Obradovic’e Zonguldak Taşkömürü ve Devrek Bastonu Hediye Edildi

11 Aralık 2017 Pazartesi

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic’e, Zonguldak Fenerbahçeliler Derneği tarafından, Zonguldak Taşkömürü ve Devrek Bastonu hediye edildi.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 10. Haftasında, Ülker Etkinlik ve Spor Salonu’nda, Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız ile Yeşilgiresun Belediyespor arasında oynanan maçı tribünden izleyen Zonguldak Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Turgut Papila, maç sonrası Başantrenörümüz Zeljko Obradovic ile bir araya geldi. Turgut Papila, Zonguldak’ı simgeleyen bir parça taşkömürü ve madenci kazması maketi ile Zonguldak’ın Devrek İlçesi’nde üretilen Dünyaca ünlü Devrek Bastonunu, Zonguldaklı Fenerbahçelilerin selamlarıyla birlikte Obradovic’e hediye etti.

Taşkömürü ve madenci kazması maketi ile üzerinde Fenerbahçe Logosu bulunan özel üretim Devrek Bastonunu sevinçle kabul eden Obradovic de Papila ve Zonguldaklı Fenerbahçelilere teşekkür etti. 


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Obradovic’e Zonguldak Taşkömürü ve Devrek Bastonu Hediye Edildi Obradovic’e Zonguldak Taşkömürü ve Devrek Bastonu Hediye Edildi Obradovic’e Zonguldak Taşkömürü ve Devrek Bastonu Hediye Edildi Obradovic’e Zonguldak Taşkömürü ve Devrek Bastonu Hediye Edildi Obradovic’e Zonguldak Taşkömürü ve Devrek Bastonu Hediye Edildi