ÜYELERİMİZ KOMİTELERDE BİR ARAYA GELİYOR

18 Aralık 2017 Pazartesi
Başkanımız katılımı ile kulüp üyelerimiz ve temsilci üyelerimizle yapılan toplantılar ve görüşmeler sırasında üyelerimizin büyük bir çoğunluğu,  kulübümüzün geleceğine yönelik, proje ve hizmetler üretmenin istek ve heyecanı ile gönüllü çalışmalar yapmak arzusunda olduklarını ifade etmişlerdir.

Bu yoğun istek, yönetimimiz tarafından değerlendirilmiştir. Netice olarak üyelerimizin bir araya gelerek, sahip oldukları tecrübe ve birikimleri ile gönüllülük esaslı çalışmalar yapmalarının Kulübümüze hayatın her alanında ve farklı branşlarda destek ve katkı sağlayacağı düşünülmüştür.

Bu düşünce doğrultusunda komitelerimizi üyelerimizin katılımlarıyla kuruyoruz. Kurulacak bu komitelerin görev başlıkları üyelerimiz ile yapılan görüşmeler sonucunda belirlenmiş olsa da sayıları sınırlı olmayacaktır. Üyelerimizden gelecek öneriler ile komitelerimizin sayısının arttırılması ve çalışma alanlarının sonradan çeşitlendirilmesi mümkündür.

Ocak ayında faaliyete başlaması öngörülen ve çeşitli pek çok başlıkla görev alanları belirlenen Komiteler hakkında bilgi edinmek isteyen tüm üyelerimizin/temsilci üyelerimizin, e-posta ve telefon bilgilerini komite@fenerbahce.org adresine veya 0216 542 16 58 no’lu telefona bildirmelerini rica ederiz.

Tüm üyelerimizin bilgisine sunarız.

KOMİTELERİMİZ

1. Eğitim Komitesi

2. Hukuk Komitesi

3. Sağlık Komitesi

4. Çocuk Ve Gençlik Spor Komitesi

5. Sosyal Sorumluluk Projeleri Geliştirme Komitesi

6. Kültür, Turizm Ve Sanat Komitesi

7. Ailelere Yönelik Sosyal Sorumluluk Komitesi

8. Çocuk Hakları Komitesi

9. Çevre Komitesi

10. Dış İlişkiler Komitesi

11. Sosyal Etkinlikler Komitesi

12. Tanıtım, Etkinlik Ve Genişleme Komitesi

13. Kaynak Geliştirme Komitesi

14. Üye İlişkileri Komitesi

15. Eski Sporcularla İletişim Komitesi

16. Sevgi Komitesi

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ