FBÇGK, Manisa ve Ankara Spor Okulları Turnuvalarında Çocukların Heyecanına Ortak Oldu

12 Aralık 2017 Salı
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü, 9 Aralık Cumartesi günü Manisa’da ve 10 Aralık Pazar günü Ankara’da düzenlenen Fenerbahçe Spor Okulları Futbol turnuvalarında mücadele eden çocukların heyecanına ortak oldu.

Manisa Fenerbahçe Futbol Okulu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen 4. Ege Futbol Turnuvası’na Afyon/Merkez, Manisa/Merkez, Manisa/Salihli ve İzmir/Bornova Futbol Okulları katıldı. Turnuvada çocuklar, tüm hünerlerini sergileyerek kupayı kazanmaya çalıştılar. Fenerbahçe İzmir Şubesinin katılımıyla Çocuk ve Gençlik Kulübü ve Hedef 1 Milyon Üye Projesi stant çalışmalarının da gerçekleştiği turnuvada, çocuklara Fenerbahçe ve ay yıldızlı bayraklar dağıtılarak turnuva heyecanı paylaşıldı. Stantlara yoğun ilginin olduğu etkinlikte birçok veli, çocuğunun Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’ne katılımcı olma işlemlerini gerçekleştirdi. Kazanan takımların kupaları ile fotoğraf çektirmesiyle etkinlik sona erdi.

10 Aralık Pazar günü Ankara/Çayyolu Fenerbahçe Spor Okulu’nun ev sahipliğinde Ankara’daki Fenerbahçe Spor Okulları’nın katılımıyla 2. Başkent Futbol Turnuvası gerçekleşti.  Katılımın oldukça yoğun olduğu turnuvada Fenerbahçe Ankara Şubesinin yaptığı çalışmayla birçok çocuk Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcısı oldu. Maç aralarında kendilerine hediye edilen Fenerbahçe ve ay yıldızlı bayraklarla hep bir ağızdan Fenerbahçe marşları söyleyen çocuklar, heyecanlı ve coşkulu saatler yaşadı. 

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Aralık ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=58180

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı hakkında aşağıdaki telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz.

0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan)
0(216) 542 16 71 (Pelin)
0(216) 542 16 38 (Didem)
0(216) 542 16 90 (Selin)
0(232) 464 19 07 (Fenerbahçe İzmir Şube/Göze)
0(312) 467 19 30-31 (Fenerbahçe Ankara Şube/Haluk)

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar