Eski Başkanlarımızdan Ali Muhiddin Hacıbekir Kabri Başında Anıldı

30 Aralık 2017 Cumartesi
Eski Başkanlarımızdan Ali Muhiddin Hacıbekir ölümünün 43. yılında Edirnekapı Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı.

Fenerbahçeliler Derneği’nin (FeDer) Eylül 2017’de uygulamaya geçirdiği “Vefalı Taraftar” Projesi kapsamında organize ettiği anma törenine Fenerbahçe Kadıköy Şubesi Başkanı İlyas Bulcay, sembol taraftarlarımızdan Paşalı Birol ve FeDer üyeleri katıldı.

Anma töreni, Ali Muhiddin Hacıbekir’in kabri başında kısa özgeçmişinin okunmasının ve Fenerbahçemiz için yaptıklarının anlatılmasının ardından okunan dualarla sona erdi.

Burada bir konuşma yapan Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay, “Vefalı Taraftar” projesinin 2018 yılındaki takviminin hazır olduğunu söyledi. İlyas Bulcay, “Paşalı Birol’un yıllardan beri tek başına göstermiş olduğu vefa örneğini genişletmek, Fenerbahçemizin şanlı tarihine geçmiş ve vefat etmiş kişileri kabri başında anmak, hayatta olanları ise yaşadıkları yerlerde ziyaret etmek kaydı ile unutulmadıklarını göstermeyi amaçlıyoruz” dedi.

Büyük hizmetleri bulunmuş eski sporcu ve yöneticilerin yanı sıra, tarihte iz bırakmış taraftarlarımızı da bu proje kapsamında anacaklarını belirten Bulcay, “Başta çocuklarımız ve gençlerimiz olmak üzere bu insanların Fenerbahçemiz için gösterdikleri özverili çalışmaları anlatacağız ve bu devamlılığı tabana yayıp yıllar yılı sürecek bir ‘Vefalı Taraftar’ modeli yaratacağız” ifadelerini kullandıktan sonra anma etkinliğine gelen taraftarlara teşekkür etti.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Eski Başkanlarımızdan Ali Muhiddin Hacıbekir Kabri Başında Anıldı