16.4.2017 Fenerbahçe 00:00 Çaykur Rizespor
16.4.2017 Gaziantepspor 00:00 Kardemir Karabükspor
16.4.2017 Kasımpaşa 00:00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
16.4.2017 Osmanlıspor 00:00 Atiker Konyaspor
16.4.2017 Kayserispor 00:00 Alanyaspor
16.4.2017 Trabzonspor 00:00 Gençlerbirliği
16.4.2017 Medipol Başakşehir 00:00 Beşiktaş
16.4.2017 Bursaspor 00:00 Galatasaray
30. HAFTA
23.4.2017 Antalyaspor 00:00 Medipol Başakşehir
23.4.2017 Galatasaray 00:00 Kasımpaşa
23.4.2017 Çaykur Rizespor 00:00 Bursaspor
23.4.2017 Gençlerbirliği 00:00 Adanaspor
23.4.2017 Atiker Konyaspor 00:00 Alanyaspor
23.4.2017 Kardemir Karabükspor 00:00 Osmanlıspor
23.4.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 00:00 Gaziantepspor
23.4.2017 Beşiktaş 00:00 Fenerbahçe
23.4.2017 Trabzonspor 00:00 Kayserispor
31. HAFTA
30.4.2017 Adanaspor 00:00 Trabzonspor
30.4.2017 Medipol Başakşehir 00:00 Gençlerbirliği
30.4.2017 Alanyaspor 00:00 Kardemir Karabükspor
30.4.2017 Osmanlıspor 00:00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
30.4.2017 Kayserispor 00:00 Atiker Konyaspor
30.4.2017 Fenerbahçe 00:00 Antalyaspor
30.4.2017 Bursaspor 00:00 Beşiktaş
30.4.2017 Kasımpaşa 00:00 Çaykur Rizespor
30.4.2017 Gaziantepspor 00:00 Galatasaray
32. HAFTA
7.5.2017 Trabzonspor 00:00 Medipol Başakşehir
7.5.2017 Galatasaray 00:00 Osmanlıspor
7.5.2017 Antalyaspor 00:00 Bursaspor
7.5.2017 Kayserispor 00:00 Adanaspor
7.5.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 00:00 Alanyaspor
7.5.2017 Çaykur Rizespor 00:00 Gaziantepspor
7.5.2017 Beşiktaş 00:00 Kasımpaşa
7.5.2017 Gençlerbirliği 00:00 Fenerbahçe
7.5.2017 Atiker Konyaspor 00:00 Kardemir Karabükspor
33. HAFTA
14.5.2017 Bursaspor 00:00 Gençlerbirliği
14.5.2017 Osmanlıspor 00:00 Çaykur Rizespor
14.5.2017 Kardemir Karabükspor 00:00 Kayserispor
14.5.2017 Atiker Konyaspor 00:00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor
14.5.2017 Medipol Başakşehir 00:00 Adanaspor
14.5.2017 Fenerbahçe 00:00 Trabzonspor
14.5.2017 Kasımpaşa 00:00 Antalyaspor
14.5.2017 Gaziantepspor 00:00 Beşiktaş
14.5.2017 Alanyaspor 00:00 Galatasaray
34. HAFTA
21.5.2017 Kayserispor 00:00 Medipol Başakşehir
21.5.2017 Antalyaspor 00:00 Gaziantepspor
21.5.2017 Adanaspor 00:00 Fenerbahçe
21.5.2017 Galatasaray 00:00 Atiker Konyaspor
21.5.2017 Çaykur Rizespor 00:00 Alanyaspor
21.5.2017 Beşiktaş 00:00 Osmanlıspor
21.5.2017 Gençlerbirliği 00:00 Kasımpaşa
21.5.2017 Trabzonspor 00:00 Bursaspor
21.5.2017 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 00:00 Kardemir Karabükspor