Kadıköy Şubemizden "Bir Fenerbahçe Günü" Projesi

03 Aralık 2017 Pazar
Uluslararası Engelliler Günü; 1992 yılından bu yana 3 Aralık günü Birleşmiş Milletler tarafından Uluslararası bir gün olarak kabul edilmiştir.  Bu günde Dünya çapında bir takım organizasyonlar düzenlenmektedir.

Fenerbahçe Spor Kulübü Kadıköy Şubemiz de bu özel gün için; “Bir Fenerbahçe Günü" projesi kapsamında Çerkezköy Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi Okulunda ki 14 Zihinsel Engelli Öğrenci ve 5 öğretmeni, Ülker Stadyumu Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde konuk ederek güzel bir gün geçirmelerini sağladı.

İlk olarak Fenerbahçe Müzesi’ni gezen, Fenerbahçe tarihini yakından görme fırsatı yakalayan engelli çocuklarımız, ardından Stadyumda fotoğraflar çektirdiler.

Daha sonra Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizi de gezen misafirlerimiz; U21 Takımımızın saat: 13.30’da oynadığı maçı da izleyerek, akşam yemeğinin ardından Fenerbahçe - Kasımpaşa karşılaşmasını tribünden takip etti.

Misafirlerimiz kendilerini davet eden ve mutlu bir gün geçirmelerini sağlayan Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay ve Şube Yöneticilerine teşekkür etti.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar