Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi

24 Aralık 2017 Pazar
Başkanımız Aziz Yıldırım’ın ev sahipliğinde Faruk Ilgaz Tesislerimizde Kadın Kongre Üyelerimiz yılbaşı yemeğinde bir araya geldi.

Organizasyona; Asbaşkanlarımızdan İlhan Ekşioğlu, Ali Yıldırım, Şekip Mosturoğlu, Önder Fırat ve Ozan Balaban ile Yönetim Kurulu Üyelerimizden Cenk Başak, Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan, Hedef 1 Milyon Üye Koordinatörü Ece Köprek ve Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu sözlerine, neşe içinde geçecek hayırlı yıllar dileyerek başladı. Fenerbahçemize verilen büyük destekten dolayı teşekkürlerini ileten Mosturoğlu, “İyi ki varsınız, iyi ki Fenerbahçeliyiz. İyi ki böyle bir ailenin mensubuyuz” diyerek sözlerini tamamladı.

Barkovizyondan kadın üyelerimize seslenen Başkanımız Aziz Yıldırım ise, “Fenerbahçemizin değerli ve yiğit kadınları. Bu değerli akşamda yurtdışı seyahatim sebebiyle aranızda olamıyorum. Kulübümüzün geçirdiği zorlu ve tarihi günlerde sarı lacivert sevdasına koşulsuz şartsız bir şekilde sahip çıkan, Anitkabir’de, Bağdat Caddesi’nde yoğun bir katılımla yanımızda olan; stadımızı hıncahınç doldurarak tüm dünyaya eşi benzeri görülmemiş bir mesaj veren, Türkiye Cumhuriyeti’ni ele geçirmeye çalışanlara karşı ilk direnişi ve onurlu duruşu gösteren, birlikte bu güzel günlerimize gelmeye vesile olan sizlere teşekkür ediyorum. 2017'yi geride bırakırken yeni yılın sizler ve aileleriniz basta olmak üzere ülkemize ve dünyaya sevgi, barış ve kardeşlik getirmesi en büyük temennimdir. Bu güzel akşama dahil olan ve olamayan tüm kadınlarımızın ve ailelerinin yeni yılını kutluyor. Yeni yılın birlikte başarılara koştuğumuz, mutluluklar yaşadığımız bir yıl olmasını temenni ederim. Saygılarımla…” dedi.

Gecede daha sonra Türk Pop Müziği’nin sevilen sanatçılarından Yaşar sahne aldı. Yaşar’ın şarkılarıyla müzik dolu unutulmaz dakikalar yaşayan Fenerbahçe Kadın Kongre Üyeleri, gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendiler.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi Kadın Kongre Üyelerimiz Yılbaşı Yemeğinde Bir Araya Geldi