FBÇGK Katılımcıları Yeşilgiresun Belediyespor Maçı Öncesinde "Çak" Seremonisine Çıktı

10 Aralık 2017 Pazar
Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 10. haftasında Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynadığı Yeşilgiresun Belediyespor maçı öncesinde Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları Çak Seremonisine çıktı.

Maç öncesinde Çocuk ve Gençlik Kulübü tişörtlerini giyerek parkede hazır bulunan çocuklar arasında Çorlu’dan gelen Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları da yer aldı.  Sahaya çıkan erkek basketbol takımımıza Çak Seremonisi ile başarılar dileyen katılımcılar,  dünyanın en güzel takımıyla unutulmaz bir deneyim yaşadılar.  FBÇGK’lı çocuklar seremoninin ardından aileleriyle birlikte tribünlerdeki yerlerini alarak maç boyunca takımızı destekledi.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübünün sosyal medya adreslerinde yapılan duyuru sonrasında telefonla kayıt yatırarak seremonide yer alma şansı elde eden katılımcılar bu eşsiz hatıra için FBÇGK ekibine teşekkürlerini iletti.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Aralık ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=58180

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı ve seremoniler hakkında aşağıdaki telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:

0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan)
0(216) 542 16 71 (Pelin)
0(216) 542 16 38 (Didem)
0(216) 542 16 90 (Selin)

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
İnternet Sitesi:  www.fenerbahcecocukgenclik.org

Basın fotoğrafları

FBÇGK Katılımcıları Yeşilgiresun Belediyespor Maçı Öncesinde "Çak" Seremonisine Çıktı