FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Dolmabahçe Sarayı’nı Ziyaret Etti

10 Kasım 2017 Cuma
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılarıyla beraber Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 79'uncu yıl dönümünde Atatürk’ün hayata gözlerini yumduğu Dolmabahçe Sarayı’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nden saat 11:30’da toplanarak otobüsle Dolmabahçe Sarayı’na hareket eden katılımcılarımız ve velilerine FBÇGK ekibi de eşlik etti. Ziyarette Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Başkanı Okan Yelkovan ve Yürütme Kurulu üyeleri de yer aldı.

Kafile Dolmabahçe Sarayı’na vardıktan sonra katılımcılar, kendilerine ekibimiz tarafından dağıtılan ay-yıldızlı bayrakları ile Dolmabahçe Sarayı’nı ve Ata’mızın hayatını kaybettiği odayı ziyaret etti.  10 Kasım dolayısıyla Dolmabahçe Sarayı’na gelen diğer ziyaretçiler FBÇGK’lı çocukları ve gençleri ilgiyle karşıladı. Kafiledeki küçük katılımcılarımız FBTV mikrofonlarına İzmir Marşı’nı seslendirdi. Ziyarete katılan katılımcı velileri FBÇGK ekibine kendilerine bu ziyarete katılma şansı verdikleri için teşekkürlerini iletti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Kasım ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=57899

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:
                             0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan)
                             0(216) 542 16 71 (Pelin) 
                             0(216) 542 16 38 (Didem)
                             0(216) 542 16 90 (Selin)

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
İnternet Sitesi:  www.fenerbahcecocukgenclik.org

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Dolmabahçe Sarayı’nı Ziyaret Etti FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Dolmabahçe Sarayı’nı Ziyaret Etti FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Dolmabahçe Sarayı’nı Ziyaret Etti FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Dolmabahçe Sarayı’nı Ziyaret Etti FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Dolmabahçe Sarayı’nı Ziyaret Etti