Veljko Basic: "Önemli bir galibiyet aldık"

25 Kasım 2017 Cumartesi
Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın Antrenörü Veljko Basic, Arkas Spor karşısında önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Maçın ardından Fenerbahçe Televizyonu’na konuşan Veljko Basic, “Öncelikle ligin ilk devresini galibiyetle kapattık ve mutluyuz. Kendi oyunumuza geri döndüğümüz için de mutluyum. Arkas Spor gibi bir takıma karşı kazandık. Yukarıdaki rakipler arasından birini yenmek mutluluk verici. İlerisi için umut veren bir galibiyet aldık. Oyuncularıma ve taraftarımıza teşekkür ederim.” dedi.

Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın oyuncuları, Metin Toy ve Ferhat Akdeniz de Arkas Spor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundular:

Metin Toy:  “İyi mücadele ettik ve kazandık”

“İlk yarının son maçında güzel bir galibiyet aldık. Bir haftadır bu maça hazırlanıyorduk. İlk sete giremedik ama diğer setlerde iyi mücadele ettik ve kazandık. Moralimiz de arttı. Galip geldiğimiz için mutluyuz. Şimdi önümüzde yoğun bir program var.

Ferhat Akdeniz: “Kazanmak önemliydi”

“Bu maçı kazanmak bizim için önemliydi. İyi bir oyunla galip geldik. Önümüzde yoğun bir program var.  Şimdi hazırlıklarımıza, çalışmalarımıza devam edeceğiz.”