Fenerbahçe Gazetesi’nin 168. Aralık Sayısı Çıktı!..

06 Aralık 2017 Çarşamba

Milyonların tutkusu, Fenerbahçelilerin merakla beklediği Fenerbahçe Gazetesi’nin 168.  Aralık sayısı yine dopdolu içeriği ile tüm Fenerbahçelilerin beğenisine sunuldu. Hedefimiz her zaman olduğu gibi Fenerbahçeli taraftar ve sarı laciverte gönül verenlere doğru bilgi aktarmak…

Fenerbahçe Gazetesi’ni Fenerium Mağazaları, Merkez Gazete Bayileri ve Fenerbahçe Dernekleri ile Turkcell-Dergilikte bulunan Erkek ve Hobi kategorilerinden de ulaşabilirsiniz.  http://trcll.im/dergilik

Gazetede yayınlanan, Fenerbahçe ile ilgili güncel, doğru haber ve özel fotoğraflar yeni tasarımıyla okuyucularımızın hizmetine giren www.fenerbahcegazetesi.com web sitemizden de takip edebilirsiniz. Ayrıca web sitemizde bulunan e-gazete butonuna tıklayarak gazetemizi dijital olarak okuyabilirsiniz.

*Gazetemizin Aralık sayısında kapağımızı Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımımızın Başarılı Futbolcusu Ozan Tufan süslüyor. Genel Yayın Yönetmenimiz Atila Bartın’ın yapmış olduğu özel röportajı sadece Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz.

*Efsane futbolcumuz Cemil TURAN, gazetemizin köşesini yine boş bırakmadı ve “Adım Adım Zirveye” dedi.

*Fenerbahçemizin Süper Lig’de oynadığı maçların ayrıntılarını Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz..

*Fenerbahçe Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Atila BARTIN bu sayımızda “Adı ile şanı ile Fenerbahçe” başlıklı bir yazı yazdı.

*Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımımız yine dopdolu. Takımımızın kasım ayında yaptığı maçları ve aldığı Moskova galibiyetini Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Kulübümüzün dev projelerinden olan Hedef 1 Milyon Üye kapsamında Türkiye’nin her bölgesinde yapılması planlanan Fenerbahçe evlerinin ilki olan Edirne Fenerbahçe Evi”nin temeli atıldı. Düzenlenen törenin ayrıntılarını Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

* Türkiye Petrol Rafineleri A.Ş’de, Teknik Servisler ve ArGe Direktörü Fenerbahçe aşığı Ziya Gürün ile yaptığımız özel röportajı Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

* Yazılarıyla gazetemize katkıda bulunan Ferhat Demirkıyık’ın “Sayısız Rekorların Sahibi” başlıklı yazısını gazetemizde bulabilirsiniz.

*Gazeteci Eyüp Karadayı Bunları Biliyor Musunuz? Başlıklı köşesinde her zaman Fenerbahçe ve Dünya sporu ile ilgili ilginç anekdotları arayıp, buluyor ve sizler için kaleme alıyor… www.fenerbahcegazetesi.com

*Erkek Voleybol Takımımızın başarılı oyuncusu İzzet Ünver ile yapmış olduğumuz keyifli röportajı gazetemizde okuyabilirsiniz.

*Fenerbahçe Kadın ve Erkek Voleybol Takımlarımızın geçtiğimiz ay yaptıkları maçları gazetemizde bulabilirsiniz.

*Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızın hem Euroleague’de hem de kendi ligindeki büyük yürüyüşü devam ediyor. Takımımızın yaptığı tüm maçları gazetemizde bulabilirsiniz.

*Duayen gazeteci-yazar Eyüp KARADAYI, “Fenerbahçe’yi Fenerbahçe yapan kahramanlar” köşesinde bu ay Serhat Akın’ı konuk ediyor.

* U21 Futbol Takımımızın Başarılı Futbolcusu Recep Kutum, Fenerbahçe A Futbol Takımı’nda oynamak istediğini söyledi. Recep Kutum ile yaptığımız özel röportaj Fenerbahçe Gazetesi’nde…

*Fenerbahçe Müze Müdürü Alp Bacıoğlu’nun, “Fenerbahçe Futbol’da 28 Kez Şampiyon Oldu” başlıklı yazısının ikinci bölümünü Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Basketbol yazılarıyla gazetemize katkıda bulunan Jak Benzonana’nın yazmış olduğu “Hırs, çalışma, kazanma” yazısını gazetemizde bulabilirsiniz.

*Gazetemizin değerli yazarlarından olan Aydın Şenyuva’nın “Yıldız takımda hedef şampiyonluk” başlıklı yazısını gazetemizde okuyabilirsiniz

*Bunların dışında çeşitli branşların faaliyetleri ile yurdun ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulu Fenerbahçe Dernekleri’nin aktiviteleri, sosyal içerikli etkinliklerini, spor okullarının faaliyetlerini yine Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz…

* Fenerbahçe Gazetesi’ne yazıları ile katkıda bulunan; Eyüp KARADAYI, Bedri BAYKAM, Cemil TURAN, , Jak BENZONANA, , Atila BARTIN, Emre POLAT’ın yazılarıyla gazetenin köşelerini süsleyen, güçlü kalemlerin ilginç yazıları sizlerle birlikte…

* Bunların dışında, çeşitli branşların faaliyetleri ile yurdun ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulu Fenerbahçeliler Dernekleri’nin aktiviteleri, sosyal içerikli etkinliklerini, spor okullarının faaliyetlerini  yine Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz..

* İmtiyaz sahibi ve Sorumlu yazı işleri müdürü Atila BARTIN, önderliğinde hazırlanan her sayısı ses getiren ve okurlarının büyük beğenisini kazanan Fenerbahçe Gazetesi, Fenerbahçelilerin gözü, kulağı ve sesi olmaya devam ediyor.. Gazetemiz, taraftarla bütünleşerek ve onlardan aldığı güçle Fenerbahçe’nin bilinmeyen ve merak edilen yanlarını tanıtmaya devam edecektir.

ÖNEMLİ UYARI

Fenerbahçe Gazetesi’ne abonelik ve diğer görüşmeler sadece;  0551 292 1907 no.lu telefondan ve web sitemizden yapılmaktadır: www.fenerbahcegazetesi.com

Bunun dışında abonelik sistemimiz yoktur.

Fenerbahçe Gazetesi’ni bulamayan taraftarlar, detaylı bilgi için info@fenerbahcegazetesi.com adresine e-posta atabilirler.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar