Çekmeköy Şubemiz 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Ağrı’da Kutladı

24 Kasım 2017 Cuma

Fenerbahçe Spor Kulübü Çekmeköy Şubesi, bu yıl 24 Kasım Öğretmenler Gününü Ağrı Şerafettin Yaltkaya İlköğretim Okulu öğretmenleri ve öğrencileri ile kutladı. Ağrı'da ki programda Başkanımız Aziz Yıldırım, Çekmeköy Şube Başkanı İlhami Yıldırım ile Çekmeköy Şube Yönetimi tarafından hazırlanan hediyeler öğrencilere takdim edildi.

Ağrı Üniversitesi Dekanı Rıdvan Budak ve Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Turan’ı da ziyaret eden Fenerbahçe Çekmeköy Şube Yönetim Kurulu üyeleri Yalçın Demirkol, Yusuf Kırıcı, Ali Meral ve Kongre Üyesi Volkan Sülük tarafından oluşturulan komisyon, 24 Kasım günü, Ağrı  Şerafettin Yaltkaya İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencilerine hediyelerini ulaştırdı.

350 Öğrenciye kırtasiye seti, mont, ayakkabı ve 2.500 kitaptan oluşan hediyelerin dağıtılması sırasında soğuk havayı ısıtan güzel görüntüler çıktı. 


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Çekmeköy Şubemiz 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Ağrı’da Kutladı Çekmeköy Şubemiz 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Ağrı’da Kutladı Çekmeköy Şubemiz 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Ağrı’da Kutladı Çekmeköy Şubemiz 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Ağrı’da Kutladı Çekmeköy Şubemiz 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Ağrı’da Kutladı Çekmeköy Şubemiz 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Ağrı’da Kutladı