Antrenmandan Notlar

12 Ekim 2017 Perşembe
Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu’nun 8. haftasında 15 Ekim Pazar günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde Evkur Yeni Malatyaspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, hazırlıklarını Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları antrenmanda
Tesislerimize giden Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları antrenman öncesinde takımla bir araya geldi. Futbolcular ve teknik heyetimizle tanışma fırsatı yakalayan genç katılımcılar, ardından antrenmanı izlediler.

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman yönetiminde gerçekleştirilen antrenman, saat 16.00’da başladı ve 1 saat 50 dakika sürdü. Antrenmanın ilk yarım saatlik bölümü basına açık gerçekleştirildi.

Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan oyuncularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Antrenman dar alanda yapılan çift kale maçla da tamamlandı.

Profesyonel Futbol Takımımız, hazırlıklarını 13 Ekim Cuma günü Fenerbahçe Can Bartu Tesislerimizde yapacağı çalışmayla sürdürecek.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar