Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın Rakibi; İstanbul BBSK

14 Aralık 2017 Perşembe
Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımız, 2017 – 2018 Voleybol Sezonu Kupa Voley erkekler kategorisi çeyrek final maçında 15 Aralık Cuma günü saat 18.30’da Şanlıurfa 11 Nisan Spor Salonu’nda İstanbul BBSK ile karşılaşacak.

2017 – 2018 Voleybol Sezonu Kupa Voley’de final etabı öncesinde 1.Bölümde TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik ile karşılaşan Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımız,  Metro Enerji Salonu’nda konuk ettiği rakibini iki maçta da 3-0’lık skorlarla geçti.

Hazırlıklarını tamamlayarak final etabını oynanacağı şehre giden Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızda hedef, çeyrek finaldeki rakibi İstanbul BBSK’yı geçerek adını bir üst tura yazdırmak.

Erkekler Kupa Voley Final Etabı Basın Toplantısı Gerçekleşti

2017 – 2018 Voleybol Sezonu Kupa Voley erkekler kategorisi final etabı basın toplantısı Şanlıurfa 11 Nisan Spor Salonu’nda gerçekleşti.

Toplantıya; Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, TVF Yönetim Kurulu Üyesi Suat Baylan ile final etabında mücadele edecek olan takımların kaptanları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu yaptı. Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş de,  Türkiye’nin en önemli spor organizasyonlarından birine ev sahipliği yapacak olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Ardından takım kaptanları birer konuşma yaptılar.  Basın toplantısında söz alan Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın Kaptanı Selçuk Keskin, “Turnuvaya son şampiyon olarak katılıyoruz. Son şampiyon apoletimizi korumak istiyoruz. İyi hazırlandık. Çok çekişmeli ve güzel müsabakalar olacağından kimsenin şüphesi yok. Burada voleybol severler için güzel ve keyifli bir atmosfer olacak. Öncelikle Şanlıurfa ve çevre illerdeki tüm taraftarlarımızı ve tüm voleybol severleri buraya, tribünleri doldurmaya davet ediyorum. Sportmence, keyifli müsabakalar olmasını temenni ediyorum. Tüm takımlara başarılar.” dedi.

Şampiyon olacak ekibin, ülkemizi 2019 CEV Kupası erkekler kategorisinde temsil edeceği 2017 – 2018 Voleybol Sezonu Kupa Voley erkekler kategorisi final etabının maç ve yayın takvimi şöyle;


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar