FBÇGK Engelli Çocuklarla Futbol Takımımızın Antrenmanını Ziyaret Etti

12 Aralık 2017 Salı
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Dünya Engelliler Haftası kapsamında; 12 Aralık 2017 Salı günü Türkiye Sektörler Liginin desteklediği engelli çocuklar ve öğretmenleri ile birlikte Futbol takımımızı Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde ziyaret etti.

Takımımızın antrenmanı öncesinde tesislerimize giden engelli misafirlerimiz futbolcularımızla bir araya geldi. FBÇGK ekibi minik taraftarlarımıza Fenerbahçe ve ay yıldızlı bayraklar hediye etti. Futbolcular ve teknik heyetimizle tanışma fırsatı yakalayan ziyaretçiler bol bol fotoğraf çektirdiler. Eğlenceli geçen ziyarette çocuklar takımızın antrenmanını da izlediler.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Aralık ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=58267

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından kulüple iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:

0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan)
0(216) 542 16 71 (Pelin)
0(216) 542 16 38 (Didem)
0(216) 542 16 90 (Selin)

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
İnternet sitesi: www.fenerbahcecocukgenclik.org

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

FBÇGK Engelli Çocuklarla Futbol Takımımızın Antrenmanını Ziyaret Etti FBÇGK Engelli Çocuklarla Futbol Takımımızın Antrenmanını Ziyaret Etti FBÇGK Engelli Çocuklarla Futbol Takımımızın Antrenmanını Ziyaret Etti FBÇGK Engelli Çocuklarla Futbol Takımımızın Antrenmanını Ziyaret Etti