Kadıköy Şubemiz Özel Misafirini Ağırladı

30 Ekim 2017 Pazartesi
Diyarbakır’da yaşayan, yüreği Fenerbahçe aşkıyla dolu Baki Emre Türe’nin hayali gerçek oldu.

Fenerbahçe Kadıköy Şubemiz, hastalığı bulunan Emre’yi; annesi Berivan Elif Kılıç, kardeşi Recep Tayyip Kılıç ve dayısı Kadri Kılıç ile birlikte Ülker Stadyumu Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde konuk etti. Bugün Diyarbakır’dan hareket eden uçakla İstanbul’a gelen Emre ve ailesini Atatürk Havalimanı'nda şube yetkilileri karşıladı. Ardından Stadımızda yer alan Kadıköy Şubemize gelen Emre; Kulüp Müzemizi ve Stadımızı gezdi. Ayrıca Kadıköy Şube yetkilileri, Emre'ye imzalı Fenerbahçe forması hediye etti.

Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay, misafirlerini ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi. Anne Berivan Elif Kılıç ise, kendilerini davet eden ve mutlu bir gün geçirmelerini sağlayan başta İlyas Bulcay ve dernek üyelerine teşekkür etti.

Fenerbahçe Kadıköy Şube yetkililerinin ağırladığı misafirler akşam yemeğinin ardından Fenerbahçe'nin Kayserispor ile oynayacağı maçı tribünden izleyecek.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Kadıköy Şubemiz Özel Misafirini Ağırladı Kadıköy Şubemiz Özel Misafirini Ağırladı Kadıköy Şubemiz Özel Misafirini Ağırladı Kadıköy Şubemiz Özel Misafirini Ağırladı Kadıköy Şubemiz Özel Misafirini Ağırladı Kadıköy Şubemiz Özel Misafirini Ağırladı Kadıköy Şubemiz Özel Misafirini Ağırladı Kadıköy Şubemiz Özel Misafirini Ağırladı Kadıköy Şubemiz Özel Misafirini Ağırladı Kadıköy Şubemiz Özel Misafirini Ağırladı Kadıköy Şubemiz Özel Misafirini Ağırladı Kadıköy Şubemiz Özel Misafirini Ağırladı