Fenerbahçe Doğuş Yelken Basınla Buluştu

12 Ekim 2017 Perşembe
Fenerbahçe Doğuş Yelken, keyifli bir toplantı eşliğinde basınla bir araya geldi.

Sezona, Doğuş Grubu sponsorluğu ile merhaba diyen; yenilenen tesisleri ve kadrolarıyla ulusal ve uluslararası arenada yüksek hedeflerle çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe Doğuş Yelken, Şube Sorumlusu Selma Altay Rodopman, olimpik sporcular Ateş-Deniz Çınar, Çağla Dönertaş, Beste Kaynakçı, Simay Aslan, Amatör Şubeler Koordinatörü Fikret Çetinkaya, Doğuş Grubu Kurumsal İletişim Yöneticisi Esra Tezel ve Fenerbahçe Spor Kulübü Medya Grubu'ndan Çağatay Durgun’un da katılımlarıyla Yelken basınından önemli isimleri ağırladı.

Naviga Magazin’den Tuğba Noyan, Ucase’den Selma Uca, Yatch Türkiye’den İrem Orhan, Motor Boat’tan Kadir Pirasoğlu ve Eray Emin Aydemir’in yer aldığı basın buluşmasında Fenerbahçe Doğuş Yelken’in dünya standartlarında yenilenen tesisleri gezildi. Sıcak bir sohbet ortamında geçen buluşmada şubenin yeniden yapılanma süreci, sporcularımızın olimpiyat hedefleri ve yapılan çalışmalar anlatıldı.

Fenerbahçe Doğuş Yelken Sorumlusu Selma Altay Rodopman, "Yelken basınını ağırladığımız çok güzel bir buluşma oldu. Hep birlikte tesislerimizi gezdik, hedeflerimizi konuştuk, sporcularımızın heyecanını paylaştık. Yelken ailesinin fertleri olan değerli basın mensupları, yelkenin gelişip büyümesine dair yaptığımız çalışmaları büyük beğeniyle karşıladılar. Bizimle oldukları için kendilerine teşekkür ediyoruz" dedi. 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Fenerbahçe Doğuş Yelken Basınla Buluştu Fenerbahçe Doğuş Yelken Basınla Buluştu Fenerbahçe Doğuş Yelken Basınla Buluştu Fenerbahçe Doğuş Yelken Basınla Buluştu Fenerbahçe Doğuş Yelken Basınla Buluştu Fenerbahçe Doğuş Yelken Basınla Buluştu Fenerbahçe Doğuş Yelken Basınla Buluştu Fenerbahçe Doğuş Yelken Basınla Buluştu Fenerbahçe Doğuş Yelken Basınla Buluştu Fenerbahçe Doğuş Yelken Basınla Buluştu Fenerbahçe Doğuş Yelken Basınla Buluştu Fenerbahçe Doğuş Yelken Basınla Buluştu Fenerbahçe Doğuş Yelken Basınla Buluştu