FBÇGK Katılımcıları Erkek ve Kadın Basketbol Takımlarımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı

24 Aralık 2017 Pazar
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Katılımcıları, erkek basketbol takımımızın Tahincioğlu Süper Ligi 12. hafta mücadelesinde Ülker Arena’da Muratbey Uşak takımıyla ve kadın basketbol takımımızın Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 11. hafta mücadelesinde Abdullah Gül Üniversitesi takımıyla Metro Enerji Salonu’nda oynadığı maç öncesinde seremonide yer aldı.

Önceden davet edilen Balıkesir’deki katılımcılar, maç öncesinde Çocuk ve Gençlik Kulübü tişörtlerini giyerek parkenin kenarında sıralandı. Erkek basketbol takımımıza ÇAK Seremonisi ile başarılar dileyen katılımcılarımız, kadın basketbolcularımızla ise el ele sahaya çıktılar. Kadın basketbolcularımıza da maç öncesinde başarılar dileyen çocuklar unutulmaz anlar yaşadı. Seremoniye katılan çocukların aileleri de en az çocukları kadar heyecanlanarak kendilerine bu şansı veren Çocuk ve Gençlik Kulübü ekibine teşekkürlerini iletti.

6-12 yaş aralığındaki çocuklar Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcısı olmanın avantajıyla erkek basketbol, kadın basketbol, erkek ve kadın voleybol maçlarımızda seremoniye çıkıyor.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Aralık ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=58404

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı ve seremoniler hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından kulüple iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:

0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan)

0(216) 542 16 71 (Pelin)

0(216) 542 16 38 (Didem)

0(216) 542 16 90 (Selin)     

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik 
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

FBÇGK Katılımcıları Erkek ve Kadın Basketbol Takımlarımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı FBÇGK Katılımcıları Erkek ve Kadın Basketbol Takımlarımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı FBÇGK Katılımcıları Erkek ve Kadın Basketbol Takımlarımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı FBÇGK Katılımcıları Erkek ve Kadın Basketbol Takımlarımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı FBÇGK Katılımcıları Erkek ve Kadın Basketbol Takımlarımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı FBÇGK Katılımcıları Erkek ve Kadın Basketbol Takımlarımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı