Teknik Heyetimiz ve Futbolcularımız Yılbaşı Hediyelerini Aldı

26 Aralık 2017 Salı
Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu, her yıl olduğu gibi bu yıl da Profesyonel Futbol Takımımız için yılbaşı hediyeleri hazırladı.

Türkiye'nin seçkin markalarından oluşturulan hediye paketleri, Fenerbahçe Spor Kulübü Can Bartu Tesisleri'nin girişindeki yılbaşı ağacının altına yerleştirildi. Bugün antrenman öncesi kendileri ve aileleri için hazırlanan hediyeleri alan teknik heyet ve oyuncularımız, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu'nun eşleri ve çocuklarını da düşünmüş olmasından dolayı ayrı bir mutluluk yaşadı.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Teknik Heyetimiz ve Futbolcularımız Yılbaşı Hediyelerini Aldı Teknik Heyetimiz ve Futbolcularımız Yılbaşı Hediyelerini Aldı Teknik Heyetimiz ve Futbolcularımız Yılbaşı Hediyelerini Aldı Teknik Heyetimiz ve Futbolcularımız Yılbaşı Hediyelerini Aldı Teknik Heyetimiz ve Futbolcularımız Yılbaşı Hediyelerini Aldı Teknik Heyetimiz ve Futbolcularımız Yılbaşı Hediyelerini Aldı Teknik Heyetimiz ve Futbolcularımız Yılbaşı Hediyelerini Aldı Teknik Heyetimiz ve Futbolcularımız Yılbaşı Hediyelerini Aldı