Fenerbahçe Gazetesi’nin 166. Ekim Sayısı Çıktı!

05 Ekim 2017 Perşembe
Milyonların tutkusu, Fenerbahçelilerin merakla beklediği Fenerbahçe Gazetesi’nin 166. Ekim sayısı yine dopdolu içeriği ile tüm Fenerbahçelilerin beğenisine sunuldu. Hedefimiz her zaman olduğu gibi Fenerbahçeli taraftar ve sarı laciverte gönül verenlere doğru bilgi aktarmak…

Fenerbahçe Gazetesi’ni Fenerium Mağazaları, Merkez Gazete Bayileri ve Fenerbahçe Dernekleri ile Turkcell-Dergilikte bulunan Erkek ve Hobi kategorilerinden de ulaşabilirsiniz.  http://trcll.im/dergilik

Gazetede yayınlanan, Fenerbahçe ile ilgili güncel, doğru haber ve özel fotoğraflar yeni tasarımıyla okuyucularımızın hizmetine giren www.fenerbahcegazetesi.com web sitemizden de takip edebilirsiniz. Ayrıca web sitemizde bulunan e-gazete butonuna tıklayarak gazetemizi dijital olarak okuyabilirsiniz.

*Gazetemizin Ekim sayısında kapağımızı Hollandalı golcümüz Vincent Janssen süslüyor. Genel Yayın Yönetmenimiz Atila Bartın’ın yapmış olduğu özel röportajı sadece Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz.

*Efsane futbolcumuz Cemil TURAN, gazetemizin köşesini yine boş bırakmadı ve “Yeter Artık” dedi.

*Yazılarıyla gazetemize katkıda bulunan ünlü ressam Bedri Baykam’ın “Derbideki Fenerbahçe’nin Röntgeni” başlıklı yazısını gazetemizde bulabilirsiniz.

*Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenen Avrupa Gençler Şampiyon Kulüpler Kupası’nda genç atletlerimiz hem kadınlarda hem erkeklerde şampiyon oldu. Şampiyona ile ilgili bütün haberleri Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Fenerbahçe Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Atila Bartın, bu sayımızda “Bu İşler Böyle Yürümez” başlıklı bir yazı yazdı.

*Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımız 2017 Spor Toto Şampiyonlar Kupası’nın sahibi oldu. Takımımızın kupa zaferini Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*U17 Futbol Takımımızın antrenörü Cengiz Aydın ile Atila Bartın’ın yapmış olduğu özel röportajı Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

* Fenerbahçemizin eski futbolcuları Kuyt ve Meireles Can Bartu Tesislerimizi ziyaret etti. Bu özel ziyarettin ayrıntılarını Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz.

* Erkek Voleybol Takımımızın yeni transferlerimizden Ferhat Akdeniz ile yaptığımız özel röportajı Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Duayen gazeteci-yazar Eyüp Karadayı, “Fenerbahçe’yi Fenerbahçe yapan kahramanlar” köşesinde bu ay Diego Lugano’yu konuk ediyor.

* Derbilerin yenilmez takımı Fenerbahçemiz, geçtiğimiz ay bir derbiyi daha zaferle kapattı. 
2-1’lik Beşiktaş galibiyetiyle ilgili görmediğiniz özel fotoğraflar ve maç yazısı Fenerbahçe Gazetesi’nde.

*Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımız 2 yeni yıldız anlaştı. Ana Dabovic ve Aerial Powers ile ilgili haberleri Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz.

*Gazeteci Eyüp Karadayı Bunları Biliyor Musunuz? Başlıklı köşesinde her zaman Fenerbahçe ve Dünya sporu ile ilgili ilginç anekdotları arayıp, buluyor ve sizler için kaleme alıyor… www.fenerbahcegazetesi.com

* U17 Futbol Takımımızın Başarılı Futbolcusu Oğuzhan Özcan, herkesin hayali Fenerbahçe’de futbol oynamaktır dedi. Oğuzhan Özcan’ın özel röportajı Fenerbahçe Gazetesi’nde…

* Erkek Basketbol Takımımız sezonun ilk kupasını kazandı. Sezona hazırlık turnuvasında Zadar Kupası’nın kazanan takımımızın sezon öncesi hazırlıkları Fenerbahçe Gazetesi’nde.

*Fenerbahçe Eğitim Kurumları’nda ilk ders zili çaldı. 2017 – 2018 Eğitim ve Öğretim yılın okulun spor salonunda düzenlenen törenle açıldı.

*Geçtiğimiz ay vefatıyla tüm spor dünyasını büyük bir üzüntüye boğan Asbaşkanımız Hakan Dinçay’ın cenaze törenini Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Fenerbahçemizin yeni transferleri Luis Neto, Vincent Janssen ve Eljif Elmas’ın imza törenini Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Yazılarıyla gazetemizde katkıda bulunan Dilber Demirkapu’nun “Vefakarlar” başlıklı yazısını Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz.

*Basketbol yazılarıyla gazetemize katkıda bulunan Jak Benzonana’nın yazmış olduğu “Son şampiyon ile hedefe başlangıç” yazısını gazetemizde bulabilirsiniz.

*Bunların dışında çeşitli branşların faaliyetleri ile yurdun ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulu Fenerbahçe Dernekleri’nin aktiviteleri, sosyal içerikli etkinliklerini, spor okullarının faaliyetlerini yine Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz…

* Fenerbahçe Gazetesi’ne yazıları ile katkıda bulunan; Eyüp KaradayıI, Bedri Baykam, Cemil Turan, Jak Benzonana, Atila Bartın, Emre Polat, gazetenin köşelerini süsleyen, güçlü kalemlerin ilginç yazıları sizlerle birlikte…

* Bunların dışında, çeşitli branşların faaliyetleri ile yurdun ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulu Fenerbahçeliler Dernekleri’nin aktiviteleri, sosyal içerikli etkinliklerini, spor okullarının faaliyetlerini  yine Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz..

* İmtiyaz sahibi ve Sorumlu yazı işleri müdürü Atila BARTIN, önderliğinde hazırlanan her sayısı ses getiren ve okurlarının büyük beğenisini kazanan Fenerbahçe Gazetesi, Fenerbahçelilerin gözü, kulağı ve sesi olmaya devam ediyor.. Gazetemiz, taraftarla bütünleşerek ve onlardan aldığı güçle Fenerbahçe’nin bilinmeyen ve merak edilen yanlarını tanıtmaya devam edecektir.

ÖNEMLİ UYARI

Fenerbahçe Gazetesi’ne abonelik ve diğer görüşmeler sadece;  0551 292 1907 numaralı telefondan ve web sitemizden yapılmaktadır: www.fenerbahcegazetesi.com

Bunun dışında abonelik sistemimiz yoktur.

Fenerbahçe Gazetesi’ni bulamayan taraftarlar, detaylı bilgi için info@fenerbahcegazetesi.com adresine e-posta atabilirler.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar