FBÇGK Denizli’den Gelen Engelli Gençlerle Futbol Takımımızın Antrenmanını Ziyaret Etti

25 Aralık 2017 Pazartesi
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü 25 Aralık 2017 Pazartesi günü Fenerbahçe Denizli Şubemizin desteği ile Denizli’de bulunan Özel İnsanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyesi 10 kişilik engelli çocuk ve gencimiz ile birlikte Futbol takımımızı Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde ziyaret etti.

Takımımızın antrenmanı öncesinde tesislerimize giden engelli misafirlerimiz futbolcularımızla bir araya geldi. FBÇGK ekibi ziyaretçilere Fenerbahçe ve ay yıldızlı bayraklar hediye etti. Futbolcular ve teknik heyetimizle tanışma fırsatı yakalayan ziyaretçiler bol bol fotoğraf çektirdiler. Eğlenceli geçen ziyarette gençler takımımızın antrenmanını da izlediler.

Antrenman gezisinin ardından Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’ni geçen ziyaretçiler stadımızı gezerek burada da fotoğraf çektirdiler.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Aralık ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=58404

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından kulüple iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:
0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan)
0(216) 542 16 71 (Pelin)
0(216) 542 16 38 (Didem)
0(216) 542 16 90 (Selin)

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:
Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

FBÇGK Denizli’den Gelen Engelli Gençlerle Futbol Takımımızın Antrenmanını Ziyaret Etti FBÇGK Denizli’den Gelen Engelli Gençlerle Futbol Takımımızın Antrenmanını Ziyaret Etti FBÇGK Denizli’den Gelen Engelli Gençlerle Futbol Takımımızın Antrenmanını Ziyaret Etti FBÇGK Denizli’den Gelen Engelli Gençlerle Futbol Takımımızın Antrenmanını Ziyaret Etti FBÇGK Denizli’den Gelen Engelli Gençlerle Futbol Takımımızın Antrenmanını Ziyaret Etti FBÇGK Denizli’den Gelen Engelli Gençlerle Futbol Takımımızın Antrenmanını Ziyaret Etti FBÇGK Denizli’den Gelen Engelli Gençlerle Futbol Takımımızın Antrenmanını Ziyaret Etti